Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w Anglii, Chinach, Kanadzie, USA i Ekwadorze.

IO Londyn

SINGIEL

Pierwsza runda kobiet: Azarenka – Begu 6:1, 3:6, 6:1; Petrova – Jie Zheng 6:4, 7:6 (7); Martinez Sanchez – Hercog 6:2, 6:4; Kerber – Cetkovska 6:1, 3:0 i krecz Czeszki; V. Williams – Errani 6:3, 6:1; Lisicki – Jabeur 4:6, 6:0, 7:5; Kirilenko – Duque-Marino 6:0, 1:1 i krecz Kolumbijki; Lepchenko – Capede Royg 7:5, 6:7 (6), 6:2; Watson – Soler Espinosa 6:2, 6:2; Robson – Safarova 7:6 (4), 6:4; Wożniak – Erakovic 6:2, 6:1.

Druga runda kobiet: S. Williams – U. Radwańska 6:2, 6:3; Hantuchova – Cornet 6:3, 6:0; Zvonareva – Schiavone 6:3, 6:3; Kvitova – S. Peng 7:5, 2:6, 6:1; Ivanovic – Baltacha 6:4, 7:6 (4); Pennetta – Pironkova 7:5, 6:1; Wożniacka – Wickmayer 6:4, 3:6; 6:3; Clijsters – Suarez Navarro 6:3, 6:3.

Pierwsza runda mężczyzn: Monaco – Goffin 6:4, 6:1; Roddick – Klizan 7:5, 6:4; F. Lopez – Tursunov 6:7 (5), 6:2, 9:7; Cilic – J. Melzer 7:6 (5), 6:2; Gasquet – Haase 6:3, 6:3; Raonic – T. Ito 6:3, 6:4; Hewitt – S. Stakhovsky 6:3, 4:6, 6:3; Kavcic – Vardhan 6:3, 6:2; N. Davydenko – Stepanek 6:4, 6:3; Baghdatis – Soeda 6:7 (6), 7:6 (5), 6:2.

Druga runda mężczyzn: Federer – J. Bennetaeu 6:2, 6:2; Del Potro – Seppi 6:3, 7:6 (2); Isner – Jaziri 7:6 (1), 6:2; Tipsarevic – Petzschner 3:6, 6:3, 6:4; Darcis – Giraldo 6:7 (3), 6:4, 6:4; Almagro – Bogomolov 6:2, 6:2; Istomin – Muller 6:7 (4), 7:6 (3), 7:5; Simon – Dimitrov 6:3, 6:3.

DEBEL

Pierwsza runda kobiet: Klepac/Srebotnik – Chakhnashvili/Tatishvili 7:6 (0), 3:6, 6:2; Hlavackova/Hradecka – Babos/Szavay 6:1, 6:7 (5), 6:2; Medina Garrigues/Parra Santonja – Pennetta/Schiavone 3:2 i ciemność; Goerges/Gronefeld – Baltacha/Keothavong 6:3, 6:1; S. Williams/V. Williams – Cirstea/Halep 6:3, 6:2; A. Radwańska/U. Radwańska – Cibulkova/Hantuchova 6:2, 6:1.

Druga runda kobiet: Kirilenko/Petrova – Shvedova/Voskoboeva 6:3, 6:2; S. Peng/J. Zheng – Llagostera Vives/Martinez Sanchez 6:4, 6:2.

Pierwsza runda mężczyzn: Brunstrom/Lindstedt – N. Djokovic/Troicki 7:6 (8), 6:3; Bhupathi/Bopanna – Bury/Mirnyi 7:6 (4), 6:7 (4), 8:6; Nestor/V. Pospisil – Tecau/Ungur 6:3, 7:6 (9); Cilic/Dodig – Cabal/Giraldo 6:3, 6:4; Paes/Vardhan – Haase/ Rojer 7:6 (1), 4:6, 6:2; N. Davydenko/Jużny – Kas/Petzschner 7:5, 7:5; Tipsarevic/Zimonjic – Klizan/Lacko 6:3, 6:3; Berdych/Stepanek – Bracciali/Seppi 4:6, 7:6 (5), 1:1i ciemność; Federer/Wawrinka – Nishikori/Soeda 6:7 (5), 6:4, 6:4.

Druga runda mężczyzn: Ferrer/F. Lopez – J. Melzer/Peya 6:3, 3:6, 11:9.

Waszyngton – ATP

Pierwsza runda: L. Mayer – Garcia-Lopez 7:6 (5), 7:6 (8); Serra – B. Baker 4:6, 6:3, 6:4; Blake – Andujar 4:6, 6:2, 6:2; Chardy – Roger Vasselin 3:6, 7:6 (3), 6:4.

Waszyngton – WTA

Pierwsza runda: J. Larsson – Mayr-Achleitner 6:1, 6:3; Gallovits-Hall – Zahlavova Strycova 7:5, 4:6, 6:3; Govortsova – Kar. Pliskova 6:2, 6:2; Vandeweghe – E. Sema 6:4, 6:1; Daniilidou – Dushevina 6:3, 2:6, 6:2; Rybarikova – Scheepers 6:2, 6:1; Czink- Chakvetadze 7:6 (4), 6:2; Stephens – Karatantcheva 6:3, 2:6, 6:1; Rezai – Oudin 6:4, 6:7 (2), 7:6 (5); Cepelova – Doi 3:6, 6:3, 6:3; Falconi – Giorgi 6:2, 2:6, 6:4.

Pekin – CH

Pierwsza runda: Ze Zhang – Ma; Herbert – Di Wu; Yang – Safwat; Zemlja – Zhe Li; Chang – Bai; Dustov – Rochette – mecze przełożone z powodu opadów deszczu.

Vancouer – CH

Pierwsza runda: Udomchoke – Mitchell 6:0, 6:2; Klahn – Yani 4:6, 6:0, 7:6 (5); Sock – De Voest 6:4, 7:6 (7); Bubka – Wolmarans 6:7 (5), 7:6 (3), 6:2; Sijsling – Mannarino 6:2, 6:1; Alex Kuznetsov – Authom 7:5, 2:6 i deszcz.

Manta – CH

Pierwsza runda: Quiroz – Barrientos 7:6 (4), 6:4; Aguilar – Beretta 6:1, 5:7, 6:1; Arguello – Duran 1:6, 6:1, 6:0; Collarini – E. Gomez 6:1, 7:6 (5); Estrella – De Paula 6:1, 6:3; J. Souza – Y. Ito 6:4, 6:4; G. Rivera – D. Hidalgo 6:2, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności