Polski Tenis

WYNIKI

ANDORA WTA 125: Watson - Babos 7:5, 6:0; Yastremska - Makarova 6:2, 6:2; Reyngold - Kalieva 7:5, 7:5; Friedsam - Cengiz 6:4, 6:4; Seidel - Sonmez 6:1, 6:0; BUENOS AIRES WTA 125: Oz - Grammatikopoulou 7:6 (1), 6:0; Parry - Gorgodze 6:1, 6:2; Carle - Ce 3:6, 6:0, 6:3; Zarazua - Vedder 7:6 (3), 7:5; Montgomery - Errani 6:3, 6:4; Strakhova - Naya 7:5, 5:7, 2:1 i krecz Argentynki; NEXT GEN FINALS DŻEDDA: Fils - Nardi 2:4, 4:3 (6), 4:2, 1:4, 4:2; Cobolli - Stricker 4:2, 3:4 (7), 4:1, 4:2.
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w Kanadzie, USA, Uzbekistanie, Rumunii, San Marino i Hiszpanii.

Toronto – ATP

Druga runda: Stepanek – Del Potro 6:4, 7:6 (5); Tipsarevic – Jużny 7:6 (2), 6:4; Cilic – Baghdatis 7;5, 6:3; M. Granollers – Fl. Mayer 6:3, 6:4; Chardy – Tsonga 6:4, 7:6 (4); Berdych – J. Benneteau 6:7 (10), 6:4, 6:4; Kohlschreiber – Fognini 6:2, 6:2; Gasquet – Kukushkin 6:3, 7:5; A. Murray – Cipolla 6:1, 6:3; Haas – Simon 6:2, 6:3; Querrey – Nishikori 6:2, 6:3; N. Djokovic – B. Tomic 6:2, 6:3.

Montreal – WTA

Pierwsza runda: S. Peng – Rezai 7:6 (4), 6:3; Bertens – Petrova 3:6, 7:6 (4), 6:4; McHale – Rus 3:6, 6:1, 6:3; Bouchard – Peer 3:6, 6:2, 7:5; Barthel – Babos 6:4, 5:7, 7:6 (4); Lepchenko – Pavlyuchenkova 6:2, 6:3.

Druga runda: Kvitova – Pervak 0:6, 7:6 (0), 6:0; Errani – Cepelova 6:3, 6:2; Stosur – Halep 7:5, 4:4 i krecz Rumunki; Safarova – Karatantcheva 6:4, 6:4; Scheepers – Pennetta 1:4 i krecz Włoszki.

Samarkand – CH

Druga runda: Nedovtesov – B. Klein 6:3, 6:4; Balaji – Konecny 6:4, 7:6 (5); G. Melzer – Vardhan 6:4, 7:6 (1); Golubev – Roeolfse 6:1, 7:6 (3); Lajovic – Sikora 7:6 (2), 6:4; Sergeyev – Schukin 6:3, 0:6, 6:2; Dustov – Rungkat 6:4, 6:2; An. Martin – Gombos 7:6 (6), 7:6 (2).

Sibiu – CH

Druga runda: Guez – Giannessi 6:4, 6:0; Vagnozzi – Albot 6:2, 3:6, 6:4; Androic – Zivkovic 6:2, 6:2; Haider-Maurer – Pashanski 1:6, 7:6 (4), 7:6 (3).

San Marino – CH

Druga runda: Volandri – Alund 3:6, 6:1, 6:3; S. Robert – Grassi 6:3, 6:3; Mektic – Di Mauro 6:4, 6:1; Klizan – Cervenak 6:1, 6:1.

Pozoblanco – CH

Druga runda: Donskoy – Fabbiano 6:2, 7:5; Bautista – Navarro 6:2, 6:3; R. Ghedin – Arenas-Gualda 4:6, 6:3, 6:4; Robredo – Brezac 6:4, 2:6, 7:6 (5).

Aptos – CH

Druga runda: Farah – Weintraub 7:6 (2), 6:3; De Voest – Dadamo 6:2, 5:7, 6:3; Klahn – M. Reid 7:5, 6:4; S. Johnson – Tursunov 6:4 i krecz Rosjanina.

Kategoria: