Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Linette - Jabeur 3:6, 7:6 (4), 7:5; Kanepi - Muguruza 2:6, 6:3, 6:4; Teichmann - Pera 6:2, 6:1; Sasnovich - Xinyu Wang 6:4, 6:1; Siniakova - Martic 6:4, 7:6 (6); Muchova - Monnet 6:3, 6:3; Stephens - Niemeier 5:7, 6:4, 6:2; Haddad Maia - Bucsa 6:3, 1:6, 6:2; Osorio - H. Tan 6:4, 6:3; Cirstea - T. Maria 6:3, 6:3; H. Dellien - Thiem 6:3, 6:2, 6:4; Dimitrov - Giron 6:1, 6:1, 6:1; Coric - Taberner 3:6, 6:2, 6:3, 6:1; Munar - Altmaier 6:1, 6:3, 4:6, 6:3; Bedene - O'Connell 6:2, 6:4, 6:7 (5), 6:1; Van de Zandschulp - Kotov 6:3, 3:6, 6:3, 6:2; P. Cuevas - Brooksby 6:2, 6:1, 6:2; Schwartzman - Kuznetsov 6:3, 1:6, 6:4, 6:2; Barrere - Daniel 3:6, 6:2, 0:6, 6:3, 6:4; Isner - Halys 7:6 (3), 4:6, 7:6 (1), 7:6 (6); Auger-Aliassime - Varillas 2:6, 2:6, 6:1, 6:3, 6:3.

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w USA, Chinach, Hiszpanii, Włoszech, Turcji, Luksemburgu i Kolumbii.

Taszkient – WTA

Druga runda: Cadantu – Sharipova 1:6, 6:3, 6:3; U. Radwańska – Diatchenko 6:2, 6:2; E. Birnerova – Knapp 6:2, 6:2; Voskoboeva – Chakvetadze 6:1, 6:3; Begu – Cornet 6:4, 6:1; Al. Panova – Doi 6:4, 6:4; Vekic – Arruabarrena-Vecino 6:2, 6:2; Jovanovski – Daniilidou 6:3, 6:7 (8), 6:3.

Quebec City – WTA

Pierwsza runda: Flipkens – Cibulkova 2:6, 6:3, 7:5.

Druga runda: Barthel – Rampre 6:2, 6:1; L. Davis – Wickmayer 6:1, 6:1; Mladenovic – A. Beck 4:6, 6:4, 6:3; Zahlavova Strycova – Malek 6:3, 6:3.

Ningbo – CH

Druga runda: Bohli – Zhe Li 6:3, 7:6 (2); Ti Chen – M. Reid 5:7, 6:3, 6:2; Jeong – Brunken 6:4, 6:4.

Stambuł – CH

Druga runda: Russell – Sakharov 6:2, 6:3; Menendez – Klein 6:4, 6:7(3), 6:3; Teixeira – Zivkovic 6:4, 6:4; Mannarino – Kunitsyn 6:0, 4:6, 6:2.

Petange – CH

Pierwsza runda: H. Zeballos – Kremer 6:1, 6:2; Dodig – Ouanna 6:4, 6:3; Desein – G. Stauffer 6:0, 6:2; Muller – Nastasi 6:4, 6:1.

Druga runda: Zopp – Nielsen 7:6 (2), 6:2; Kamke – Goodall 6:2, 7:6 (3); Hernych – Berankis 5:7, 7:5, 6:2.

Todi – CH

Pierwsza runda: Kubler – Giorgini 6:2, 6:4.

Druga runda: Di Mauro – Giannessi 6:1, 1:0 i krecz Alessandro; Knittel – Krajinovic 6:3, 4:6, 6:2; Mat. Viola – De Greef 6:3, 6:0.

Sewilla – CH

Druga runda: J. Marti – G. Granollers 6:3, 6:7 (4), 6:3; Pashanski – Devilder 6:1, 6:2; Struff – Gutierrez-Ferrol 7:6 (2), 3:6, 7:6 (9); Robredo – Van der Meer 7:6 (4), 6:3; Nedovyesov – Mertens 6:4, 3:6, 7:6 (5); Arguello – Huta Galung 6:4, 6:1; Cervantes – T. Daniel 6:0, 6:3; Gimeno-Traver – Langer 6:2, 6:2.

Banja Luka – CH

Druga runda: Moneke – Skugor 6:3, 6:4; Vagnozzi – Van der Duim 6:2 i krecz Holendra; Sergeyev – Lajovic 6:7 (2), 6:2, 7:5; Torebko – Phau walkower.

Cali – CH

Druga runda: Barrientos – Salamanca 7:6 (4), 5:7, 3:1 i krecz Carlosa; J. Souza – Molteni 6:4, 2:6, 6:3; Ramirez Hidalgo – Clezar 7:5, 6:1; Alund – Trungelliti 6:3, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności