Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w USA, Chinach, Hiszpanii, Włoszech, Turcji, Luksemburgu i Kolumbii.

Taszkient – WTA

Druga runda: Cadantu – Sharipova 1:6, 6:3, 6:3; U. Radwańska – Diatchenko 6:2, 6:2; E. Birnerova – Knapp 6:2, 6:2; Voskoboeva – Chakvetadze 6:1, 6:3; Begu – Cornet 6:4, 6:1; Al. Panova – Doi 6:4, 6:4; Vekic – Arruabarrena-Vecino 6:2, 6:2; Jovanovski – Daniilidou 6:3, 6:7 (8), 6:3.

Quebec City – WTA

Pierwsza runda: Flipkens – Cibulkova 2:6, 6:3, 7:5.

Druga runda: Barthel – Rampre 6:2, 6:1; L. Davis – Wickmayer 6:1, 6:1; Mladenovic – A. Beck 4:6, 6:4, 6:3; Zahlavova Strycova – Malek 6:3, 6:3.

Ningbo – CH

Druga runda: Bohli – Zhe Li 6:3, 7:6 (2); Ti Chen – M. Reid 5:7, 6:3, 6:2; Jeong – Brunken 6:4, 6:4.

Stambuł – CH

Druga runda: Russell – Sakharov 6:2, 6:3; Menendez – Klein 6:4, 6:7(3), 6:3; Teixeira – Zivkovic 6:4, 6:4; Mannarino – Kunitsyn 6:0, 4:6, 6:2.

Petange – CH

Pierwsza runda: H. Zeballos – Kremer 6:1, 6:2; Dodig – Ouanna 6:4, 6:3; Desein – G. Stauffer 6:0, 6:2; Muller – Nastasi 6:4, 6:1.

Druga runda: Zopp – Nielsen 7:6 (2), 6:2; Kamke – Goodall 6:2, 7:6 (3); Hernych – Berankis 5:7, 7:5, 6:2.

Todi – CH

Pierwsza runda: Kubler – Giorgini 6:2, 6:4.

Druga runda: Di Mauro – Giannessi 6:1, 1:0 i krecz Alessandro; Knittel – Krajinovic 6:3, 4:6, 6:2; Mat. Viola – De Greef 6:3, 6:0.

Sewilla – CH

Druga runda: J. Marti – G. Granollers 6:3, 6:7 (4), 6:3; Pashanski – Devilder 6:1, 6:2; Struff – Gutierrez-Ferrol 7:6 (2), 3:6, 7:6 (9); Robredo – Van der Meer 7:6 (4), 6:3; Nedovyesov – Mertens 6:4, 3:6, 7:6 (5); Arguello – Huta Galung 6:4, 6:1; Cervantes – T. Daniel 6:0, 6:3; Gimeno-Traver – Langer 6:2, 6:2.

Banja Luka – CH

Druga runda: Moneke – Skugor 6:3, 6:4; Vagnozzi – Van der Duim 6:2 i krecz Holendra; Sergeyev – Lajovic 6:7 (2), 6:2, 7:5; Torebko – Phau walkower.

Cali – CH

Druga runda: Barrientos – Salamanca 7:6 (4), 5:7, 3:1 i krecz Carlosa; J. Souza – Molteni 6:4, 2:6, 6:3; Ramirez Hidalgo – Clezar 7:5, 6:1; Alund – Trungelliti 6:3, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności