Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w USA, Tajlandii i Włoszech.

Nowy Jork – ATP

Pierwsza runda: Ferrer – K. Anderson 6:4, 6:2, 7:6 (3); Tipsarevic – Rufin 4:6, 3:6, 6:2, 6:3, 6:2; Stebe – Troicki 6:4, 6:4, 3:6, 6:2; Muller – Jużny 2:6, 3:6, 7:5, 7:6 (6), 7:6 (6); Sijsling – Gimeno-Traver 7:5, 6:3, 6:4; Zemlja – R. Mello 7:5, 7:6 (3), 7:5; Isner – Malisse 6:3, 7:6 (5), 5:7, 7:6 (9); Hewitt – Kamke 4:6, 6:2, 6:1, 6:4; B. Baker – Hajek 6:3, 6:4, 6:2; J. Nieminen – Kukushkin 6:2, 6:0 i krecz Kazacha; Robredo – Seppi 6:1, 7:5, 6:3; Paire – Dimitrov 5:7, 6:3, 7:6 (4), 6:2; L. Mayer – Kubot 6:4, 6:4, 7:5; Del Potro – Serra 6:4, 7:6 (4), 6:4; Gulbis – Haas 3:6, 4:6, 7:4, 6:4, 6:3; Gasquet – Montanes 4:6, 6:2, 6:3, 6:3; S. Johnson – R. Ram 6:3, 7:6 (5), 6:3; R. Harrison – B. Becker 7:5, 6:4, 6:2; Klahn – J. Melzer 4:6, 6:3, 7:5, 5:7, 6:4; Kohlschreiber – Llodra 7:6 (2), 4:6, 7:6 (4), 6:1.

Druga runda: A. Murray – Dodig 6:2, 6:1, 6:3.

Nowy Jork – WTA

Druga runda: Azarenka – Flipkens 6:2, 6:2; Petrova – Halep 6:1, 6:1; Jie Zheng – Rybarikova 6:3, 6:1; Safarova – Wożniak 6:3, 4:6, 6:2; Burdette – Hradecka 6:2, 6:4; Kvitova – Cornet 6:4, 6:3; Na Li – Dellacqua 6:4, 6:4; Lepchenko – An. Rodionova 6:2, 6:2; Minella – Kr. Pliskova 6:4, 6:4; Parmentier – Wickmayer 7:6 (5), 6:3; Robson – Clijsters 7:6 (4), 7:6 (5); Stosur – Gallovits-Hall 6:3, 6:0; Mladenovic – Pavlyuchenkova 6:1, 6:2; Bartoli – Oprandi 6:2, 1:6, 7:5; Tatishvili – Cirstea 6:7 (5), 6:1, 6:2; Sharapova – Dominguez Lino 6:0, 6:1.

Bankgkok – CH

Pierwsza runda: Weintraub – Seifert 6:7 (4), 6:3, 6:3; Huang – G. Jones 6:4, 4:6, 6:3; Krawietz – Heliovaara 6:3, 2:6, 6:2.

Druga runda: Millman – J. Ward 6:3, 3:6, 7:5; Sela – Wachiramanowong 6:0, 6:2; Rungkat – Klec 6:2, 6:0; Ze Zhang – Jeong 6:4, 6:4.

Como – CH

Druga runda: Arguello – Vagnozzi 3:6, 6:4, 6:2; Reister – Cervena 4:6, 7:5, 7:6 (4); Korolev – Dzumhur 6:3, 7:6 (5); Naso – An. Martin 7:5, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności