Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Dodin - Konjuh 6:2, 1:6, 7:5; Zanevska - S. Zhang 6:2, 6:3; Berberovic - Stephens 2:6, 6:4, 6:1; Watson - Hobgarski 6:4, 6:1; RABAT WTA 250: Rus - L. Sun 6:3, 6:0; Muguruza - Danilina 6:3, 6:2; Sharma - Zacarias 1:6, 7:5, 6:4; Trevisan - X. You 6:0, 6:4; Schmiedlova - Reyngold 6:1, 6:2; Galfi - Eikeri 6:2, 7:5; Kania-Choduń/Moore - Mladenovic/Burel 6:2, 6:4; GENEWA ATP 250: Ivashka - Giron 4:6, 6:3, 6:2; Delbonis - Berankis 6:4, 6:4; LYON ATP 250: Humbert - Barrere 6:3, 6:4; Otte - Pouille 6:3, 6:1; Molcan - Tsonga 6:4, 6:4; Kwon - Bedene 4:6, 7:6 (4), 6:0; Watanuki - P. Martinez 6:7 (2), 6:4, 6:2; ROLAND GARROS ELIMINACJE: L. Fruhvirtova - Kawa 6:0, 6:4; Noskova - Blinkova 6:3, 7:5; L. Zhu - Sanders 6:4, 6:4; Kuzmova - Loeb 7:6 (5), 6:4; A. Muller - C. Ilkel 6:0, 6:1; Kolar - Gaio 6:1, 7:6 (7); Vukic - Vilella Martinez 7:5, 6:4; Celikbelik - Bhambri 6:3, 7:5; Ofner - Clarke 6:4, 6:4; Borges - Fabbiano 6:3, 1:6, 6:2; Meligeni Rodrigues Alves - Klahn 6:3, 6:3.

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w USA, Francji, Rumunii, Holandii, Włoszech i Chinach.

Nowy Jork – ATP

Czwarta runda: Ferrer – Gasquet 7:5, 7:6 (2), 6:4; N. Djokovic – Wawrinka 2:0 i deszcz; Tipsarevic – Kohlschreiber 5:2 i deszcz; Del Potro – Roddick 6:6 i deszcz.

Nowy Jork – WTA

Ćwierćfinały: Azarenka – Stosur 6:1, 4:6, 7:6 (5); Sharapova – Bartoli 0:4 i deszcz.

Szanghaj – CH

Pierwsza runda: Lu – Seifert; Zhe Li – S. Singh; T. Ito – Mitchell; Bhambri – M. Reid; Ze Zhang – Dupuis; Sugita – Molchanov; Wang – Rungkat; Yang – R. Statham; Millman – Gong; J. Ward – Gombos; Yani – Vardhan; Sela – Moriya – deszcz.

St. Remy – CH

Pierwsza runda: J. Baker – Vaisse 7:5, 6:3 Mannarino – G. Elias 6:4, 6:4; Ouanna – Renavand 6:7 (5), 7:5, 6:3; Kunitsyn – Gicquel 6:4, 7:6 (4); K. De Schepper – Goodall 6:3, 6:2; Kravchuk – Herbert 6:4, 1:6, 7:6 (5).

Brasov – CH

Pierwsza runda: Veic – An. Martin 6:2, 6:2; Pashanski – Samper-Montana 6:4, 6:2; Dzumhur – Diez 7:5, 6:2; Crivoi – Guez 6:3, 6:0; Podlipnik – Giner 6:4, 6:1; J. Marti – Luncanu 3:6, 6:2, 6:3.

Genua – CH

Pierwsza runda: Vagnozzi – Andreozzi 6:7 (2), 6:2, 6:1; Guttierez-Ferrol – Capkovic 6:4, 6:1; Bolelli – S. Robert 7:6 (3), 3:6, 7:5; Arguello – Linzer 6:4, 7:5; Montanes – Burzi 6:7 (1), 6:1, 6:4; Volandri – Giannessi 7:6 (6), 2:1 i deszcz.

Alphen aan den Rijn – CH

Pierwsza runda: Mertens – Knittel 6:4, 6:0; Sergeyev – Dasnieres de Veigy 6:2, 6:7 (2), 6:4; Schoorel – Westerhof 6:4, 6:7 (5), 6:4; Navarro – Van der Meer 6:3, 3:6, 6:3; Greul – Devilder 6:4, 6:3; Cervantes – Middelkoop 7:6 (4), 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności