Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Linette - Jabeur 3:6, 7:6 (4), 7:5; Kanepi - Muguruza 2:6, 6:3, 6:4; Teichmann - Pera 6:2, 6:1; Sasnovich - Xinyu Wang 6:4, 6:1; Siniakova - Martic 6:4, 7:6 (6); Muchova - Monnet 6:3, 6:3; Stephens - Niemeier 5:7, 6:4, 6:2; Haddad Maia - Bucsa 6:3, 1:6, 6:2; Osorio - H. Tan 6:4, 6:3; Cirstea - T. Maria 6:3, 6:3; H. Dellien - Thiem 6:3, 6:2, 6:4; Dimitrov - Giron 6:1, 6:1, 6:1; Coric - Taberner 3:6, 6:2, 6:3, 6:1; Munar - Altmaier 6:1, 6:3, 4:6, 6:3; Bedene - O'Connell 6:2, 6:4, 6:7 (5), 6:1; Van de Zandschulp - Kotov 6:3, 3:6, 6:3, 6:2; P. Cuevas - Brooksby 6:2, 6:1, 6:2; Schwartzman - Kuznetsov 6:3, 1:6, 6:4, 6:2; Barrere - Daniel 3:6, 6:2, 0:6, 6:3, 6:4; Isner - Halys 7:6 (3), 4:6, 7:6 (1), 7:6 (6); Auger-Aliassime - Varillas 2:6, 2:6, 6:1, 6:3, 6:3.

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w Rosji, Francji, Chinach, Korei Południowej, Słowacji, Turcji i Brazylii.

Sankt Petersburg – ATP

Druga runda: Fognini – S. Stakhovsky 7:6 (4), 6:4; Cipolla – Zemlja 6:2, 6:7 (5), 6:3; Berankis – Zopp 6:3 i krecz Estończyka; Gimeno-Traver – Kubot 6:4, 7:6 (5); Bautista – Gabashvili 6:3, 6:4; Klizan – Bolelli 6:3, 6:3; Garcia-Lopez – Lorenzi 6:1, 3:1 i krecz Włocha; Jużny – R. Ram 6:1, 6:4.

Metz – ATP

Druga runda: Karlovic – M. Granollers 7:6 (3), 2:2 i krecz Hiszpana; J. Levine – Berrer 6:4, 3:6, 6:0; Seppi – Millot 6:2, 6:1; N. Davydenko – Muller 7:5, 6:4; Monfils – Mahut 7:6 (4), 7:5; Kohlschreiber – Paire 6:2, 1:6, 6:1.

Guangzhou – WTA

Ćwierćfinały: U. Radwańska – Scheepers 6:1, 7:5; Hsieh – M. Johansson 6:3, 6:0; Cirstea – Cornet 6:4, 6:3; Robson – Peng 7:5, 5:7, 6:2.

Seul – WTA

Druga runda: Wożniacka – C. Garcia 6:2, 6:3; Zakopalova – Rybarikova 6:1, 7:6 (6); Paszek – Lee 6:2, 6:0; Lepchenko – Medina Garrigues 6:4, 6:1; Makarova – Hampton 6:3, 7:5; Martinez Sanchez – Petrova walkower.

Izmir – CH

Druga runda: Russell – Vardhan 7:6 (4), 6:1; McGee – Copil 6:3, 7:6 (7); Tursunov – Middelkoop 7:6 (6), 6:2; Marchenko – Chvojka 6:2, 7:6 (6).

Trnava – CH

Druga runda: J. Sousa – Navarro 6:2, 6:4; S. Robert – Lojda 6:2, 6:1; An. Kuznetsov – Trusendi 6:0, 6:2; Reister – Rosol 4:6, 6:3, 6:2.

Campinas – CH

Druga runda: Pella – Campozano 6:2, 6:1; Max. Gonzalez – Velotti 7:5, 6:3; Bogomolov – Collarini 6:2, 6:2; J. Souza – Demoliner 6:3, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności