Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Sasnovich - Raducanu 3:6, 6:1, 6:1; Azarenka - Petkovic 6:1, 7:6 (3); Teichmann - Danilovic 6:4, 6:1; Mertens - Bouzkova walkower; Auger-Aliassime - Ugo Carabelli 6:0, 6:3, 6:4; Rosolska/Routliffe - Melichar-Martinez/Perez 6:2, 7:5; Krawczyk/Schuurs - Parrizas Diaz/Piter 6:0, 6:3; Kubot/Roger-Vasselin - Kudla/Ruusuvuori 6:4, 6:2.

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w Chinach, Japonii, Belgii, Brazylii, Ekwadorze i USA.

Pekin – WTA

Druga runda: Bartoli – Morita 6:4, 6:3; Na Li – Petrova 6:1, 6:2; Jankovic – Niculescu 6:2, 6:1; Oprandi – Giorgi 7:5, 6:2; Dominguez Lino – Robson 7:5, 6:3; A. Radwańska – S. Zhang 6:2, 6:3; Kerber – Arruabarrena-Vecino 6:2, 6:0; Wożniacka – Hsieh 6:7 (5), 7:6 (3), 6:0; Goerges – Stosur 7:6 (2), 4:6, 7:5; Azarenka – Lisicki 6:4, 6:2.

Pekin – ATP

Pierwsza runda: Jużny – Haas 6:4, 4:6, 6:2; J. Melzer – Andujar 6:1, 4:6, 7:6 (3); Seppi – J. Benneteau 6:1, 2:0 i krecz Francuza; N. Davydenko – Bogomolov 7:5, 6:1; Tsonga – Istomin 4:6, 6:1, 7:6 (3); N. Djokovic – Berrer 6:1, 6:7 (3), 6:2; Gasquet – Ebden 6:2, 6:4; F. Lopez – R. Harrison 7:6 (3), 5:7, 6:2; Lu – Ferrer 5:4 i krecz Hiszpana.

Tokio – ATP

Pierwsza runda: Robredo – J. Nieminen 6:2, 6:4; Raonic – Stepanek 6:4, 6:4; Chardy – Sugita 6:1, 7:5; Nishikori – Soeda 4:6, 6:2, 6:3; Tursunov – B. Tomic 6:4, 7:5; A. Murray – Karlovic 7:6 (7), 6:4; Baghdatis – S. Stakhovsky 7:6 (3), 7:5; Falla – Bellucci 7:5, 6:2; T. Ito – Almagro 7:6 (4), 7:6 (5); Chiudinelli – Klizan 7:6 (3), 6:2.

Mons – CH

Pierwsza runda: Janowicz – Brands 6:3, 6:4; Serra – Bachinger 7:5, 6:4, 6:4; K. De Schepper – Korolev 6:0, 6:3; Donskoy – Nedovyesov 6:3, 6:2; Mahut – Mannarino 6:1, 6:2; O. Rochus – Struff 7:5, 6:4; Bolelli – Ouanna 6:4, 3:1 i krecz Francuza.

Belem – CH

Pierwsza runda: T. Monteiro – Daniell 7:6 (5), 6:3; Sorgi – N. Moser 6:3, 6:3; Podlipnik – Peers 6:7 (5), 7:6 (4), 6:4; J. Pereira – De Paula 7:5, 4:6, 6:4; De Bakker – Monroe 3:6, 6:1, 6:1; Velotti – Schoorel 6:3, 4:6, 6:3; G. Elias – M. Sanchez 6:2, 6:2; Turini – J. Silva 7:5, 7:6 (5); Hocevar – R. Mello 7:5, 6:2.

Sacramento

Pierwsza runda: Mat. Viola – Groth 6:2, 6:3; G. Jones – Kudla 6:3, 6:0; McClune – Simmonds 1:6, 6:3, 6:1; Farah – Bogdanovic 6:1, 6:2; Vanni – Gregorc 4:6, 6:4, 7:6 (3); Blake – T. Daniel 4:6, 6:3, 6:1; D. Kosakowski – B. Becker 7:5, 6:3; Klahn – Millman 7:6 (0), 6:4; M. Reid – Wolmarans 6:4, 6:4; De Voest – R. Williams 5:7, 7:6 (3), 6:4; Reynolds – Sock 7:6 (6), 7:6 (4).

Quito – CH

Pierwsza runda: Witten – Dages 6:2, 6:2; Decoud – Correa 6:1, 6:2; Massu – Reyes-Varela 6:4, 6:4; Zivkovic – Gil 6:7 (4), 7:5, 6:4; Molteni – Chamba Gomez 6:0, 6:0; J. Souza – M. Arevalo 7:6 (4), 7:6 (4); Campozano – Recouderc 7:6 (2), 6:7 (4), 7:5; V. Estrella – Garza 6:4, 6:2; Salamanca – Cabal 6:7 (4), 7:5 i deszcz.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności