Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Linette - Jabeur 3:6, 7:6 (4), 7:5; Kanepi - Muguruza 2:6, 6:3, 6:4; Teichmann - Pera 6:2, 6:1; Sasnovich - Xinyu Wang 6:4, 6:1; Siniakova - Martic 6:4, 7:6 (6); Muchova - Monnet 6:3, 6:3; Stephens - Niemeier 5:7, 6:4, 6:2; Haddad Maia - Bucsa 6:3, 1:6, 6:2; Osorio - H. Tan 6:4, 6:3; Cirstea - T. Maria 6:3, 6:3; H. Dellien - Thiem 6:3, 6:2, 6:4; Dimitrov - Giron 6:1, 6:1, 6:1; Coric - Taberner 3:6, 6:2, 6:3, 6:1; Munar - Altmaier 6:1, 6:3, 4:6, 6:3; Bedene - O'Connell 6:2, 6:4, 6:7 (5), 6:1; Van de Zandschulp - Kotov 6:3, 3:6, 6:3, 6:2; P. Cuevas - Brooksby 6:2, 6:1, 6:2; Schwartzman - Kuznetsov 6:3, 1:6, 6:4, 6:2; Barrere - Daniel 3:6, 6:2, 0:6, 6:3, 6:4; Isner - Halys 7:6 (3), 4:6, 7:6 (1), 7:6 (6); Auger-Aliassime - Varillas 2:6, 2:6, 6:1, 6:3, 6:3.

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w Japonii, Tajlandii, Malezjii, Rosji, Francji i Hiszpanii.

Tokio – WTA

Trzecia runda: Errani – Bartoli 3:6, 6:2, 6:2; Stosur – Cibulkova 6:4, 7:5; Petrova – Martic 7:6 (2), 6:7 (1), 6:4; Sharapova – Safarova 6:2, 7:6 (5); Kerber – U. Radwańska 6:1, 6:1; A. Radwańska – Hampton 6:4, 6:3; Wożniacka – Na Li 4:6, 6:3, 6:4; Azarenka – Vinci 6:4, 6:2.

Bangkok – ATP

Pierwsza runda: Karlovic – Matosevic 6:3, 6:4; Soeda – Udomchoke 6:4, 7:5; Monfils – K. Anderson 6:4, 2:6, 7:5.

Druga runda: Tipsarevic – Moriya 6:4, 6:4; J. Nieminen – Petzschner 7:6 (1), 6:2.

Kuala Lumpur – ATP

Pierwsza runda: Bogomolov – Inglot 7:5, 6:3; Falla – R. Ram 7:6 (4), 4:2 i krecz Amerykanina; Istomin – Andujar 6:3, 6:3; N. Davydenko – S. Singh 7:5, 6:4; F. Lopez – Lacko 6:2, 7:6 (3).

Druga runda: V. Pospisil – Yani 6:3, 7:5; J. Benneteau – Ebden 7:5, 6:2.

Lermontov – CH

Druga runda: Golubev – Schmid 6:1, 2:0 i krecz Czecha; Schukin – Kravchuk 6:7 (2), 6:3, 6:3; Nedovyesov – H. Zeballos 6:4, 6:4; Dustov – Gabashvili 6:1, 7:5.

Madryt – CH

Druga runda: Ramirez-Hidalgo – Torebko 6:1, 6:2; A. Ward – P. Sousa 2:6, 6:4, 6:1; Struff – Montanes 6:3, 6:2; Menendez – Krajinovic 4:0 i krecz Serba.

Orlean – CH

Pierwsza runda: Rosol – Tursunov 6:4, 6:4; Roger-Vasselin – Llodra 6:3, 6:7 (6), 6:2; Mannarino – Kohlschreiber 7:5, 6:4; Gulbis – Mahut 4:6, 6:4, 6:2.

Druda runda: Bemelmans – Dancevic 7:6 (7), 7:5; Malisse – Berankis 6:4, 4:6, 6:3; Goffin – S. Johnson 7:5, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności