Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w Japonii, Tajlandii, Malezjii, Rosji, Francji i Hiszpanii.

Tokio – WTA

Trzecia runda: Errani – Bartoli 3:6, 6:2, 6:2; Stosur – Cibulkova 6:4, 7:5; Petrova – Martic 7:6 (2), 6:7 (1), 6:4; Sharapova – Safarova 6:2, 7:6 (5); Kerber – U. Radwańska 6:1, 6:1; A. Radwańska – Hampton 6:4, 6:3; Wożniacka – Na Li 4:6, 6:3, 6:4; Azarenka – Vinci 6:4, 6:2.

Bangkok – ATP

Pierwsza runda: Karlovic – Matosevic 6:3, 6:4; Soeda – Udomchoke 6:4, 7:5; Monfils – K. Anderson 6:4, 2:6, 7:5.

Druga runda: Tipsarevic – Moriya 6:4, 6:4; J. Nieminen – Petzschner 7:6 (1), 6:2.

Kuala Lumpur – ATP

Pierwsza runda: Bogomolov – Inglot 7:5, 6:3; Falla – R. Ram 7:6 (4), 4:2 i krecz Amerykanina; Istomin – Andujar 6:3, 6:3; N. Davydenko – S. Singh 7:5, 6:4; F. Lopez – Lacko 6:2, 7:6 (3).

Druga runda: V. Pospisil – Yani 6:3, 7:5; J. Benneteau – Ebden 7:5, 6:2.

Lermontov – CH

Druga runda: Golubev – Schmid 6:1, 2:0 i krecz Czecha; Schukin – Kravchuk 6:7 (2), 6:3, 6:3; Nedovyesov – H. Zeballos 6:4, 6:4; Dustov – Gabashvili 6:1, 7:5.

Madryt – CH

Druga runda: Ramirez-Hidalgo – Torebko 6:1, 6:2; A. Ward – P. Sousa 2:6, 6:4, 6:1; Struff – Montanes 6:3, 6:2; Menendez – Krajinovic 4:0 i krecz Serba.

Orlean – CH

Pierwsza runda: Rosol – Tursunov 6:4, 6:4; Roger-Vasselin – Llodra 6:3, 6:7 (6), 6:2; Mannarino – Kohlschreiber 7:5, 6:4; Gulbis – Mahut 4:6, 6:4, 6:2.

Druda runda: Bemelmans – Dancevic 7:6 (7), 7:5; Malisse – Berankis 6:4, 4:6, 6:3; Goffin – S. Johnson 7:5, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności