Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Humbert - Rublev 6:3, 7:6 (4); Krawietz/Tecau - Auger-Aliassime/Hurkacz 7:6 (4), 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Norrie 6:4, 6:7 (5), 6:3; Herbert/Mahut - Opelka/Peers 6:4, 7:5; BERLIN WTA 500: Samsonova - Bencic 1:6, 6:1, 6:3; Azarenka/Sabalenka - Melichar/Schuurs 4:6, 7:5, 10:4; BIRMINGHAM WTA 250: Jabeur - Kasatkina 7:5, 6:4; Bouzkova/Hradecka - Jabeur/Perez 6:4, 2:6, 10:8; MAJORKA ATP 250: Thompson - Andujar 2:6, 7:6 (4), 6:2; Mannarino - Struff 7:6 (3), 6:3; BAD HOMBURG WTA 250: Tig - Barthel 7:6 (4), 6:3; Siniakovva - Gracheva 6:3, 6:2; Anisimova - Kovinic 6:2, 6:1; Korpatsch - Peterson 7:5, 2:6, 7:6 (5); Doi - Danilina 6:2, 6:2; Podoroska - Guth 6:0, 6:3; Petkovic - Cirstea 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w Chinach, Japonii, Belgii, Brazylii, Ekwadorze i USA.

Pekin – WTA

Druga runda: Hercog – Makarova 7:6 (5), 3:6, 7:6 (3); Sharapova – Cirstea 6:2, 6:2.

Trzecia runda: Oprandi – Ivanovic 6:4, 6:3; Suarez Navarro – Jankovic 7:5, 6:4; Bartoli – Goerges 6:3, 7:6 (2); A. Radwańska – Dominguez Lino 2:6, 6:1, 6:4.

Pekin – ATP

Druga runda: J. Melzer – Dolgopolov 7:6 (9), 2:6, 6:1; Fl. Mayer – Copil 3:6, 6:3, 6:2; N. Djokovic – Berlocq 6:1, 6:3.

Tokio – ATP

Pierwsza runda: Monaco – Dimitrov 6:2, 6:1; Tipsarevic – Simon 4:6, 6:3, 6:1.

Druga runda: Wawrinka – Chardy 7:6 (1), 6:7 (6), 7:5; A. Murray – Lacko 6:1, 6:2.

Mons – CH

Pierwsza runda: Sijsling – Mertens 6:4, 7:6 (4); Roger-Vasselin – Malisse 7:6 (4), 6:4; Darcis – Bemelmans 6:2, 4:6, 6:3; Marchenko – Berankis 6:2, 6:4; Llodra – Goffin 6:3, 6:4.

Druga runda: Authom – Rosol 7:5, 3:6, 7:6 (5); Kamke – Reuter 6:0, 7:5.

Belem – CH

Druga runda: Clezar – Sorgi 6:2, 6:3; Kirche – Ghem 2:6, 6:4, 6:4; R. Dutra Silva – Sant’anna 6:0, 6:2; J. Pereira – G. Elias 6:3, 6:3; De Bakker – T. Monteiro 3:6, 7:6 (2), 6:3; Velotti – Podlipnik 6:4, 6:1; Aguilar – J-P. Smith 7:6 (4), 6:1; Hocevar – Turini 6:3, 6:3.

Sacramento

Druga runda: Sandgren – M. Reid 6:4, 6:3; Reynolds – El Mihdawy 6:3, 6:1; M. Zverev – Van der Merwe 7:6 (5), 6:3; Vanni – Al. Kuznetsov 6:4, 6:4.

Quito – CH

Pierwsza runda: Cabal – Salamanca 7:6 (4), 5:7, 6:4.

Druga runda: Alund – Duran 6:7 (1), 7:6 (4), 6:1; Schwank – Letcher 6:3, 6:2; Rufin – Demoliner 6:1, 6:4; J. Souza – Beretta 7:5, 6:7 (2), 4:4 i deszcz.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności