Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Golubic - Ferro 6:4, 6:2; Pliskova - Pera 6:3, 1:6, 6:1; Dodin - Makarova 6:2, 6:1; Juvan - Berberovic 6:2, 6:3; Mertens - Friedsam 7:5, 7:5; Christian/Marozava - Piter/Zimmermann 2:6, 6:3, 10:8; RABAT WTA 250: Bondar - Kucova 6:3, 6:3; Rus - Galfi 6:4, 6:2; C. Liu - Sherif 4:6, 7:6 (5), 6:1; Parrizas Diaz - Mladenovic 4:6, 6:3, 6:0; GENEWA ATP 250: Griekspoor - Nikles 6:3, 7:5; Kokkinakis - Delbonis 1:6, 7:5, 7:5; Opelka - O'Connell 6:3, 7:5; J. Sousa - Basilashvili 6:4, 6:3; Mektic/Pavic - Arends/Walków 6:4, 6:4; LYON ATP 250: Molcan - Khachanov 6:2, 7:6 (4); Rune - Mannarino 6:4, 6:3; Coria - Carreno Busta 7:5, 6:3; Molcan - Khachanov 6:2, 7:6 (4); M. Gonzalez/Melo - Nys/Zieliński 6:4, 3:6, 10:6.

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w Chinach, Japonii, Belgii, Brazylii, Ekwadorze i USA.

Pekin – WTA

Pierwsza runda: Cirstea – Arvidsson 6:2, 6:3; Arruabarrena-Vecino – Jie Zheng 6:2, 6:4; Lisicki – Medina Garrigues 6:3, 5:7, 6:2; Hercog – Pavlyuchenkova 5:7, 6:4, 3:0 i krecz Rosjanki; Azarenka – Cornet; 6:1, 6:0; Sharapova – Halep 7:5, 7:5; Wożniacka – Scheepers 7:5, 6:7 (6), 6:2.

Druga runda: Vesnina – Paszek 7:6 (5), 6:2; Suarez Navarro -Kvitova 6:3, 6:2; Ivanovic – Lepchenko 4:6, 7:5, 6:1; S. Peng – Shvedova 5:7, 7:5, 6:2.

Pekin – ATP

Pierwsza runda: Copil – Cilic 3:6, 7:6 (0), 6:4; Fl. Mayer – Fognini 6:1, 6:2; Ze Zhang – Di Wu 6:4, 6:1; Berlocq – Matosevic 3:6, 6:2, 6:4; Dolgopolov – Garcia-Lopez 6:0, 6:4; K. Anderson – B. Baker 5:7, 6:3, 6:1; Querrey – Verdasco 5:7, 6:3, 6:4.

Tokio – ATP

Pierwsza runda: Lacko – Ramos 6:0, 6:2; Berdych – Paire 6:1, 7:6 (6); Wawrinka – Moriya 7:5, 4:6, 6:4; Troicki – Haase 6:2, 6:3.

Mons – CH

Pierwsza runda: Kamke – Mathieu 5:7, 3:0 i krecz Francuza; Reuter – A. Haider-Maurer 6:4, 6:3; Rosol – De Greef 6:4, 6:4; Authom – J. Levine 6:4, 5:7, 6:3.

Belem – CH

Pierwsza runda: J-P. Smith – Gard 6:2, 3:6, 6:1; Sant’anna – Miele 7:5, 6:4; Kirche – N. Santos 6:3, 6:2; Ghem – Neis 2:6, 7:6 (1), 7:5; Aguilar – T. Lopes 7:6 (4), 6:3; R. Dutra Silva – Felder 6:4, 6:4; Clezar – T. Alves 6:4, 6:4.

Sacramento

Pierwsza runda: Van der Merwe – Smyczek 6:3, 6:2; M. Zverev – Bubka 2:6, 6:2, 6:3; El Mihdawy – Polansky 3:6, 7:6 (2), 4:1 i krecz Kanadyjczyka; Sandgren – Nielsen 6:1, 6:2; Al. Kuznetsov – Odesnik 6:4, 6:4.

Quito – CH

Pierwsza runda: Schwank – Lindell 6:1, 4:1 i krecz Szweda; Beretta – Barrientos 6:4, 6:4; Duran – K. Kim 6:2, 6:4; Letcher – Carvajal Jurado 7:6 (5), 3:6, 6:2; Alund – M. Estevez 6:4, 6:1; Rufin – Tosic 7:6 (3), 6:1; Demoliner – G. Rivera 6:3, 7:6 (5); J. Souza – M. Arevalo 7:6 (4), 6:5 i deszcz.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności