Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w Szwecji, Rosji, Austrii, Luksemburgu, Argentynie i Brazylii.

Sztokholm – ATP

Pierwsza runda: Jużny – B. Baker 6:3, 6:1; J. Nieminen – Kamke 6:3, 6:4.

Wiedeń – ATP

Pierwsza runda: Muller – Darcis 6:7 (3), 6:4, 6:3; Matosevic – Haase 1:6, 6:3, 6:2.

Moskwa – ATP

Pierwsza runda: Rosol – Gimeno-Traver 7:6 (9), 7:6 (2); Istomin – Phau 5:7, 7:5, 6:1; T. Ito – Bautista 6:3, 1:6, 6:2; Jaziri – R. Ram 6:3, 6:1.

Moskwa – WTA

Pierwsza runda: Arvidsson – Jovanovski 6:2, 6:4; Safarova – Gasparyan 6:3, 4:6, 6:2; Zakopalova – Cadantu 6:3, 6:3; U. Radwańska – Schiavone 6:3, 6:1.

Luksemburg – WTA

Pierwsza runda: Rybarikova – Suarez Navarro 7:6 (2), 6:4; Niculescu – Oprandi 7:6 (4), 6:1; Hradecka – Paszek 6:3, 7:6 (8); Barthel – Minella 7:5, 6:0.

Villa Allende – CH

Pierwsza runda: Trungelliti – Velotti 7:5, 4:6, 6:4; Andreozzi – Londero 6:4, 6:1; Westerhof – Molteni 7:5, 6:3; Junqueira – Zivkovic 6:4, 6:2; L. Mayer – Decoud 6:1, 6:4.

Rio de Janeiro – CH

Pierwsza runda: Alves – Schoorel 6:1, 6:1; Veic – Ramirez Hidalgo 7:5, 3:6, 6:2; Pashanski – Monteiro 5:7, 6:2, 6:3; Clezar – Kirche 3:6, 6:3, 7:5; J. Sousa – T. Lopes 6:3, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności