Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w Chinach, Japonii, Austrii, Uzbekistanie, Francji, Argentynie i USA.

Szanghaj – ATP

Druga runda: F. Lopez – Kohlschreiber 6:3, 6:4; Querrey – Nishikori 2:6, 6:1, 6:4; Baghdatis – Raonic 7:6 (4), 6:7 (5), 7:6 (3); Berdych – Seppi 6:3, 6:3; Wawrinka – Istomin 6:4, 4:6, 6:4; N. Djokovic – Dimitrov 6:3, 6:2 Dolgopolov – Simon 6:3, 6:4; Tsonga – Paire 7:6 (9), 7:5; A. Murray – Fl. Mayer walkower; Stepanek – Gasquet 6:4, 6:4; Haas – Robredo 6:3, 6:3; Tipsarevic – Troicki 6:2, 7:6 (3); Federer – Lu 6:3, 7:5.

Osaka – WTA

Druga runda: Chang – Dellacqua 7:6 (4), 6:3; Hampton – Tanasugarn 7:5, 7:5; Stosur – Razzano 1:6, 6:2, 6:4; Doi – Puchkova 6:3, 6:2.

Linz – WTA

Pierwsza runda: Azarenka – Rus 6:0, 6:2; Mayr-Achleitner – Lisicki 6:1, 6:3; Ivanovic – Niculescu 7:5, 6:3.

Druga runda: Goerges – Oprandi 6:3, 6:3; Arvidsson – Hradecka 6:4, 7:6 (4).

Taszkient – CH

Druga runda: Ignatik – Cipolla 6:3, 6:7 (0), 6:3; Lajovic – Tursunov 6:4, 6:7 (5), 6:1; Mertl – Jaziri 6:3, 7:6 (5); Dustov – Golubev 7:6 (4), 7:5.

Rennes – CH

Pierwsza runda: Burquier – Bemelmans 1:6, 7:6 (3), 6:3; K. De Schepper – Olivetti 7:6 (5), 6:2; Llodra – J. Baker 6:4, 7:5; O. Rochus – Mannarino 6:4, 6:4.

Druga runda: Brezac – Mertens 6:4, 6:2; M. Fischer – Herbert 6:3, 2:6, 7:6 (2).

San Juan – CH

Druga runda: Westerhof – S. Robert 6:1, 6:4; Rufin – Migani 2:6, 7:6 (2), 6:0; De Bakker – Arguello 6:4, 7:6 (7); Max. Gonzalez – J. Marti 6:4, 6:3

Tiburon – CH

Druga runda: Reynolds – M. Reid 3:6, 6:1, 6:4; S. Johnson – Farah 6:3, 6:3; Kudla – Guccione 6:4, 6:7 (6), 7:6 (4); Klahn – Dadamo 6:4, 4:6, 7:5.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności