Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Linette - Watson 6:1, 6:1; Zanevska - Tan 4:6, 7:5, 6:1; Pera - Ruse 7:5, 6:4; Makarova - Cirstea 1:6, 6:3, 6:2; Ferro - Gabueva 6:3, 6:4; Friedsam - D. Saville 4:6, 6:3, 7:6 (5); Piter/Zimmermann - Xu/Yang 6:3, 3:6, 10:7; RABAT WTA 250: Sherif - Paquet 6:0, 6:2; Tomljanovic - Schmiedlova 7:5, 6:2; Mladenovic - Andrianjafitrimo 6:3, 3:6, 7:6 (7); Sharma - Marcinko 5:7, 6:3, 6:3; Bondar - Ferrando 6:4, 3:6, 7:5; Burel - Udvardy 7:6 (4), 7:6 (3); C. Liu - Rakhimova 6:4, 6:3; GENEWA ATP 250: Majchrzak - Cecchinato 6:2, 6:3; Gasquet - Medvedev 6:2, 7:6 (5); Nikles - Riedi 5:7, 7:6 (3), 7:5; Kokkinakis - Fognini 6:4, 6:3; J. Sousa - Andujar 6:1, 6:4; O' Connell - Ramos-Vinolas 7:6 (5), 6:4; Basilashvili - Bagnis 6:4 i krecz Argentyńczyka; LYON ATP 250: Watanuki - Kwon 6:3, 6:4; Coria - Altmaier 6:3, 3:6, 6:3; Guinard - Gaston 6:4, 6:7 (5), 6:2; Baez - Otte 5:7, 6:4, 6:2; Norrie - F. Cerundolo 6:4, 6:4; De Minaur - Humbert 1:6, 6:3, 6:2; Klaasen/Lammons - Kubot/Roger-Vasselin 6:1, 7:6 (2).

Tenis – wyniki

Tenisiści grają w Chinach, Japonii, Austrii, Uzbekistanie, Francji, Argentynie i USA.

Szanghaj – ATP

Ćwierćfinały: Berdych – Tsonga 6:3, 7:6 (4); A. Murray – Stepanek 4:6, 6:2, 6:3; N. Djokovic – Haas 6:3, 6:3; Federer – Cilic 6:3, 6:4.

Osaka – WTA

Ćwierćfinały: Doi – Scheepers 2:6, 6:1, 6:3; Chang – Robson 6:4, 3:6, 7:6 (4); Watson – Parmentier 7:5, 6:3; Stosur – Hampton 6:2, 6:4.

Linz – WTA

Ćwierćfinały: Goerges – Arvidsson 6:1, 6:4; Azarenka – Martic 6:2, 6:2; Flipkens – Ivanovic 6:4, 6:0; Begu – Mattek-Sands 6:4, 1:6, 6:2.

Taszkient – CH

Ćwierćfinały: Dodig – Sela 6:4, 4:6, 6:3; Mertl – Lajovic 6:4, 6:4; Lacko – Weintraub 6:2, 6:4; Ignatik – Dustov 6:4, 5:7, 7:6 (2).

Rennes – CH

Ćwierćfinały: Authom – Thiem 7:5, 6:2; K. De Schepper – M. Fischer 6:3, 6:4; Marchenko – Brezac 7:6 (10), 6:3; O. Rochus – Gicquel 3:6, 6:1, 7:6 (2).

San Juan – CH

Ćwierćfinały: Navarro – R. Dutra Silva 7:6 (0), 1:6, 6:2; Alund – G. Elias 6:7 (5), 6:3, 6:2; De Bakker – Westerhof 7:6 (7), 6:4; Rufin – Max. Gonzalez 7:5, 6:0.

Tiburon – CH

Druga runda: Blake – D. Kosakowski 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Sock – R. Williams 7:6 (5), 3:6, 6:1; S. Johnson – Kudla 6:1, 6:2; Reynolds – Klahn 6:4, 2:6, 7:6 (4); M. Zverev – Blake 6:0, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności