Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Humbert - Rublev 6:3, 7:6 (4); Krawietz/Tecau - Auger-Aliassime/Hurkacz 7:6 (4), 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Norrie 6:4, 6:7 (5), 6:3; Herbert/Mahut - Opelka/Peers 6:4, 7:5; BERLIN WTA 500: Samsonova - Bencic 1:6, 6:1, 6:3; Azarenka/Sabalenka - Melichar/Schuurs 4:6, 7:5, 10:4; BIRMINGHAM WTA 250: Jabeur - Kasatkina 7:5, 6:4; Bouzkova/Hradecka - Jabeur/Perez 6:4, 2:6, 10:8; MAJORKA ATP 250: Thompson - Andujar 2:6, 7:6 (4), 6:2; Mannarino - Struff 7:6 (3), 6:3; BAD HOMBURG WTA 250: Tig - Barthel 7:6 (4), 6:3; Siniakovva - Gracheva 6:3, 6:2; Anisimova - Kovinic 6:2, 6:1; Korpatsch - Peterson 7:5, 2:6, 7:6 (5); Doi - Danilina 6:2, 6:2; Podoroska - Guth 6:0, 6:3; Petkovic - Cirstea 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w Szwecji, Rosji, Austrii, Luksemburgu, Argentynie i Brazylii.

Sztokholm – ATP

Półfinały: Tsonga – Baghdatis 6:4, 4:6, 5:2 i krecz Cypryjczyka; Berdych – Almagro 6:3, 6:2.

Wiedeń – ATP

Półfinały: Del Potro – Muller 7:6 (4), 7:6 (5); Zemlja – Tipsarevic 3:6, 7:6 (5), 6:2.

Moskwa – ATP

Półfinały: Seppi – Jaziri 6:3, 6:1; Bellucci – Karlovic 6:7 (5), 6:4, 6:4.

Moskwa – WTA

Półfinały: Wożniacka – Arvidsson 6:3, 6:7 (4), 6:4; Stosur – Ivanovic 2:6, 6:3, 6:2.

Luksemburg – WTA

Półfinały: Niculescu – Hantuchova 6:1, 6:3; V. Williams – Petkovic 5:7, 6:4, 6:4.

Villa Allende – CH

Półfinały: Rufin – L. Mayer 6:4, 6:1; J. Marti – H. Zeballos 6:3, 5:7, 6:4.

Rio de Janeiro – CH

Półfinały: G. Elias – J. Sousa 6:4, 7:5; Pashanski – Pella 6:2, 6:3.

Puchar Davisa

Tajwan – Nowa Zelandia 2:1: Yang – King-Turner 4:6, 6:0, 6:3, 7:6 (2); Huang – Venus 6:4, 7:6 (0), 6:3; Hsieh/Huang – King-Turner/J. Statham 6:3, 6:7 (4), 1:6, 4:6.

Finlandia – Dania 1:2: Paukku – Nielsen 4:6, 7:6 (10), 7:6 (4), 7:6 (5); T. Nieminen – Pedersen 2:6, 3:6, 3:6; Paukku/T. Nieminen – Kromann/Nielsen 4:6, 2:6, 4:6.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności