Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Humbert - Rublev 6:3, 7:6 (4); Krawietz/Tecau - Auger-Aliassime/Hurkacz 7:6 (4), 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Norrie 6:4, 6:7 (5), 6:3; Herbert/Mahut - Opelka/Peers 6:4, 7:5; BERLIN WTA 500: Samsonova - Bencic 1:6, 6:1, 6:3; Azarenka/Sabalenka - Melichar/Schuurs 4:6, 7:5, 10:4; BIRMINGHAM WTA 250: Jabeur - Kasatkina 7:5, 6:4; Bouzkova/Hradecka - Jabeur/Perez 6:4, 2:6, 10:8; MAJORKA ATP 250: Thompson - Andujar 2:6, 7:6 (4), 6:2; Mannarino - Struff 7:6 (3), 6:3; BAD HOMBURG WTA 250: Tig - Barthel 7:6 (4), 6:3; Siniakovva - Gracheva 6:3, 6:2; Anisimova - Kovinic 6:2, 6:1; Korpatsch - Peterson 7:5, 2:6, 7:6 (5); Doi - Danilina 6:2, 6:2; Podoroska - Guth 6:0, 6:3; Petkovic - Cirstea 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają we Włoszech, Słowacji, Anglii, Brazylii, Indiach, Francji, Białorusi i Ekwadorze.

Londyn – ATP

Faza grupowa – singiel: A. Murray – Berdych 3:6, 6:3, 6:4; N. Djokovic – Tsonga 7:6 (4), 6:3.

Faza grupowa – debel: Mirnyi/Nestor – Lindstedt/Tecau 4:6, 7:6 (1), 12:10; M. Granollers/M. Lopez – B. Bryan/M.Bryan 7:5, 5:7, 11:9.

Pune – CH

Pierwsza runda: Liu – Thombare 3:6, 6:2,6:4; Lertcheewakarn – Glushko 6:3, 7:5; Kumkhum – WY Chan 6:4, 6:4; Vekic – Wongteanchai 6:0, 6:1; Svitolina – Klepac 6:3, 6:2; Zhou – Xu 6:0, 6:1; Bhosale – SR Lee 3:7, 7:6 (4), 6:4.

Bratysława – CH

Pierwsza runda: Karlovic – Berrer 7:6 (4), 6:4; Rosol – K. De Schepper 7:6 (5), 7:6 (4).

Ortisei – CH

Pierwsza runda: K. Beck – I. Minar 7:6 (2), 7:6 (3); Ouanna – Albot 6:3, 6:1; Roger-Vasselin – Prader 6:3, 6:2; Dustov – Brown 6:3, 6:4; Mat. Viola – Giannessi 4:6, 6:1, 6:3.

Loughborough – CH

Pierwsza runda: Sela – Torebko 6:2, 6:2; A. Hewitt – Bloomfield 7:6 (3), 6:3; Fabbiano – Yani 6:7 (6), 6:4, 6:4; Gojowczyk – Knittel 7:6 (4), 6:3; J. Baker – Burn 3:6, 6:1, 6:2; Mannarino – Gabb 6:1, 6:4.

Sao Leopoldo – CH

Pierwsza runda: Sorgi – Podlipnik 7:5, 6:1; Capdeville – Collarini 6:2, 6:3; T. Brkic – Becuzzi 6:0, 6:1; Leite – Ghem 7:5, 6:4; P. Galdon – Migani 6:2, 6:1; A. Haider-Maurer – Felder 6:3, 6:2.

Guayaquil – CH

Pierwsza runda: P. Sousa – Scaravilli 6:2, 6:3; Garza – M. Martinez 7:6 (5), 7:5; Barrientos – El Mihdawy 6:7 (6), 7:6 (2), 7:5; Gil – Gomez Estrada 6:1, 6:0.

Equeurdreville – ITF

Pierwsza runda: Boyekens – Piquion 6:3, 6:2; Coin – Remondina 6:4, 6:2; Georges – Mestach 4:6, 6:3, 6:2.

Mińsk – ITF

Pierwsza runda: Lykina – Pekhova 6:3, 6:3; Gasparyan – Chakhnashvili 6:4, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności