Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Hurkacz - Zeppieri 7:5, 6:2, 7:5; Ruud - Tsonga 6:7 (6), 7:6 (4), 6:2, 7:6 (0); Medvedev - Bagnis 6:2, 6:2, 6:2; Rune - Shapovalov 6:3, 6:1, 7:6 (4); Djere - Berankis 6:4, 6:4, 6:4; Gasquet - L. Harris 6:1, 6:3, 6:4; Ivashka - Paire 6:3, 7:5, 1:6, 7:5; Bublik - Rinderknech 6:2, 6:4, 6:4; Ruusuvuori - Humbert 6:2, 2:6, 6:7 (4), 6:4, 6:2; Korda - Millman 6:1, 7:5, 7:6 (6); Laaksonen - P. Martinez 2:6, 6:4, 6:4, 7:6 (1); J. Sousa - Tseng 6:7 (5), 6:1, 4:6, 6:1, 6:4; Rublev - Kwon 6:7 (5), 6:3, 6:2, 6:4; Molcan - Coria 6:3, 6:4, 3:6, 6:3; Garin - Paul 5:7, 6:1, 6:2, 6:3; Goffin - Lehecka 6:4, 4:6, 6:4, 6:4; Sonego - Gojowczyk 6:2, 6:2, 6:1; Delbonis - Mannarino 6:1, 7:6 (1), 6:2; Tiafoe - Bonzi 7:5, 7:5, 7:6 (5); Badosa - Ferro 6:2, 6:0; Zidansek - C. Liu 6:2, 6:2; Pegula - Q. Wang 6:2, 6:4; Rogers - Martincova 6:4, 6:3; Sherif - Kostyuk 6:3, 7:5; Keys - Kalinskaya 6:3, 3:6, 6:4; Garcia - Townsend 6:3, 6:4; Rybakina - Rus 6:1, 5:7, 6:2; Alexandrova - Minnen 7:5, 6:3; Volynets - Golubic 6:2, 2:6, 6:1; Pliskova - Andrianjafitrimo 2:6, 6:3, 6:1; Cornet - Doi 6:2, 6:0; Ostapenko - Bronzetti 6:1, 6:4; Putintseva - Bara 6:3, 6:1; Kalinina - Baptiste 5:2 i krecz Amerykanki; Collins - Tomova 6:0, 6:4; Krunic - Rakhimova 6:4, 6:3; Begu - Paolini 4:6, 6:1, 7:6 (5); Giorgi - S. Zhang 3:6, 6:2, 6:2; Brengle - Buzarnescu 6:1, 6:2; Juvan - Selekhmetova 7:5, 7:6 (4).

Tenis – wyniki

Tenisiści grają we Włoszech, Słowacji, Anglii, Brazylii, Indiach, Francji, Białorusi, USA i Ekwadorze.

Londyn – ATP

Faza grupowa – singiel: Federer – Tipsarevic 6:3, 6:1; Ferrer – Del Potro 6:3, 3:6, 6:4.

Faza grupowa – debel: Marray/Nielsen – Bhupathi/Bopanna 6:4, 6:7 (1), 12:10; Paes/Stepanek – Qureshi/Rojer 6:4, 7:5.

Pune – CH

Pierwsza runda: Buyukakcay – Chilumula 6:2, 6:1; Savchuk – Nara 6:2, 6:2; Birnerova – Bengson 6:2, 7:5; Doi – P. Bhambri 6:0, 6:2; Bratchikova – Luangnam 6:4, 6:3; Kalashnikova – Adamczak 7:5, 6:3; Date-Krumm – Sunkara 6:0, 6:3; Tanasugarn – Chan 6:2, 6:7 (3), 6:1; Petkovic – Shapatava 7:6 (4), 7:5.

Bratysława – CH

Pierwsza runda: Dodig – Bellotti 6:1, 6:1; Lajovic – Marchenko 6:4, 7:6 (6); Capkovic – Delbonis 7:5, 6:3; T. Alves – Begemann 2:6, 6:2, 6:3; Mertinak – Kovalik 6:4, 6:7 (6), 6:4; Sergeyev – Dancevic 7:6 (4), 6:4; Hajek – Horansky 6:3, 6:2; Lacko – Bachinger 6:2, 6:2; Ignatik – Mecir 5:7, 6:4, 7:6 (3); Copil – Berankis 6:3, 3:6, 6:4.

Ortisei – CH

Pierwsza runda: Hernych – Ehrat 6:7 (2), 6:3, 6:4; J. Mertl – Kravchuk 7:6 (5), 6:3; J. Wang – V. Pospisil 6:3, 6:2; Meffert – R. Ram 7:6 (3), 6:3; Herbert – Petzschner 6:7 (3), 7:6 (5), 6:4; Bolelli – De Voest 6:7 (7), 6:1, 6:4; Seppi – Mektic 6:4, 6:1; Olivetti – Grigelis 7:6 (4), 6:2; Nedovyesov – Draganja 7:6 (6), 6:3; Bemelmans – Petrone 6:4, 6:2.

Loughborough – CH

Pierwsza runda: Kamke – Rosenholm 4:0 i krecz Szweda; R. Ghedin – Mertens 6:3, 6:2; Menendez – Orton 6:3, 6:2; Authom – Goodall 1:6, 6:3, 7:6 (4); Struff – Guez 6:2, 6:2; Millot – Korolev 6:1, 5:3 i krecz Kazacha; Cervenak – Desein 6:2, 4:6, 6:4; Donskoy – Marsalek 4:6, 6:4, 6:3; Evans – Al. Bedene 6:4, 7:6 (3), 6:3; Laaksonen – Lojda 7:6 (8), 6:2.

Sao Leopoldo – CH

Pierwsza runda: Velotti – Andreozzi 6:2, 5:7, 7:6 (2); De Paula – J. Pereira 7:5, 6:3; Kavcic – J. Silva 6:4, 7:6 (6); R. Dutra Silva – Satschko 6:7 (6), 6:0, 6:3; Clezar – Neis 7:5, 6:3; Pashanski Motti 6:1, 6:4; Veic – Friedrich 6:3, 6:1; Schwartzman – J. Souza 7:6 (3), 6:3; G. Elias – Blatt 6:1, 6:0; H. Zeballos – Matos 6:2, 6:2.

Guayaquil – CH

Pierwsza runda: Beretta – Aguilar 4:6, 6:3, 7:6 (5); Al. Gonzalez -Gabashvili 7:6 (6), 7:6 (7); Lobkov – M. Estevez 6:7 (4), 7:6 (4), 6:3; L. Mayer – Saavedra 6:4, 6:2; Odesnik – Borvanov 6:1, 6:4; Pella – Galdos 4:6, 6:3, 6:1; Alund – Salamanca 6:3, 6:4; Cabal – Vivanco 6:2, 6:3; Ramirez-Hidalgo – Zivkovic 3:6, 6:3, 6:3; Trungelliti – Bagnis 7:6 (4), 6:7 (6), 7:6 (10); E. Gomez – Olivo 6:3, 6:4; Lorenzi – Campozano 6:2, 7:6 (5).

Knoxville – CH

Pierwsza runda: Van der Merwe – Lammer 6:1, 6:7 (6), 6:4; Reynolds – Yang 6:2, 6:2; Witten – Reix 6:4, 6:3; Russell – Quigley 6:2, 6:2; Smyczek – Bogdanovic 6:7 (6), 6:2, 7:6 (5); Sandgren – J. Levine 7:6 (4), 3:6, 6:3.

Equeurdreville – ITF

Pierwsza runda: Rampre – Ferro 2:6, 6:1, 6:2; Vrljic – Orlova 6:3, 6:2; Cetkovska – J. Adam 6:4, 6:0; Linette – Kar. Pliskova 6:3, 5:7, 6:3; Sadikovic – Marcinkevica 6:3, 6:3; Kostova – Thorpe 6:4, 6:4; Foretz Gacon – Schaul 7:5, 6:4; Van Uytvanck – Ryzhonkova 6:0, 6:3; Koehler – Ramialison 6:4, 6:2; Malek – Lizarazo 6:2, 6:4; Beltrame – Ghesquiere 7:6 (5), 6:2.

Mińsk – ITF

Pierwsza runda: Kania – Lebesheva 6:2, 6:2; Kozlova – Stanciute 6:3, 6:3; Melnikova – Kalabina 5:7, 6:1, 7:5; Artamonova – Vasyleva 6:1, 6:4; Sasnovich – Ivakhnenko 6:4, 6:4; Dzehalevich – Bychkova 6:2, 6:7 (11), 7:5; Kirillova – Kandratsiuk 6:3, 6:0; Ozgen – Kapshay 6:2, 6:1; L. Kichenok – O. Ianchuk 6:3, 7:5; N. Kichenok – E. Ianchuk 6:1, 6:2; Whybourn – Mironova 6:0, 7:6 (3); Shkudun – Majeric 6:4, 3:6, 6:4; Guisard – Kremen 6:2, 6:1; Danilina – Arefyeva 2:6, 6:4, 7:6 (3).

Benicarlo – ITF

Pierwsza runda: Zaniewska – Kostic 6:2, 6:4; Ferrer-Suarez – Zec-Peskiric 6:4, 6:4; Knapp – Gacia-Vidagany 6:4, 7:6 (7); Perrin – Barbieri 5:7, 6:1, 6:4; Gamiz – De La Torre-Sanchez 6:2, 6:0; Pous-Tio – Bona 6:2, 6:1; Cabeza-Candela – Barrois 6:4, 6:3; Dulgheru – Wang 6:0, 6:0.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności