Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Juvan 7:6 (5), 6:7 (0), 7:6 (5); RABAT WTA 250: Trevisan - C. Liu 6:2, 6:1; LYON ATP 250: Norrie - Molcan 6:3, 6:7 (3), 6:1; GENEWA ATP 250: Ruud - J. Sousa 7:6 (3), 4:6, 7:6 (1).

Tenis – wyniki

Tenisiści grają we Włoszech, Słowacji, Anglii, Brazylii, Indiach, Francji, Białorusi, USA i Ekwadorze.

Londyn – ATP

Faza grupowa – singiel: Federer – Ferrer 6:4, 7:6 (5); Del Potro – Tipsarevic 6:0, 6:4.

Faza grupowa – debel: Paes/Stepanek – M. Granollers/M. Lopez 7:5, 6:4; B. Bryan/M. Bryan – Qureshi/Rojer 7:5, 6:4.

Pune – CH

Druga runda: Bratchikova – Savchuk 6:1, 6:1; Doi – Lertcheewakarn 6:0, 6:1; Date-Krumm – Zhou 6:4, 4:6, 6:2; Petkovic – Liu 6:1, 6:0.

Bratysława – CH

Druga runda: Copil – Ignatik 6:3, 7:6 (4); Dodig – Mertinak 6:4, 6:3; O. Rochus – Hajek 2:6, 6:2, 6:3; Lacko – Capkovic 6:4, 6:7 (5), 6:3; Klec – Sergeyev 6:7 (5), 7:6 (5), 6:3; Phau – Gombos 4:6, 6:3, 6:2.

Ortisei – CH

Druga runda: Bemelmans – Hernych 7:6 (5), 3:6, 6:1; Herbert – Olivetti 6:4, 7:6 (5); B. Becker – Nedovyesov 6:1, 1:1 i krecz Ukraińca; Seppi – Mertl 6:4, 6:3.

Loughborough – CH

Druga runda: Authom – Cervenak 4:6, 6:4, 7:5; Kamke – R. Ghedin 6:0, 3:1 i krecz Włocha; Struff – Menendez 3:6, 6:2, 6:3.

Sao Leopoldo – CH

Druga runda: G. Elias – Velotti 6:1, 6:1; H. Zeballos – Pashanski 6:4, 6:7 (5), 6:0; De Paula – Veic 6:3, 7:6 (7); Kavcic – Clezar 6:4, 3:6, 6:3.

Guayaquil – CH

Ćwierćfinały: Alund – Pella 7:5, 6:3; Lorenzi – Al. Gonzalez 7:6 (3), 7:6 (2); Ramirez Hidalgo – Cabal 3:6, 6:4, 6:3; L. Mayer – P. Sousa 3:6, 6:3, 6:3.

Knoxville – CH

Druga runda: Reynolds – Witten 6:2, 6:4; Smyczek – Van der Merwe 7:5, 7:5; Alex Kuznetsov – Gregorc 6:4, 6:4; Sandgren – Bossel 7:6 (5), 6:2; Russell – Britton 6:3, 6:3; R. Williams – M. Zverev 4:6, 7:5, 6:3; Groth – Sweeting 7:6 (3), 7:5; Kudla – Klahn 6:2, 6:2.

Equeurdreville – ITF

Druga runda: Koehler – K. Kucova 6:0, 7:5; Linette – Sibille walkower; Cetkovska – Vrljic 6:1, 6:3; Coin – Kostova 6:3, 6:3; Beltrame – Foretz Gacon 6:2, 6:2.

Mińsk – ITF

Ćwierćfinały: Sasnovich – Kania 6:4, 6:3; L. Kichenok – Dzehalevich 7:5, 6:3; Danilina – Gasparyan 6:1, 6:2; Kozlova – Ozgen 7:5, 4:6, 7:6 (5).

Benicarlo – ITF

Druga runda: Cabeza-Candela – Gamiz 1:6, 7:6 (3), 7:6 (6); Schaefer – Ferrer-Suarez 6:2, 6:2; Hogenkamp – Dulgheru 6:2, 6:3; Perrin – Vogt 6:2, 6:2; Pfizenmaier – Parra-Santonja 4:6, 7:5, 6:2; Pous-Tio – Lazaro Garcia 6:0, 6:4; Knapp – Grymalska 6:7 (2), 6:0, 6:1; Mekovec – Zaniewska 5:7, 4:0 i krecz Polki.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności