Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Świątek - Tsurenko 6:2, 6:0; Kerber - Fręch 2:6, 6:3, 7:5; Tomljanovic - Kontaveit 7:6 (5), 7:5; Raducanu - Noskova 6:7 (4), 7:5, 6:1; Jacquemot - Watson 6:3, 6:3; Riske - Yastremska 6:3, 6:3; Kovinic - Samsonova 2:6, 6:2, 6:1; Azarenka - A. Bogdan 6:7 (7), 7:6 (1), 6:2; Parry - Krejcikova 1:6, 6:2, 6:3; Andreescu - Bonaventure 3:6, 7:5, 6:0; Anisimova - Osaka 7:5, 6:4; Trevisan - Dart 6:0, 6:2; Petkovic - Dodin 6:4, 6:2; Kvitova - Bondar 7:6 (0), 6:1; D. Saville - Grammatikopoulou 6:1, 6:2; Q. Zheng - Zanevska 6:3, 6:1; Nakashima - Majchrzak 6:4, 2:6, 4:6, 7:6 (3), 6:2; Jeanjean - Parrizas Diaz 6:4, 6:3; Krajinovic - Opelka 7:6 (5), 6:2, 6:3; Baez - Lajovic 6:3, 3:6, 6:4, 6:3; Fritz - Rodriguez Taverna 7:6 (2), 3:6, 6:3, 4:6, 6:4; Nadal - Thompson 6:2, 6:2, 6:2; Moutet - Wawrinka 2:6, 6:3, 7:6 (2), 6:3; Norrie - Guinard 7:5, 6:2, 6:0; Evans - F. Cerundolo 7:6 (3), 6:4, 6:4; Gojo - Giannessi 6:4, 6:7 (3), 6:7 (4), 7:6 (4), 6:4; Basilashvili - Cressy 3:6, 2:6, 7:6 (8), 6:4, 6:4; McDonald - Agamenone 1:6, 6:2, 6:3, 7:6 (3); Cilic - Balazs 6:0, 6:1, 6:2; Cachin - Gombos 6:1, 3:6, 6:2, 6:3; M. Ymer - Duckworth 6:2, 6:4, 6:2; Kecmanovic - Etcheverry 6:3, 7:5, 6:3.

Tenis – wyniki

Tenisiści grają we Włoszech, Słowacji, Anglii, Brazylii, Indiach, Francji, Białorusi, USA i Ekwadorze.

Londyn – ATP

Faza grupowa – singiel: Del Potro – Federer 7:6 (3), 4:6, 6:3; Ferrer – Tipsarevic 4:6, 6:3, 6:1.

Faza grupowa – debel: Paes/Stepanek – B. Bryan/M. Bryan 6:4, 6:7 (6), 10:7; M. Granollers/M. Lopez – Qureshi/Rojer 6:4, 6:2.

Pune – CH

Półfinały: Date-Krumm – Tanasugarn 6:4, 5:7, 6:4; Svitolina – Petkovic 6:2, 7:5.

Bratysława – CH

Półfinały: Phau – Dodig 7:6 (6), 4:6, 6:3; Rosol – Lacko 6:3, 7:6 (4).

Ortisei – CH

Półfinały: B. Becker – Mat. Viola 7:5, 7:5; Seppi – Roger-Vasselin 6:4, 6:3.

Loughborough – CH

Półfinały: Donskoy – Kamke 6:4, 6:1; Struff – Mannarino 7:6 (1), 6:0.

Sao Leopoldo – CH

Półfinały: H. Zeballos – Kavcic 5:7, 6:3, 6:2; Capdeville – Schwartzman 6:1, 6:1.

Guayaquil – CH

Finał: L. Mayer – Lorenzi 6:2, 6:4.

Knoxville – CH

Półfinały: Russell – Groth 7:6 (3), 7:6 (1); Reynolds – Smyczek 6:4, 7:6 (5).

Equeurdreville – ITF

Półfinały: Van Uytvanck – Koehler 6:4, 6:0; Coin – Cetkovska 6:1, 7:5.

Mińsk – ITF

Finał: Sasnovich – L. Kichenok 6:0, 7:6 (4).

Benicarlo – ITF

Półfinały: Pous-Tio – Cabeza-Candela 6:0, 6:3; Pfizenmaier – Knapp 7:6, 7:5.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności