Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; GENEWA ATP 250: Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Tenis – wyniki

Tenisiści rywalizują w Australii, Nowej Zelandii, Katarze, Indiach, Nowej Kaledonii, Brazylii i Chinach.

Auckland – WTA

Pierwsza runda: Watson – Cirstea 6:3 i krecz Rumunki; Oprandi – Luangam 6:0, 6:2; Shvedova – Arruabbarena-Vecino 6:3, 6:2; Barthel – Min 6:1, 6:3; A. Radwańska – Arn 6:2, 6:2; Erakovic – Dubois 6:2, 6:1; Goerges – Sevastova 6:3, 6:4.

Brisbane – WTA

Druga runda: Hantuchova – Errani 4:6, 6:1, 7:5; Pavlyuchenkova – Kvitova 6:4, 7:5; Pervak – U. Radwańska 3:6, 6:2, 7:6 (6); S. Williams – Cornet 6:2, 6:2.

Shenzhen – WTA

Pierwsza runda: Zhou – Pegula 6:4, 6:2; Na Li – Minella 6:4, 6:0.

Druga runda: Zakopalova – Svitolina 6:4, 6:3; Jovanovski – Duan 6:3, 6:1; Niculescu – Robson 6:2, 6:3; S. Peng – Morita 6:1, 6:1; A. Beck – Hsieh 6:3, 6:0.

Brisbane – ATP

Pierwsza runda: Istomin – Klizan 6:1, 6:2; Millman – T. Ito 6:4, 6:1; Falla – J. Levine 6:1, 7:6 (8); J. Melzer – Kudla 2:6, 6:4, 6:4; Robredo – R. Harrison 6:4, 7:6 (4); Dimitrov – B. Baker 6:3, 7:6 (8); Goffin – Ebden 6:2, 6:2; L. Hewitt – Kunitsyn 6:3, 4:6, 6:2.

Chennai – ATP

Pierwsza runda: Bachinger – Lu 6:4, 3:6, 6:4; Stebe – Sijsling 6:4, 6:4; P. Amritraj – Rufin 6:7 (4), 6:2, 6:3; Paire – Cipolla 6:3, 6:4; Bautista – Kavcic 7:6 (6), 6:2; Devvarman – Hajek 6:3, 6:3; S. Stakhovsky – Bemelmans 7:6 (7), 7:6 (5); Sela – R. Ram 6:4, 6:1.

Doha – ATP

Pierwsza runda: Lacko – Garcia-Lopez 6:1, 2:6, 6:4; Rosol – Andujar 6:2, 7:6 (2); Jużny – B. Becker 4:6, 7:6 (3), 6:1; Safwat – Al Mutawa 6:0, 6:0; Brands – Chardy 6:4, 6:4; Gasquet – Hernych 6:3, 6:4; Monfils – Zayed 6:0, 6:3; Kamke – Ramirez Hidalgo 6:1, 6:2; Ferrer – Brown 5:7, 6:3, 6:2; Kubot – F. Lopez 6:4, 6:2.

Sao Paulo – CH

Pierwsza runda: Britton – Aguilar 7:5, 6:3; R. Dutra da Silva – De Voest 7:6 (6), 6:4; Campozano – Olivo 6:2, 6:0; H. Zeballos – Krajicek 7:5, 7:6 (5); Skugor – Kirche 6:3, 3:6, 6:4; Ghem – T. Lopes 7:5, 6:2; Andreozzi – Camilo 6:1, 6:2; Delbonis – Hocevar 6:3, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności