Polski Tenis

WYNIKI

STRASBURG WTA 250: Kerber - Linette 6:2, 4:6, 6:4; Pliskova - Zanevska 6:4, 7:6 (6); Juvan - Mertens 7:6 (3), 6:4; Dodin - Golubic 6:3, 6:0; RABAT WTA 250: Bondar - Tomljanovic 5:1 i krecz Australijki; C. Liu - Sharma 6:4, 6:1; Trevisan - Rus 7:6 (4), 6:3; Bronzetti - Parrizas Diaz 6:1, 3:6, 7:6 (5); GENEWA ATP 250: Gasquet - Majchrzak 6:2, 6:4; Opelka - Griekspoor 6:4, 3:6, 6:3; Ruud - Kokkinakis 6:4, 7:6 (3); LYON ATP 250: Molcan - Coria 6:3, 6:2; Rune - Guinard 3:6, 6:3, 6:4; De Minaur - Watanuki 6:4 i krecz Japończyka; Guinard - Mmoh 4:6, 6:4, 7:5.

Tenis – wyniki

Tenisiści rywalizują w Australii, Nowej Zelandii, Katarze, Indiach, Nowej Kaledonii, Brazylii i Chinach.

Brisbane – WTA

Pierwsza runda: Kerber – Tatishvili 6:2, 4:6, 6:2; Lisicki – Safarova 6:2, 6:4; Errani – Puchkova 6:1, 6:3; Cornet – Bobusic 2:6, 6:3, 6:1; Pervak – Wożniacka 2:6, 6:3, 7:6 (1); Puig – Rogowska 6:2, 6:3; Stephens – Cibulkova 6:2, 6:3; Arvidsson – Stosur 7:6 (4), 7:5.

Auckland – WTA

Pierwsza runda: Vesnina – Bouchard 7:5, 6:3; Parmentier – McHale 6:4, 6:1; Bertens; – S. Kuznetsova 6:7 (8), 6:2, 7:5; Daniilidou – Vendeweghe 1:6, 7:6 (5), 6:4; Flipkens – Voskoboeva 6:1, 6:7 (2), 7:5; Wickamyer – Rybarikova 7:6 (3), 6:2; J. Larsson – Doi 4:6, 6:3, 6:2; Halep – Rus 4:6, 6:3, 6:1; Hampton – J. Zheng 7:5, 6:1.

Shenzhen – WTA

Pierwsza runda: Morita – Y-J Chan 6:4, 6:4; Jovanovski – Cadantu 6:3, 6:1; Svitolina – Peer 6:1, 6:3; S. Peng – Keothavong 6:4, 6:0; Cohen – Bratchikova 0:6, 7:6 (7), 7:5; Chang – Soler-Espinosa 4:6, 6:1, 6:3; Bartoli – W-Y Chan 6:1, 6:0; Zakopalova – Hlavackova 6:1, 6:1; Voegele – Babos 6:4, 7:5; Duan – Date-Krumm 7:6 (5), 7:5.

Brisbane – ATP

Pierwsza runda: Fl. Mayer – Giraldo 6:4, 6:4; J. Nieminen – J. Bennetaeu 6:3, 2:6, 6:1; Nishikori – Matosevic 7:5, 6:2; Baghdatis – Mitchell 6:4, 6:4.

Chennai – ATP

Pierwsza runda: Soeda – Donskoy 6:1, 6:2; Al. Bedene – J. Sousa 6:3, 6:2; Haase – Bhambri 7:5, 6:3; Roger-Vasselin – An. Kuznetsov 6:3, 6:4.

Doha – ATP

Pierwsza runda: Bolelli – Gimeno-Traver 6:3, 6:7 (3), 7:6 (2); Lorenzi – Ramos 7:6 (4), 6:1; N. Davydenko – Hanescu 6:2, 6:3; Zemlja – Fognini 6:2, 3:6, 6:4; Troicki – Phau 6:3, 3:6, 6:4; Kohlschreiber – Dodig 7:6 (5), 6:1.

Noumea – CH

Pierwsza runda: Darcis – I. Frost 7:6 (4), 6:3; Menendez – Diez 6:3, 6:7 (5), 7:6 (5); Teixeira – L. Frost 6:3, 6:0; An. Martin – Matsui 6:2, 6:4; Chazal – N’Godrela 7:5, 7:6 (4); Molchanov – Serra 6:4, 7:5; Dasnieres de Veigy – Nielsen 0:6, 6:4, 6:3; A. Sitak – R. Ghedin 6:3, 6:2; S. Robert – Weintraub 6:4, 0:6, 6:4; Giannessi – Ti Chen 7:6 (5), 6:7 (3), 6:3; Polansky – Dlouhy 6:3, 7:5; Gicquel – Devilder 6:2, 6:4; R. Statham – Klec 2:6, 7:6 (6),7:6 (6); Mannarino – Ernst 6:2 i deszcz; Groth – Pouille 6:5 i deszcz. Mecz Burquier – Propoggia odbędzie się we wtorek.

Sao Paulo – CH

Pierwsza runda: Demoliner – Schwartzman 6:2, 6:3; Clezar – Monteiro 6:4, 6:4; G. Elias – Bagnis 7:5, 6:1; T. Alves – Al. Gonzalez 7:6 (6), 4:6, 4:0 i krecz Kolumbijczyka; Alund – De Paula 6:3, 6:4; P. Sousa – Trungelliti 4:6, 6:4, 6:3; J. Souza – D. Dutra Da Silva 6:1, 7:5; R. Mello – M. Estevez 7:5, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności