Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Linette - Jabeur 3:6, 7:6 (4), 7:5; Kanepi - Muguruza 2:6, 6:3, 6:4; Teichmann - Pera 6:2, 6:1; Sasnovich - Xinyu Wang 6:4, 6:1; Siniakova - Martic 6:4, 7:6 (6); Muchova - Monnet 6:3, 6:3; Stephens - Niemeier 5:7, 6:4, 6:2; Haddad Maia - Bucsa 6:3, 1:6, 6:2; Osorio - H. Tan 6:4, 6:3; Cirstea - T. Maria 6:3, 6:3; H. Dellien - Thiem 6:3, 6:2, 6:4; Dimitrov - Giron 6:1, 6:1, 6:1; Coric - Taberner 3:6, 6:2, 6:3, 6:1; Munar - Altmaier 6:1, 6:3, 4:6, 6:3; Bedene - O'Connell 6:2, 6:4, 6:7 (5), 6:1; Van de Zandschulp - Kotov 6:3, 3:6, 6:3, 6:2; P. Cuevas - Brooksby 6:2, 6:1, 6:2; Schwartzman - Kuznetsov 6:3, 1:6, 6:4, 6:2; Barrere - Daniel 3:6, 6:2, 0:6, 6:3, 6:4; Isner - Halys 7:6 (3), 4:6, 7:6 (1), 7:6 (6); Auger-Aliassime - Varillas 2:6, 2:6, 6:1, 6:3, 6:3.

Tenis – wyniki

Zawodnicy walczą w turniejach w Holandii, Brazylii, Katarze, Kolumbii, USA i Włoszech.

Rotterdam – ATP

Pierwsza runda: Bachinger – Seppi 6:3, 6:4; Gasquet – Troicki 7:6 (3), 6:1; Baghdatis – Paire 6:0, 6:7 (3), 4:0 i krecz Francuza; Federer – Zemlja 6:3, 6:1.

Druga runda: Simon – Mat. Viola 6:3, 6:1; J. Benneteau – Hanescu 6:1, 6:3; Dimitrov – N. Davydenko 7:5, 6:3.

Sao Paulo – ATP

Pierwsza runda: Montanes – Lorenzi 6:4, 6:4; J. Souza – Ramirez-Hidalgo 7:6 (6) i krecz Hiszpana; Capdeville – H. Zeballos 6:7 (5), 6:0, 3:0 i krecz Argentyńczyka; Nalbandian – Aguilar 7:5, 5:7, 6:3.

Druga runda: Alund – Chardy 6:4, 4:6, 7:6 (5).

San Jose – ATP

Pierwsza runda: Falla – Cipolla 7:6 (1), 7:6 (10); Ebden – De Voest 6:2, 7:5; Russell – D. Young 6:3, 7:5; S. Johnson – Karlovic 6:7 (2), 6:4, 7:6 (6).

Druga runda: Isner – V. Pospisil 7:6 (3), 2:6, 6:3; Haas – J. Levine 6:3, 6:1.

Doha – WTA

Druga runda: A. Radwańska – An. Rodionova 6:3, 6:2; Errani – Babos 6:4, 6:0; Petrova – Hsieh 3:6, 6:2, 6:4; McHale – Safarova 6:4, 6:2;Zakopalova – Stephens 4:6, 7:6 (5), 7:6 (5); Azarenka – Oprandi 6:2, 6:3; Ivanovic – Halep 6:3 i krecz Rumunki; Hantuchova – Bychkova 6:3, 1:6, 6:3; U. Radwańska – Vinci 6:2, 5:7, 6:0; Wożniacka – Cirstea 7:6 (7), 6:0; Kvitova – Makarova 6:4 i krecz Rosjanki; S. Kuznetsova – Bartoli 6:4, 6:4; Stosur – Niculescu 6:4, 1:6, 6:3.

Cali – CH

Pierwsza runda: Svitolina – Sevastova 6:3, 7:6 (7); Ormaechea – Torro-Flor 6:3, 7:6 (4); Duque-Marino – FM Alves 6:0, 6:2.

Druga runda: Arruabarrena – Dulgheru 7:5, 4:6, 6:3; T. Pereira -Fichman 0:6, 6:3, 6:2; Karatantcheva – Cadantu 6:4, 5:7, 6:2; Castano – Bratchikova 7:6 (6), 6:2.

Quimper – CH

Pierwsza runda: Reix – Greul 6:3, 3:6, 6:3; Ignatik – Struff 6:2, 6:4; Roger-Vasselin – Przysiężny 5:3 i krecz Michała; Muller – Bourgue 7:6 (2), 5:7, 7:6 (5); Gicquel – Bossel 6:4, 6:2.

Druga runda: Darcis – Di Wu 6:2, 6:2; K. De Schepper – K. Beck 6:7 (3), 6:4, 6:4; Sela – An. Martin 6:3, 7:5.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności