Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy walczą w trzech turniejach ATP i trzech challengerach.

Zagrzeb – ATP

Pierwsza runda: Klizan – Mat. Viola 4:6, 7:6 (6), 6:1; Devvarman – Berrer 0:6, 7:6 (6), 4:1 i krecz Niemca; Sijsling – Mektic 6:4, 6:2; Kavcic – Al. Bedene 6:7 (5), 6:3, 6:3; Petzschner – M. Pavic 7:5, 6:2; Zemlja – Bozoljac 6:7 (5), 7:6 (4), 6:2; Karlovic – Dimitrov 7:6 (3), 7:6 (3); Rosol – Veger 6:2, 6:4.

Montpellier – ATP

Pierwsza runda: Darcis – Mannarino 6:4, 7:6 (0); Hajek – Sela 2:6, 7:5, 6:1; J. Nieminen – Serra 6:3, 6:2; Hanescu – Olaso 6:1, 7:6 (6); Paire – Menendez 6:0, 6:2; Monfils – Bemelmans 7:5, 6:4; S. Stakhovsky – Mathieu 6:4, 6:4.

Vina Del Mar – ATP

Pierwsza runda: Garin – Lajovic 6:3, 6:4; Rufin – Ramirez Hidalgo 6:3, 6:4; Berlocq – An. Kuznetsov 6:2, 6:1; Robredo – Riba 6:2, 6:2; Delbonis – Pella 2:6, 7:6 (4), 7:6 (1); H. Zeballos – Schwartzman 1:6, 6:2, 6:2; Montanes – Massu 6:7 (6), 6:3, 6:4.

West Lakes – CH

Pierwsza runda: S. Robert – Millman 3:6, 6:3, 7:6 (3); Saville – Propoggia 4:6, 7:6 (4), 6:2; Berman – Klec 3:6, 6:4, 6:1; Lobkov – Moriya 6:3, 6:0; Barton – Giannessi 4:3 i krecz Włocha; Polansky – King-Turner 6:2, 6:2; Ebelthite – Venus 7:6 (3), 7:5; J. Ward – Duckworth 6:4, 6:3; J. Statham – Vanni 6:3, 6:2; J-P. Smith – Arnaboldi 6:3, 7:6 (4); G. Jones – Feeney 6:1, 7:6 (1); M. Reid – Bolt 7:6 (1), 6:3.

Bergamo – CH

Pierwsza runda: Galovic – Grassi 7:6 (4), 6:3; Cecchinato – Sergeyev 6:1, 6:1; Nedovyesov – Bega 6:2, 6:4; Struff – Basilashvili 6:1, 2:0 i krecz Gruzina; Desein – Weintraub 6:4, 7:6 (5); Gojowczyk – Copil 6:3, 6:3; Vinciguerra – M. Fischer 0:6, 6:3, 7:6 (4); Chiudinelli – Meffert 6:4, 6:4; Knittel – An. Martin 6:2, 7:6 (10); A. Beck – Ignatik 6:4, 6:4; Albot – D. Djokovic 3:6, 6:3, 6:2.

Dallas – CH

Pierwsza runda: Demoliner – Van der Merwe 6:7 (11), 6:4, 6:4; Herbert – Bogdanovic 6:3, 6:3; J. Levine – Klahn 6:2, 6:7 (4), 6:3; Yani – M. Baumann 6:4, 7:5; Molchanov – Bogomolov 7:5, 7:6 (5); M. Zverev – Sandgren 6:3, 7:6 (5); S. Johnson 6:4, 6:4; Kudla – J. Andersen 6:2, 6:1; Dancevic – V. Pospisil 6:3, 7:6 (8); Al. Kuznetsov – Ebden 3:6, 6:4, 6:1; Blake – Domijan 6:3, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności