Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: U. Radwańska - Xun 6:1, 6:0; Fręch - Ozgen 6:2, 7:5; Kawa - Di Giuseppe 6:2, 4:6, 6:4; Burel - Chwalińska 7:6 (5), 6:4; Majchrzak - Haase 6:7 (5), 7:6 (4), 6:4; Kudla - Żuk 7:6 (1), 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Sabalenka - Riske 6:1, 6:4; Kontaveit - Andreescu 6:3, 6:3; Golubic - Bencic 6:4, 6:4; Rybakina - Svitolina 6:4, 7:6 (3); Sevastova - Gauff 4:6, 7:5, 6:2; Ostapenko - Jabeur 5:7, 6:4, 6:3; Giorgi - Rogers 6:3, 4:6, 6:2; BAD HOMBURG WTA 250: Kerber - Blinkova 6:0, 6:2; Azarenka - Cornet 6:4, 3:6, 7:6 (7); Podoroska - Tig 7:6 (4), 2:6, 6:4; Sorribes Tormo - Doi 6:4, 6:4; Heisen/Peschke - Dzalamidze/Kania-Choduń 6:2, 6:2; MAJORKA ATP 250: Thompson - L. Klein 6:4, 6:4; Carreno Busta - Vesely 6:4, 6:4; Querrey - Humbert walkower; EASTBOURNE ATP 250: De Minaur - L. Broady 6:3, 6:4; Kwon - Fucsovics 7:6 (4), 6:7 (4), 6:3; Purcell - Monfils 6:4, 5:7, 6:4; Sonego - Millman 6:4, 6:2; Bublik - Gerasimov 6:2, 6:2; Seppi - Ruusuvuori 6:2, 6:3; Ivashka - Popyrin 6:7 (5), 7:5, 6:3; V. Pospisil - Davidovich Fokina 7:6 (1) i krecz Hiszpana.

Tenis – wyniki

przez maka

Zawodnicy walczą w turniejach w Holandii, Brazylii, Katarze, Kolumbii, USA i Włoszech.

Rotterdam – ATP

Pierwsza runda: De Bakker – Jużny 3:6, 7:6 (2), 4:1 i krecz Rosjanina; J. Benneteau – Kamke 6:3, 6:2; Gulbis – Haase 6:2, 6:1; Del Potro – Monfils 6:3, 6:4; J. Nieminen – Goffin 6:0, 6:0.

Sao Paulo – ATP

Pierwsza runda: Pella – Fognini 7:6 (6), 1:6, 6:1; Berlocq – An. Kuznetsov 6:3, 6:4; Ramos – Garcia-Lopez 6:3, 7:5; Volandri – Gimeno-Traver 6:3, 3:6, 7:6 (6); Bellucci – Clezar 7:6 (4), 5:7, 7:6 (1).

San Jose – ATP

Pierwsza runda: V. Pospisil – Donskoy 7:5, 6:1; L. Hewitt – Kavcic 3:6, 6:4, 7:6 (2); B. Becker – R. Harrison 6:7 (3), 7:5, 6:3; Matosevic – J. Sock 7:6 (5), 6:1; Istomin – Sweeting 6:3, 6:4; Smyczek – Verdasco 6:3, 6:3.

Doha – WTA

Pierwsza runda: Cirstea – Jabeur 2:6, 6:3, 6:0; Safarova – Daniilidou 6:2, 6:3; Petrova – Hlavackova 6:2, 6:3; Hsieh – Majeric 6:4, 6:4; McHale – Dushevina 6:1, 6:2; U. Radwańska – N. Kichenok 6:1, 6:0; Makarova – Suarez Navarro 6:1, 6:2; Niculescu – Jankovic 6:4, 6:1; Oprandi – Pironkova 7:6 (2), 7:5; Bartoli – Schiavone 7:6 (5), 6:3; Vinci – Wickmayer 6:2, 2:1 i krecz Belgijki; Zakopalova – Lepchenko 7:6 (8), 3:0 i krecz Amerykanki; Stephens – Tatishvili 6:2, 6:2; Babos – El Tabakh 6:2, 6:3; Hantuchova – Robson 6:4, 6:1; Bychkova – Kirilenko 3:0 i krecz Marii.

Druga runda: Sharapova – C. Garcia 6:3, 6:2; S. Williams – Gavrilova 6:2, 6:1; Barthel – Kerber 6:1, 6:2.

Cali – CH

Pierwsza runda: Fichman – Malek 6:2, 6:0; Al. Panova – Zec-Peskiric 6:3, 6:2; Bouchard – Thorpe 7:5, 6:2; Cabeza Candela – Kat. Kozlova 6:4, 6:3; Castano – Ferrer-Suarez 6:1, 6:3; Karatantcheva – Dubois 4:6, 6:4, 7:6 (5); Minella – Parra-Santonja 2:6, 6:3, 6:2; Cohen – Min 6:2, 6:1; Arruabarrena – Scholl 6:2, 6:0.

Quimper – CH

Pierwsza runda: Copil – R. Ghedin 7:5, 6:3; Di Wu – Galovic 6:3, 6:4; K. Beck – Mertl 6:3, 7:6 (6); K. De Schepper – Weintraub 6:4, 6:1; Gojowczyk – Serra 6:4, 6:2; An. Martin – Laaksonen 6:4, 6:3; Bautista – Authom 7:6 (2), 6:3; Jouan – Kunitsyn 6:4, 1:6, 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności