Polski Tenis

WYNIKI

ROLAND GARROS: Anisimova - Vekic 6:4, 6:1; Kerber - Jacquemot 6:1, 7:6 (2); Gauff - Van Uytvanck 6:1, 7:6 (4); Sasnovich - Raducanu 3:6, 6:1, 6:1; Azarenka - Petkovic 6:1, 7:6 (3); Teichmann - Danilovic 6:4, 6:1; Mertens - Bouzkova walkower; Auger-Aliassime - Ugo Carabelli 6:0, 6:3, 6:4; Isner - Barrere 6:4, 6:4, 3:6, 7:6 (5); Zapata Miralles - Fritz 3:6, 6:2, 6:2, 6:3; Norrie - Kubler 6:3, 6:4, 6:3; Khachanov - H. Dellien 4:6, 6:4, 7:6 (1), 6:3; Rosolska/Routliffe - Melichar-Martinez/Perez 6:2, 7:5; Krawczyk/Schuurs - Parrizas Diaz/Piter 6:0, 6:3; Kubot/Roger-Vasselin - Kudla/Ruusuvuori 6:4, 6:2; Bublik/Kokkinakis - Lammons/Majchrzak 7:5, 7:6 (5).

Tenis – wyniki

Tenisiści rywalizują w Meksyku, ZEA, Malezji, Brazylii, USA, Francji, Australii i Ekwadorze.

Dubaj – ATP

Pierwsza runda: Hanescu – B. Tomic 3:2 i krecz Australijczyka; Kamke – Kukushkin 4:6, 4:6, 6:4; N. Davydenko – Tipsarevic 6:0, 7:5; M. Granollers – Montanes 6:3, 6:1; Del Potro – Baghdatis 4:6, 6:4, 7:6 (4); Tursunov – Hajek 4:6, 6:1, 6:2; Berdych – R. Ram 6:1, 6:3; N. Djokovic – Troicki 6:1, 6:4; Llodra – Tsonga 7:6 (3), 6:2.

Acapulco – ATP

Pierwsza runda: Odesnik – Kubot 6:3, 6:4; Gimeno-Traver – Berlocq 6:3, 6:2; Almagro – C. Ramirez 6:0, 6:1; Lorenzi – Paire 4:6, 6:3, 6:4; Robredo – Volandri 6:2, 2:6, 6:4; H. Zeballos – Bolelli 7:5, 6:1; An. Kuznetsov – Bellucci 4:6, 6:4, 6:4; Ferrer – Veic 6:0, 6:3; Al. Bedene – Nalbandian 4:6, 6:0, 6:4; Wawrinka 6:2, 7:6 (3); Nadal – Schwartzman 6:2, 6:2.

Delray Beach – ATP

Pierwsza runda: Roger-Vasselin – Cipolla 6:1, 6:4; Munoz de la Nava – R. Harrison 6:2, 1:6, 6:3; J. Sock – Ebden 6:3, 6:3; Istomin – B. Becker 6:7 (3), 6:4, 7:5; Gulbis – Blake 6:1, 6:4; Lu – Reynolds 6:3, 7:5; Soeda – Matosevic 2:6, 6:4, 7:6 (6); Berankis – Phau 6:1, 7:6 (4); Haas – Sijsling 5:7, 6:4 i krecz Holendra; K. Anderson – Smyczek 6:3, 6:4; Karlovic – Nishikori 5:4 i krecz Japończyka; Isner – J. Levine 7:6 (3), 5:7, 6:4.

Kuala Lumpur – WTA

Pierwsza runda: Kar. Pliskova – Dellacqua 6:3, 6:2; Mayr-Achleitner – Feuerstein 6:3, 6:4; Mattek-Sands – Vekic 6:3, 4:6, 6:2; Doi – Brianti 6:2, 6:2; Dushevina – Pavlyuchenkova 6:2, 3:6, 1:2 i deszcz; Morita – Buyukakcay 5:1 i deszcz. Mecze: S. Zhang – Chua Aslina; Sirotkina – Duan; Hsieh – Nara zostały przełożone na środę.

Florianopolis – WTA

Pierwsza runda: Muguruza – Barrois 6:2, 6:2; Malek – T. Pereira 6:4, 6:2; Mladenovic – Keothavong 6:3, 6:4; Babos – Savinykh 7:6 (5), 6:7 (3), 6:2; Rybarikova – Date-Krumm 6:3, 6:0; Haddad Maia – Hsu 6:1, 6:2; V. Williams – Lucic-Baroni 6:3, 6:3; Puchkova – Flipkens 2:6, 6:4, 6:4.

Druga runda: Cepelova – A. Beck 7:6 (6), 6:4.

Acapulco – WTA

Pierwsza runda: Oprandi – Glatch 6:4, 2:6, 7:5; Schiavone – G. Min 6:4, 4:6, 6:2; Torro-Flor – Parmentier 6:1, 6:4; Cornet – Castano 6:1, 2:6, 6:3; Errani – Cadantu 6:3, 6:2; Soler-Espinosa – Minella 6:1, 7:6 (3); Bouchard – E. Birnerova 7:6 (5), 6:3; Knapp – J. Larsson 6:3, 6:1; Martinez Sanchez – Al. Panova 6:3, 6:1; Suarez Navarro – M. Johansson 6:1, 6:0; Foretz Gacon – Cohen 5:7, 7:6 (5), 6:0.

Sydney – CH

Pierwsza runda: Duckworth – Arnaboldi 5:7, 6:3, 6:4; M. Reid – J-P. Smith 6:2 i krecz; Jeong – Bolt 6:2, 6:2; Mitchell – Moriya 6:3, 3:6, 6:1; Venus – Andrijic 6:4, 6:7 (4), 6:3; S. Singh – Sugita 7:6 (5), 6:3; A. Sitak – Saville 3:6, 6:3, 6:2; Groth – Rungkat 6:1, 6:4; Kyrgios – B. Klein 6:2, 6:4; S. Robert – Mousley 6:3, 6:1; G. Jones – Ebelthite 6:3, 6:4; Horton – J. Thompson 7:6 (5), 2:6, 7:5; Barton – Feeney 6:3, 1:0 i krecz; Klec – Propoggia 7:6 (3), 2:6, 6:2; Millman – Uchiyama 6:3, 6:0; Polansky – J. Statham 7:5, 6:1.

Cherbourg – CH

Pierwsza runda: Meffert – Struff 5:7, 7:6 (6), 6:4; Ungur – Laaksonen 7:5, 6:2; Sidorenko – Lestienne 6:2, 6:4; Millot – J. Baker 5:7, 6:4, 7:5; Eysseric – Mertens 5:7, 6:3, 6:4; Michon – Muller 7:6 (9), 7:6 (8); S. Stakhovsky – Dzumhur 7:6 (5), 6:2.

Salinas – CH

Pierwsza runda: Ghem – M. Estevez 6:1, 1:6, 6:3; Kovalik – Diez 6:0, 1:6, 6:4; Fabbiano – Capdeville 7:6 (1), 6:2; J. Andersen – Hocevar 2:6, 7:6 (2), 7:5; Trungelliti – G. Melzer 6:2 i krecz Austriaka; Lama – Pashanski – Lama 6:4, 1:6, 6:2; Travaglia – Velotti 4:6, 6:2, 6:2; Naso – J. Ward 6:4, 6:7 (5), 6:3; Aguilar – Riba 6:2, 1:6, 6:2; Campozano – D. Hidalgo 7:6 (3), 3:0 i krecz; Olivo – Massu 2:6, 6:3, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności