Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON - eliminacje: Żuk - Rosol 6:3, 6:3; Majchrzak - Maden 6:1, 6:4; Haase - Andreozzi 6:4, 6:4; Gulbis - Popko 6:3, 5:7, 6:4; Tomic - Kavcic 4:6, 6:4, 6:3; Safiullin - Karlovic 6:3, 6:4; EASTBOURNE WTA 500: Świątek - Watson 6:3, 6:7 (4), 7:5; Kasatkina - Zvonareva 7:5, 2:2 i krecz Wiery; Rogers - Bertens 6:1, 7:5; Andreescu - McHale 6:4, 2:6, 6:2; Giorgi - Kar. Pliskova 2:6, 6:2, 6:2; Svitolina - Badosa 4:6, 6:1, 7:6 (1); Rybakina - Dart 6:2, 6:7 (5), 6:4; Ostapenko - Pavlyuchenkova 6:1, 6:3; Sevastova - Kostyuk 6:1, 6:7 (6), 6:4; BAD HOMBURG WTA 250: Azarenka - Hatouka 7:5, 6:0; Blinkova/Rus - Piter/Van der Hoek 6:2, 6:0; MAJORKA ATP 250: Ruud - Sandgren 6:3, 6:4; Medvedev - Moutet 6:4, 6:2; Querrey - Carballes Baena 5:7, 6:4, 7:6 (3); EASTBOURNE ATP 250: Gerasimov - Tsonga 6:3, 6:4; Popyrin - Gombos 4:6, 6:4, 6:1; Millman - Clarke 6:3, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści rywalizują w Kalifornii oraz challengerach w Japonii i Chile.

Indian Wells – WTA

Druga runda: Stosur – Keys 6:3, 6:4; Hampton – Hsieh 6:3, 6:3; Wickmayer – Lucic-Baroni 3:6, 6:3, 6:2; S. Peng – Dulgheru 6:0, 4:6, 6:3; Kerber – Begu 6:3, 6:2; Goerges – Arvidsson 6:3, 6:3; Muguruza – Makarova 6:3, 1:6, 6:4; Flipkens – Niculescu 4:6, 6:4, 6:3; Ivanovic – Townsend 6:1, 6:2; Petrova – Voegele 6:2, 6:3; Vesnina – Date-Krumm 3:6, 7:5, 6:1; Azarenka – Hantuchova 6:4, 6:1; Wożniacka – Cornet 6:4, 3:6, 6:3; Rybarikova – Safarova 6:2, 4:6, 6:2; Barthel – Bertens 6:1, 6:4; U. Radwańska – Stephens 6:3, 6:4.

Indian Wells – ATP

Druga runda: Paire – Kohlschreiber 6:4, 6:2; K. Anderson – Ferrer 3:6, 6:4, 6:3; J. Nieminen – Verdasco 6:1, 6:0; Wawrinka – Odesnik 3:6, 6:2, 6:1; L. Hewitt – Isner 6:7 (6), 6:3, 6:4; Janowicz – Nalbandian 7:6 (4), 4:6, 6:3; L. Mayer – Jużny 6:2, 6:3; Simon – Lorenzi 6:3, 3:6, 7:5; Federer – Istomin 6:2, 6:3; Berdych – M. Zverev 6:2, 6:4; Gulbis – Tipsarevic 6:2, 6:0; Fl. Mayer – Goffin 6:4, 6:2; Seppi – Brands 7:5, 6:4; Gasquet – B. Tomic 7:6 (1), 6:2; Dodig – J. Benneteau 6:4, 6:2; Nadal – R. Harrison 7:6 (3), 6:2.

Kyoto – CH

Półfinały: Chiudinelli – Barton 7:6 (6), 6:4; Millman – Moriya – Sugita 7:6 (4), 6:1.

Santiago – CH

Półfinały: Bagnis – Trungelliti 6:2, 5:7, 7:6 (4); De Bakker – Veic 6:4, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności