Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Maroku, USA, Brazylii, Kolumbii, Meksyku i Turcji.

Casablanca – ATP

Pierwsza runda: Garcia-Lopez – Gimeno-Traver 7:6 (5), 3:6, 6:3; Roger-Vasselin – Montanes 3:6, 6:4, 6:4; Zemlja – Bachinger 6:7 (3), 7:5, 7:6 (2); Al. Bedene – Gicquel 6:1, 6:4; Laaksonen – Rachidi 6:3, 6:7 (8), 6:1; Kamke – J. Melzer 6:3, 6:3; Volandri – Mathieu 6:3, 7:5; Carreno-Busta – Andujar 6:4, 2:6, 6:3.

Houston – ATP

Pierwsza runda: Cipolla – Arguello 4:6, 6:4, 7:5; Lorenzi – G. Melzer 6:2, 6:2; Ginepri – Russell 6:2, 6:2; J. Sock – Klahn 7:6 (3), 6:3; Berankis – J. Levine 6:7 (3), 7:5, 6:4; Verdasco – S. Johnson 7:6 (5), 6:2; Isner – R. Harrison 7:6 (4), 6:4.

Mersin – CH

Pierwsza runda: Reister – J. Marti 6:1, 6:1; Knittel – Vagnozzi 6:4, 7:6 (4); Nedovyesov – Ilkel 6:2, 6:4; Meffert – Yalcinkale 6:0, 6:0; Lajovic – Yuksel 6:3, 6:1; Crivoi – J. Pospisil 7:5, 6:3; S. Robert – Gawron 5:7, 6:3, 6:3; Ignatik – A. Beck 6:4, 6:4; Mertl – Smirnov 6:4, 6:4; A. Haider-Maurer – Albot 6:1, 6:2; Greul – Huta Galung 6:1, 7:6 (6); Ilhan – Struff 6:7 (6), 6:3, 6:4.

Itajai – CH

Pierwsza runda: Veic – Cervenak 6:2, 6:2; M. Giner – Sant’anna 7:6 (3), 6:2; T. Alves – Dischinger 6:2, 7:5; Mektic – Lojda 4:6, 6:2, 6:3; Duckowrth – Hadlich 6:1, 6:2; Diez – Lobkov 7:6 (4), 6:3; Andreozzi – Herbert 6:4, 7:6 (4); Ghem – J. Souza 6:4, 4:6, 6:1; Velotti – Podlipnik 6:3, 6:3; Kovalik – Pashanski 4:6, 6:3, 6:1; Hocevar – Kosakowski 6:2, 6:2; Michon – M. Gonzalez 6:3, 6:3; R. Dutra Da Silva – Collarini 6:0, 7:5.

Barranquilla – CH

Pierwsza runda: Bagnis – Androic 6:4, 6:2; Felder – Basilashvili 5:7, 6:3, 6:1; Schwartzman – Grassi 6:7 (3), 6:2, 6:2; Saez – Struvay 6:2, 7:6 (2); Odesnik – F. De Paula 6:4, 6:3; A. Gonzalez – Saavedra 3:6, 6:3, 6:2; Rochette – Endara 6:4, 3:6, 6:1; Olivo – Souto 1:6, 6:4, 6:0; Aguilar – Campozano 7:6 (5), 6:2; Giraldo – R. Ghedin 6:1, 6:4.

Guadalajara – CH

Pierwsza runda: Burquier – Neuchrist 6:4, 6:2; Przysiężny – Weintraub 1:6, 6:3, 6:2; Mannarino – Sato 6:2, 6:3; Chiudinelli – Gallardo-Valles 6:3, 7:5; R. Ram – Draganja 6:4, 3:6, 6:3; Torebko – Reyes-Varela 6:3, 6:0; Bogomolov – J. Wang 5:1 i krecz Tajwańczyka; Menendez – D. Young 6:3, 6:1; Sela – Peralta-Tello 6:4, 6:1; V. Pospisil – Hernych 5:7, 7:6 (2), 6:1; Gojowczyk – Massu 6:4, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności