Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Meligeni Rodrigues Alves - Kawa 6:3, 7:5; Fręch - Pigossi 4:6, 6:3, 7:6 (4); Svitolina - Naito 6:2, 4:6, 7:6 (3); L. Kichenok/N. Kichenok - Akita/Sato 6:2, 7:6 (2); Sevastova - Raina 6:0, 7:6 (4); Bhosale/Desai - Spaka/Vismane 6:4, 5:7, 10:2; L. Fernandez - Stojanovic 3:6, 6:3, 6:4; Marino/Zhao - Jorovic/Krunic 6:7 (4), 6:3, 10:0; Zacarias - Watson 6:3, 7:6 (1); Boulter - Olmos 6:4, 6:1; Ruse - Paolini 1:6, 6:3, 6:4; Xiyu Wang - Pattinama Kerkhove 6:3, 5:7, 6:4; Rus - Xinyu Wang 6:4, 4:3 i krecz Chinki; Rybakina - Podoroska 6:4, 6:4; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Ruud 6:3, 7:5; S. Tsitsipas - Evans 6:2, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Hiszpanii, Niemczech, Rumunii, Maroko, Brazylii i USA.

Barcelona – ATP

Pierwsza runda: Berlocq – Gimeno-Traver 7:5, 6:4; Roger-Vasselin- Hajek 6:2, 6:7 (1), 6:2; B. Tomic – K. De Schepper 6:4, 4:6, 6:2; Kavcic – Falla 6:3, 6:0; Robredo – M. Lopez 2:6, 6:2, 6:2; Ramos – Struff 6:4, 7:6 (2).

Druga runda: Gulbis – Verdasco 6:3, 6:4; Kohlschreiber – An. Kuznetsov 6:3, 6:7 (5), 7:6 (2); Berdych – N. Davydenko 3:6, 7:5, 6:4; Chardy – Lorenzi 6:2, 6:4; Nishikori – Olaso 6:1, 6:3; Bellucci – Carreno-Busta 6:7 (5), 6:3, 7:5.

Bukareszt – ATP

Pierwsza runda: Kamke – Mathieu 6:1, 6:3; J. Nieminen – Donskoy 1:6, 6:4, 7:6 (3); Fl. Mayer – Cipolla 6:0, 7:6 (1); S. Stakhovsky – J. Pospisil 6:2, 6:2; Rosol – Muller 7:6 (4), 6:2; Monfils – Volandri 6:4, 6:2; Giraldo – Malisse 6:1, 6:2; Garcia-Lopez – H. Zeballos 3:6, 6:4, 6:0; Hanescu – Bachinger 6:4, 6:3.

Marrakesz – WTA

Pierwsza runda: Pironkova – Kar. Pliskova 7:5, 6:1; Knapp – Qostal 6:0, 6:1; Bertens – Babos 7:5, 6:2; Cornet – El Allami 6:1, 6:1; Soler-Espinosa – Honcova 7:6 (4), 6:2; Dominguez Lino – Doi 6:2, 4:6, 6:2;Mladenovic – Cadantu 6:4, 4:6, 6:4; Halep – Bratchikova 6:1, 6:3; Minella – Cabeza Candela 7:6 (3), 4:6, 7:5; Kanepi – Medina Garrigues 4:6, 6:3, 6:2.

Stuttgart – WTA

Pierwsza runda: Lucic-Baroni – Vesnina 6:0, 6:4; Petrova – Pfizenmaier 7:6 (2), 6:4; Ivanovic – Petkovic 6:3, 6:2; Lisicki – Burnett 6:3, 6:4.

Sao Paulo – CH

Pierwsza runda: J. Silva – T. Alves 7:6 (3), 6:1; P. Galdon – Schwank 7:5, 6:2; Max. Gonzalez – Mektic 7:5, 6:4; Capdeville – Pashanski 6:3, 4:6, 7:5; Andreozzi – Setkic 6:2, 6:1; R. Dutra Silva – Trungelliti 6:1, 7:5; Jaziri – Kirche 6:2, 7:6 (4); Lojda – Duckworth 7:6 (3), 6:4; Herbert 6:1, 7:6 (3); Olivo – Machado 6:4, 5:7, 6:2; P. Cuevas – Velotti 6:3, 6:2; Cervenak – Mat. Viola 5:7, 3:1 i krecz Włocha; Kovalik – G. Elias 6:7 (3), 7:5, 6:3.

Savannah – CH

Pierwsza runda: T. Daniel – Bangoura 6:2, 6:2; Massu – Molchanov 6:4, 6:7 (5), 7:6 (4); D. Young – R. Rodriguez 6:2, 6:4; Sandgren – S. Johnson 6:3, 1:6, 6:3; Russell – Klahn 6:0, 6:2; Bogomolov – Kudla 7:6 (6), 6:3; Ze Zhang – Reynolds 6:3, 6:4; Devvarman – Basilashvili 6:4 i krecz Gruzina; R. Harrison – M. Zverev 6:2, 6:3; Al. Kuznetsov – Fratangelo 7:6 (6), 6:1; Odesnik – Krueger 3:6, 6:1, 6:0; Ramirez Hidalgo – Fish 2:6, 6:2, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności