Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu we Francji, Czechach, Włoszech, Niemczech, Rumunii i Anglii.

Paryż – WTA

Półfinały: Sharapova – Azarenka 6:1, 2:6, 6:4; S. Williams – Errani 6:0, 6:1.

Paryż – ATP

Półfinały debla mężczyzn: Llodra/Mahut – P. Cuevas/H. Zeballos 7:6 (4), 6:2; B. Bryan/M. Bryan – Peya/Soares 6:1, 6:4.

Prostojev – CH

Ćwierćfinały: Stepanek – Montanes 6:3, 6:4; Vesely – Rosol 5:7, 6:4, 7:6 (4); Gabashvili – Hajek 6:4, 6:3; Gojowczyk – Ramos 6:3, 1:6, 6:4.

Arad – CH

Druga runda: Andreozzi – F. De Paula 6:1, 7:6 (5); Eysseric – Rufin 7:6 (1), 6:3; Bagnis – Veic 6:1, 6:4; Laaksonen – Albot 7:6 (6), 7:5; Yang – Jaziri 1:6, 7:5, 7:6 (4); Riba – Klahn 6:4, 6:4; Copil – G. Melzer 6:3, 6:4. Mecz Ungur – Crivoi w piątek.

Caltanissetta – CH

Druga runda: Haase – Caruso 6:0, 6:1; De Bakker – Di Mauro 6:4, 6:4; Lajovic – Olivo 6:0, 6:2; Meffert – Carreno-Busta 7:5, 6:2; Delbonis – Volandri 6:3, 5:7, 6:1; Cecchinato – Menendez 6:1, 4:0 i krecz Hiszpana; Starace – Velotti 6:3, 6:2; Devvarman – L. Mayer 6:4, 7:5.

Furth – CH

Druga runda: Greul – Krawietz 6:2, 6:1; Kirche – Knittel 7:5, 2:0 i krecz Niemca; J. Sousa – An. Martin 6:4, 2:6, 7:5; A. Haider-Maurer – Torebko 6:4, 6:4.

Nottingham – CH

Druga runda: Berrer – D. Young 6:4, 7:5; B. Becker – S. Johnson 7:6 (3), 3:6, 6:2; K. De Schepper – Smyczek 6:3, 6:4; D. Evans – B. Klein 6:2, 6:2; Bemelmans – R. Ram 6:3, 6:2; Ebden – J. Levine 5:7, 6:3, 6:2; Reynolds – Sela 6:3, 6:1; Mannarino – Matosevic 6:4, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności