Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Niemczech, Anglii, Francji, Czechach i Słowacji.

Norymberga – WTA

Pierwsza runda: Jankovic – Rus 6:4, 6:2; Halep – Min 6:0, 7:5; Cabeza – Martincova 6:2, 6:3; Hercog – Zakopalova 6:3, 4:6, 6:1.

Druga runda: Dominguez Lino – Minella 6:1, 6:4; Voskoboeva – Cornet 2:6, 6:3, 6:3; Safarova – Torro-Flor 6:4, 6:2; Petkovic – Goerges 6:1, 7:5; Halep – Cabeza Candela 6:2, 6:1; Jankovic – J. Larsson 6:2, 6:0; Hercog – Cohen 6:3, 6:3; A. Beck – Knapp 6:4, 6:2.

Birmingham – WTA

Druga runda: Cirstea – Pironkova 6:4, 6:4; Jovanovski – Hlavackova 4:6, 6:1, 6:4; M. Sanchez – Van Uytvanck 7:6 (3), 6:3; Kudryavtseva – Watson 6:4, 6:3; Rybarikova – M. Johansson 7:5, 6:7 (4), 6:4; Mladenovic – Konta 6:4, 6:1; Lucic-Baroni – Wickmayer 6:4, 6:0; Hantuchova – Robson 6:3, 6:4; Erakovic – Makarova 7:6 (6), 3:6, 6:0; Lisicki – Kr. Pliskova 6:4, 6:2; Schiavone – N. Kichenok 7:6 (4), 6:2; Flipkens – Tomljanovic 4:6, 6:4, 7:5.

Londyn – ATP

Druga runda: L. Hewitt – Dimitrov 6:4, 6:3; Dolgopolov – Giraldo 6:3, 4:6, 6:4; D. Evans – J. Nieminen 6:4, 6:7 (6), 6:4; Cilic – Dodig 6:3, 6:4; Berdych – De Bakker 6:1, 6:4; K. De Schepper – Bopanna 6:4, 6:3; Zemlja – S. Stakhovsky 7:5, 6:4; Matosevic – Llodra walkower (kontuzja Francuza); A. Murray – Mahut 6:3, 2:2 i deszcz; B. Becker – Rosol 7:6 (2), 7:5; F. Lopez – J. Benneteau 7:6 (5), 2:0 i deszcz Sijsling – Istomin 6:6 i deszcz. Mecz Tsonga – Roger-Vasselin w czwartek.

Bopanna zastąpił Andersona.

Halle – ATP

Druga runda: Jużny – Nishikori 6:1, 6:7 (4), 6:3; Monfils – Hernych
6:2, 6:3; M. Zverev – Basic 7:6 (5), 6:3; Federer – Stebe 6:3, 6:3.

Nottingham 2 – CH

Druga runda: Zhyrmont – Ignatik 6:4, 6:3; Soeda – Rice 3:6, 6:1, 6:2; De Voest – Sugita 6:3, 6:2; D. Young – Cipolla 6:1, 6:4; S. Johnson – V. Pospisil 6:4, 7:6 (6); Marchenko – Berrer 5:4 i krecz Niemca; J. Sock – Devvarman 6:1, 6:7 (5), 2:3 i deszcz; Bemelmans – Ebden 7:6 (2), 4:1 i deszcz.

Blois – CH

Druga runda: Andreozzi – A. Ward 6:2, 7:6 (6); Capdeville – M. Gonzalez 7:5, 6:3; Reister – Oliva 6:2, 7:6 (7); Gicquel – Teixeira 3:6, 6:2, 7:5.

Koszyce – CH

Druga runda: Campozano – Meffert 4:6, 6:4, 6:4; Dzumhur – J. Sousa 6:0, 6:4; Veic – G. Melzer 2:6, 6:3, 6:1; Kukushkin – Clezar 6:0, 6:2; An. Martin – Gomez-Herrera 6:7 (4), 6:2, 6:4; Albot – Laaksonen 6:2, 6:3; Mecir – Setkic 6:4, 6:4; Ghem – Neuchrist 7:5, 6:1.

Praga – CH

Pierwsza runda: Cervenak – Estrella 6:2, 4:6, 7:5; Mat. Viola – Marsoun 7:5, 6:2; Golubev – Odesnik 6:1, 7:6 (5); Volandri – Kirche 6:2, 6:0; Ramirez Hidalgo – Polansky 7:5, 6:4; Westerhof – Suc 6:1, 6:2; Samper-Montana – Aguilar 6:2, 6:3; A. Haider-Maurer – Sikora 6:4, 6:3; Riba – Satral 7:5, 6:2; J. Marti – Lojda 6:2, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności