Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000 - eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Niemczech, Anglii, Francji, Czechach i Słowacji.

Norymberga – WTA

Pierwsza runda: Torro-Flor – T. Pereira 4:6, 6:4, 6:4; Safarova – Karatantcheva 6:2, 7:6 (9); Dominguez Lino – Duque-Marino 7:5, 6:3; A. Beck – Bratchikova 6:2, 6:2; Minella – Pegula 7:5, 4:6, 6:3; Cornet – Parmentier 6:3, 6:4; Voskoboeva – Al. Panova 6:2, 6:2; Cohen – Smitkova 7:6 (2), 6:3; Goerges – Cadantu 6:4, 7:5; Knapp – Pfizenmaier 2:6, 7:6 (0), 7:5; J. Larsson – Beygelzimer 6:3, 6:7 (3), 7:5; Petkovic – Arvidsson 6:3, 6:2; Jankovic – Rus 6:4 i deszcz.

Birmingham – WTA

Pierwsza runda: Hlavackova – Puchkova 6:2, 6:4; Mladenovic – T. Moore 5:7, 7:6 (5), 6:4; Wickmayer – Putintseva 6:2, 7:6 (5); Hantuchova – Dellacqua 6:1, 7:6 (1); Konta – Nara 6:2, 6:4; M. Sanchez – Cepelova 6:3, 6:2; Schiavone – Tatishvili 2:6, 6:3, 7:6 (3); Watson – Czink 6:4, 7:6 (0).

Druga runda: Barthel – Dolonc 7:5, 2:6, 7:5; Keys – Hampton 2:6, 6:3, 7:6 (3); Riske – Paszek 2:6, 6:2, 6:3; Vekic – U. Radwańska 6:3, 6:2.

Londyn – ATP

Pierwsza runda: Istomin – An. Kuznetsov 7:6 (2), 7:6 (3); F. Lopez – Berankis 3:6, 6:3, 6:4; J. Benneteau – Mannarino 7:6 (7), 6:3; Rosol – Groth 6:7 (7), 6:3, 6:2; B. Becker – B. Tomic 6:4, 6:7 (4), 7:6 (4); K. De Schepper – R. Ram 6:7 (5), 6:2, 6:4; J. Nieminen – R. Harrison 6:3, 6:3; Zemlja – Edmund 6:4, 7:6 (4); Llodra – Andujar 6:3, 6:1; Mahut – R. Williams 6:3, 6:2.

Druga runda: Querrey – Al. Bedene 7:6 (11), 5:7, 7:6 (5); Del Potro – Malisse 7:6 (5), 1:6, 7:5 Kudla – Paire 6:3, 6:4. Mecze: Dimitrov – L. Hewitt; Cilic – Dodig; Dolgopolov – Giraldo – przełożone na środę.

Halle – ATP

Pierwsza runda: Kamke – Kubot 6:4, 6:0; Monfils – Raonic 6:4, 6:2; Basic – Janowicz 7:6 (5), 3:6, 7:6 (5); Stebe – J. Wang 6:2, 6:4; Gulbis – Baghdatis 6:4, 3:6, 6:3; L. Mayer – Struff 7:6 (4), 6:4; J. Melzer – R. Ghedin 7:6 (5), 3:6, 6:4; Kohlschreiber – Berlocq 6:3, 6:1.

Nottingham 2 – CH

Pierwsza runda: Zhyrmont – K. Beck 4:6, 6:4, 6:3; Devvarman – B. Klein 7:6 (2), 6:4; D. Young – Ward Hibbert 6:1, 7:6 (5); Ebden – Authom 6:1, 6:2; Cipolla – Alund 6:3, 6:2; Ignatik – Bogomolov 7:5 i krecz Rosjanina; Soeda – Bossel 1:6, 6:2, 6:3; Rice – Klahn 6:4, 3:6, 7:6 (11); Berrer – Coupland 6:4, 6:3.

Blois – CH

Pierwsza runda: Andreozzi – Musialek 6:2, 6:3; Reister – Menendez 7:6 (2), 6:2; Al. Gonzalez – Olaso 5:7, 6:4, 6:4; Guez – Renavand 6:3, 6:3; Carreno-Busta – Naso 6:3, 6:4; Bagnis – Rochette 6:3, 6:4; Desein – Trungelliti 3:6, 6:2, 6:2; Eysseric – Salamanca 6:2, 6:0; Lajovic – T. Alves 7:6 (5), 7:6 (3); S. Robert – Velotti 6:1, 7:6 (5).

Koszyce – CH

Pierwsza runda: Campozano – Sergeyev 6:1, 6:1; Ghem – Ungur 6:1, 2:6, 6:1; Meffert – Semjan 6:4, 4:6, 6:3; Veic – Pavlasek 7:6 (8), 6:3; Clezar – Giannessi 6:4, 6:4; Kukushkin – Gabashvili 3:6, 6:3, 7:6 (5); J. Sousa – F. De Paula 6:2, 6:0; An. Martin – Starace 6:2, 3:0 i krecz Włocha; Albot – Danis 6:2, 6:1; Laaksonen – Hajek 6:2, 6:4.

Praga – CH

Pierwsza runda: Ilhan – De Greef 6:2, 6:7 (3), 6:2; Yang – Munoz de la Nava 6:2, 6:4 Di Mauro – Stanek 6:3, 6:3; T. Daniel – Arguello 6:4, 7:5; Nedovyesov – Mertl 5:7, 6:4, 7:5; I. Minar – Korolev 6:2, 3:6, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności