Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3; Cecchinato - Laaksonen 6:1, 6:3; Delbonis - P. Martinez 3:6, 6:3, 6:4; Popyrin - Hanfmann 3:6, 7:5, 6:4; Fabbiano - J. Sousa 7:5, 6:4; MARBELLA ATP 250: Carreno Busta - Munar 6:1, 2:6, 6:4; CAGLIARI ATP 250: Sonego - Djere 2:6, 7:6 (5), 6:4; CHARLESTON WTA 500: V. Kudermetova - Kovinic 6:4, 6:2; BOGOTA WTA 250: Osorio Serrano - Zidansek 5:7, 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w tym tygodniu w Niemczech, Szwecji, Austrii, Turcji, Kanadzie, USA, Włoszech i Kolumbii.

Hamburg – ATP

Ćwierćfinały: Almagro – Monaco 4:6, 6:0, 6:3; Delbonis – Verdasco 6:7 (5), 7:6 (8), 6:4; Fognini – Haas 6:2, 6:4; Federer – Fl. Mayer 7:6 (4), 3:6, 7:5.

Półfinały: Fognini – Almagro 6:4, 7:6 (1); Delbonis – Federer 7:6 (7), 7:6 (4).

Finał: Fognini – Delbonis 4:6, 7:6 (8), 6:2.

Bogota – ATP

Ćwierćfinały: Karlovic – Mannarino 7:6 (5), 7:6 (3); K. Anderson – Giraldo 6:3, 6:3; V. Pospisil – Mat. Viola 3:6, 6:3, 6:2; Falla – Tipsarevic 3:6, 6:2, 6:3.

Półfinały: Karlovic – K. Anderson 6:4, 6:7 (4), 6:3; Falla – V. Pospisil 6:7 (4), 6:3, 6:4.

Finał: Karlovic – Falla 6:3, 7:6 (4).

Bastad – WTA

Ćwierćfinały: Zakopalova – Hogenkamp 6:2, 6:3; Pennetta – Razzanno 6:1, 6:3; J. Larsson – M. Johannson 6:1, 6:2; S. Williams – Dominguez Lino 6:1, 6:1.

Półfinały: J. Larsson – Pennetta 2:6, 6:3, 6:4; S. Williams – Zakopalova 6:0, 6:4.

Finał: S. Williams – J. Larsson 6:4, 6:1.

Bad Gastein – WTA

Ćwierćfinały: Knapp – A. Beck 6:0, 6:1; Meusburger – Rus 6:1, 7:6 (1); Svitolina – Mayr-Achleitner 6:3, 6:0; Hlavackova – Moser 6:3, 7:6 (4).

Półfinały: Meusburger – Knapp 6:4, 6:3; Hlavackova – Svitolina 7:5, 6:7 (1), 6:4.

Finał: Meusburger – Hlavackova 7:5, 6:2.

Eskisehir – CH

Ćwierćfinały: Goffin – K. Beck 6:3, 6:3; Chiudinelli – Corrie 6:1, 6:4; Gabashvili – Lopez-Perez 4:6, 7:6 (3), 6:0; Ilhan – Neuchrist 6:3, 6:3.

Półfinały: Goffin – Chiudinelli 6:2, 4:6, 6:3; Ilhan – Gabashvili 6:4, 6:7 (2), 6:3.

Finał: Goffin – Ilhan 4:6, 7:5, 6:2.

Recanati – CH

Ćwierćfinały: Menendez – Lammer 6:1, 6:3; Guez – Ouanna 6:3, 6:4; Olivetti – Cipolla 6:7 (4), 6:6, 7:6 (6); Fabbiano – Caruso 4:6, 7:6 (5), 7:5.

Półfinały: Guez – Menendez 6:3, 7:5; Fabbiano – Olivetti 3:6, 7:6 (5), 7:5.

Finał: Fabbiano – Guez 6:0, 6:3.

Granby – CH

Ćwierćfinały: Lacko – J. Ward 6:3, 6:2; Moriya – T. Ito 7:6 (3), 6:4; Bester – Mitchell 4:6, 6:3, 6:4; Dancevic – Peliwo 6:4, 6:1.

Półfinały: Lacko – Moriya 6:3, 6:3; Dancevic – Bester 6:4, 7:5.

Finał: Dancevic – Lacko 6:4, 6:7 (4), 6:3.

Binghamton – CH

Ćwierćfinały: Krajicek – M. Zverev 6:3, 3:6, 6:4; Klahn – S. Singh 3:6, 6:1, 6:2; Alex Kuznetsov – Sandgren 6:4, 7:5; R. Williams – Garanganga 6:3, 4:3 i krecz gracza z Zimbabwe.

Półfinały: Klahn – Krajicek 6:3, 3:6, 6:0; Alex Kuznetsov – R. Williams 6:1, 6:4.

Finał: Alex Kuznetsov – Klahn 6:4, 3:6, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności