Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Tenis – wyniki

przez maka

W tym tygodniu tenisiści walczą w US Open oraz challengerach w Tajlandii i Włoszech.

US Open – WTA

Druga runda: A. Radwańska – Torro-Flor 6:0, 7:5; Na Li – Arvidsson 6:2, 6:2; Pavlyuchenkova – Barty 6:4, 6:0; Suarez Navarro – Vandeweghe 6:3, 6:4; Robson – C. Garcia 6:4, 7:6 (5); Jie Zheng – V. Williams 6:3, 2:6, 7:6 (5); Hampton – Mladenovic 7:5, 6:4; Stephens – U. Radwańska 6:1, 6:1; Shvedova – Mayr-Achleitner 6:2, 6:3; Lisicki – Ormaechea 6:2, 6:3; Kerber – Bouchard 6:4, 2:6, 6:3; Jankovic – Kleybanova 6:3, 6:2; Kanepi – A. Schmiedlova 6:4, 6:1; S. Kuznetsova – S. Peng 6:1, 4:6, 6:4; Makarova – Mattek-Sands 6:4, 6:4; McHale – Svitolina 6:4, 3:6, 7:5; Nara – Cirstea 7:5, 6:1; Pennetta – Errani 6:3, 6:1; Vinci – Safarova 4:6, 6:1, 6:2; Cornet – Tomljanovic 6:2, 6:2; Knapp – Vesnina 6:1, 6:4; Ivanovic – Dulgheru 6:2, 6:1; S. Williams – Voskoboeva 6:3, 6:0; Kvitova – Jovanovski 6:2, 6:4; Riske – Barthel 6:4, 6:2; Halep – Vekic 6:2, 6:1; Azarenka – Wozniak 6:3, 6:1; Glushko – Vickery 7:5, 6:3; Hantuchova – Duval 6:2, 6:3; Kirilenko – Larcher de Brito 6:3, 6:1; Giorgi – Hsieh 6:4, 7:6 (8); Wożniacka – Scheepers 6:1, 6:2.

US Open – ATP

Pierwsza runda: Baghdatis – Soeda 6:4, 6:3, 6:1; K. Anderson – Brands 7:5, 4:6, 6:2, 6:3; Dolgopolov – Goffin 6:2, 6:4, 6:4; Devvarman – Lacko 4:6, 6:1, 6:2, 4:6, 6:4; Jużny – Mahut 6:4, 6:4, 7:6 (4); Seppi – Malisse 6:3, 3:6, 7:5, 7:5; Smyczek – Duckowrth 3:6, 6:2, 6:4, 6:1; Del Potro – Garcia-Lopez 6:3, 6:7 (5), 6:4, 7:6 (7); Donskoy – J. Melzer 7:5, 6:3, 7:6 (3); Bogomolov – Paire 7:5, 2:6, 6:4, 5:7, 7:6 (5); Gojowczyk – Sijsling 7:6 (6), 2:6, 6:4, 6:1; Wawrinka – Stepanek 7:6 (2), 6:3, 6:2; Hewitt – B. Baker 6:3, 4:6, 6:3, 6:4; L. Mayer – Hanescu 7:6 (4), 6:4, 3:6, 7:6 (4); R. Ram – Fognini 6:1, 6:2, 6:2; M. Granollers – Zopp 6:1, 3:6, 1:6, 6:3, 6:4; Karlovic – Blake 6:7 (2), 3:6, 6:4, 7:6 (2), 7:6 (2); A. Murray – Llodra 6:2, 6:4, 6:3.

Druga runda: Tursunov – Rufin 7:6 (4), 1:1 i krecz Francuza; Ferrer – Bautista 6:3, 6:7 (5), 6:1, 6:2; Gasquet – S. Robert 6:3, 7:5, 7:5; J. Sock – Max. Gonzalez 7:6 (3), 1:6, 7:5, 6:2; Tipsarevic – Sela 6:4, 6:4, 6:1; Kukushkin – A. Haider-Maurer 6:4, 6:4, 7:5; Mannarino – Querrey 7:6 (4), 7:6 (5), 6:7 (5), 6:4; Robredo – Dancevic 6:4, 6:4, 6:1; D. Evans – B. Tomic 1:6, 6:3, 7:6 (4), 6:3; Federer – Berlocq 6:3, 6:2, 6:1; Raonic – Andujar 6:1, 6:2, 6:4; Dodig – N. Davydenko 6:1, 6:4, 6:4; F. Lopez – B. Klahn 6:4, 7:6 (4), 4:6, 7:5; Kohlschreiber – Roger-Vasselin 6:3, 6:2, 5:7, 6:2; Isner – Monfils 7:5, 6:2, 4:6, 7:6 (4); Nadal – R. Dutra Silva 6:2, 6:1, 6:0.

Bangkok – CH

Druga runda: Ebden – Kondo 6:3, 6:0; Moriya – Ti Chen 6:3, 6:3; J. Wang – Hochwalt 6:2, 5:7, 6:2; M. Reid – J. Statham 7:6 (6), 6:2; Kavcic – Matsui 6:4, 2:1 i krecz Japończyka; Kudryavtsev – Wachiramanowong 6:4, 6:2; Jeong – Mitchell 6:2, 6:1; Sugita – Uchiyama 6:1, 6:3.

Como – CH

Druga runda: Greul – M. Baumann 6:2, 3:6, 7:6 (4); Thiem – Giannessi 6:4, 6:4; Giustino – Lajovic 4:6, 7:6 (5), 7:5; Bozoljac – Brown 7:5, 1:6, 6:4; Crugnola – Lopez-Perez 6:2, 6:4; Gabashvili – Starace 6:1, 1:6, 6:4; Naso – Darcis 6:3, 6:4; Carreno-Busta – Stebe 6:2, 7:5.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności