Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Meligeni Rodrigues Alves - Kawa 6:3, 7:5; Fręch - Pigossi 4:6, 6:3, 7:6 (4); Svitolina - Naito 6:2, 4:6, 7:6 (3); L. Kichenok/N. Kichenok - Akita/Sato 6:2, 7:6 (2); Sevastova - Raina 6:0, 7:6 (4); Bhosale/Desai - Spaka/Vismane 6:4, 5:7, 10:2; L. Fernandez - Stojanovic 3:6, 6:3, 6:4; Marino/Zhao - Jorovic/Krunic 6:7 (4), 6:3, 10:0; Zacarias - Watson 6:3, 7:6 (1); Boulter - Olmos 6:4, 6:1; Ruse - Paolini 1:6, 6:3, 6:4; Cocciaretto - Buzarnescu 7:5, 7:6 (5); Xiyu Wang - Pattinama Kerkhove 6:3, 5:7, 6:4; Rus - Xinyu Wang 6:4, 4:3 i krecz Chinki; Rybakina - Podoroska 6:4, 6:4; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Ruud 6:3, 7:5; S. Tsitsipas - Evans 6:2, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

W tym tygodniu tenisiści rywalizowali w Kanadzie, Uzbekistanie, Turcji, Bośni i Hercegowinie, Hiszpanii, Maroku, Luksemburgu oraz Kolumbii.

Taszkient – WTA

Druga runda: Meusburger – Cetkovska 7:5, 6:4; Voskoboeva – Glushko 6:3, 6:1; Torro-Flor – Begu 6:1, 7:5; Cadantu – N. Kichenok 6:1, 6:3; Minella – Dolonc 4:6, 6:4, 6:3; Govorstova – Vekic 7:6 (4), 6:3; Jovanovski – Doi 6:2, 7:5; Burnett – Ozaki 6:4, 3:6, 7:6 (4).

Ćwierćfinały: Govortsova – Cadantu 6:3, 6:2; Torro-Flor – Meusburger 6:3, 6:0; Minella – Burnett 7:6 (4), 7:5; Jovanovski – Voskoboeva 1:6, 6:4, 7:6 (5).

Półfinały: Jovanovski – Torro-Flor 6:2, 6:2; Govortsova – Minella 6:2, 7:5.

Finał: Jovanovski – Govortsova 4:6, 7:5, 7:6 (3).

Quebec – WTA

Pierwsza runda: Martic – Hradecka 6:4, 7:6 (1); Hlavackova – An. Rodionova 7:6 (3), 5:7, 6:1; Bouchard – Arvidsson 6:1, 2:6, 7:6 (0).

Druga runda: McHale – C. Garcia 2:6, 7:6 (7), 6:3; Hercog – Coin 6:0, 6:2; Erakovic – Zahlavova Strycova 6:2, 6:1; Tomljanovic – Mattek-Sands 7:5, 3:6, 4:1 i krecz Amerykanki; Safarova – Lucic-Baroni 7:6 (4), 7:6 (10); L. Davis – Hlavackova 6:1, 2:6, 6:3; Bouchard – Karatantcheva 7:6 (2), 6:4; Mladenovic – Martic 6:3, 2:3 i krecz Chorwatki.

Ćwierćfinały: Erakovic – Tomljanovic 2:6, 6:1, 7:5; McHale – Hercog 1:6, 7:6 (4), 6:3; Safarova – L. Davis 6:2, 6:4; Bouchard – Mladenovic 6:3, 6:2.

Półfinały: Erakovic – McHale 6:4, 6:3; Safarova – Bouchard 3:6, 6:3, 6:2.

Finał: Safarova – Erakovic 6:4, 6:3.

Stambuł – CH

Druga runda: Cipolla – Zhyrmont 6:2, 6:3; J-P. Smith – Basic 6:3, 4:6, 6:2; Kravchuk – A. Krajicek 6:3, 6:3; Garcia-Lopez – Jaziri 6:0, 6:3; Setkic – Mat. Viola 6:2, 6:2; Marchenko – Gerasimov 6:2, 6:4; M. Fischer – Gojowczyk 6:3, 6:4; Kukushkin – Petzschner 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: J-P. Smith – Kravchuk 4:6, 6:4, 6:1; Marchenko – M. Fischer 7:6 (6), 6:3; Kukushkin – Setkic 6:2, 6:2; Garcia-Lopez – Cipolla 6:2, 6:3.

Półfinały: Marchenko – J-P. Smith 6:4, 6:1; Kukushkin – Garcia-Lopez 7:5, 6:3.

Finał: Kukushkin – Marchenko 6:3, 6:3.

Banja Luka – ATP

Druga runda: Gombos – Semjan 6:4, 6:2; Schwartzman – J. Pospisil 3:6, 7:6 (5), 6:2; Al. Bedene – Vagnozzi 6:4, 6:7 (5), 7:6 (3); Mertl – Krstin 6:4, 6:0; A. Pavic – Schoorel 6:3, 6:2; Nedovyesov – Arnaboldi 6:4, 6:3; Volandri – Panfil 6:3, 6:4; Mesaros – Reister 4:6, 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Schwartzman – Mertl 6:1, 6:2; Volandri – Nedovyesov 6:7 (4), 6:1, 6:4; Al. Bedene – Gombos 6:4, 6:4; Mesaros – A. Pavic 6:2, 7:5.

Półfinały: Al. Bedene – Mesaros 6:3, 6:0; Schwartzman – Volandri 6:2, 6:4.

Finał: Al. Bedene – Schwartzman 6:3, 6:4.

Sewilla – CH

Druga runda: Olivo – Baluda 6:3, 6:7 (4), 6:2; A. Ward – An. Kuznestsov 4:6, 7:5, 7:5; Bellotti – Teixeira 6:3, 4:2 i krecz Francuza; Ramos – Lopez-Perez 7:6 (2), 6:2; S. Robert – Michon 6:2, 6:1; A. Beck – T. Daniel 6:3, 6:4; Gomez-Herrera – Giustino 6:3, 5:7, 6:1; Gimeno-Traver – Burzi 7:5, 6:3.

Ćwierćfinały: S. Robert – Gomez-Herrera 6:4, 7:6 (2); A. Beck – Ramos 7:5, 6:1; Olivo – A. Ward 7:6 (4), 1:6, 7:6 (3); Gimeno-Traver – Bellotti 6:4, 6:1.

Półfinały: S. Robert – A. Beck 6:4, 6:3; Gimeno-Traver – Olivo 7:5, 6:2.

Finał: Gimeno-Traver – S. Robert 6:4, 7:6 (2).

Meknes – CH

Druga runda: Lokoli – Gigounon 6:1, 6:3; Coppejans – Guez 1:6, 7:5, 6:3; Samper-Montana – Naso 3:6, 7:6 (4), 6:4; Lizariturry – M. Jankovic 1:6, 6:4, 6:4; G. Melzer – Podlipnik 7:5, 2:6, 6:2; Diez – Rath 7:6 (3), 4:6, 6:1; Reuter – Fabbiano 7:5, 7:6 (2); Stebe – Marcora 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Reuter – Samper-Montana 6:2, 6:4; Lokoli – G. Melzer 6:3, 7:6 (6); Stebe – Diez 6:1, 7:5; Coppejans – Lizariturry 6:3, 6:1.

Półfinały: Reuter – Lokoli 6:4, 6:7 (5), 6:2; Stebe – Coppejans 6:2, 6:2.

Finał: Stebe – Reuter 6:1, 4:6, 6:2.

Petange – CH

Pierwsza runda: B. Becker – Nastasi 6:0, 6:0; Puetz – Sidorenko 6:4, 1:0 i krecz Francuza; Mathieu – Barry 6:2, 6:4; Ouanna – Veger 7:6 (1), 6:1.

Druga runda: Zopp – Seifert 7:6 (3), 6:3; Bohli – Golubev 7:6 (4), 6:4; Struff – Rudnev 7:5, 6:3; Desein – K. Beck 7:6 (4), 6:3; Kamke – Dustov 6:3, 5:7, 4:1 i krecz Uzbeka; Berankis – Fucsovics 7:6 (5), 6:1; Mathieu – Puetz 6:2, 6:1; B. Becker – Ouanna 2:6, 6:1, 4:1 i krecz Francuza.

Ćwierćfinały: Zopp – Bohli 6:3, 6:3; Kamke – Berankis 7:5, 6:0; Desein – Struff 3:6, 7:5, 7:6 (3); Mathieu – B. Becker 6:2, 6:7 (5), 6:4.

Półfinały: Kamke – Zopp 7:6 (2), 3:6, 6:3; Mathieu – Desein 6:3, 1:6, 6:4.

Finał: Kamke – Mathieu 1:6, 6:3, 7:5.

Cali – CH

Druga runda: Andreozzi – Romboli 6:3, 7:6 (8); Bagnis – Heras 7:5, 6:1; Turini – Molteni 6:3, 7:5; Collarini – Salamanca 7:5, 4:6, 6:4; Arguello – Kirche 6:2, 6:0; Hocevar – Beretta 7:6 (5), 5:7, 6:1; J. Souza – Londero 6:3, 7:5; Velotti – Schwank 7:6 (3), 7:5.

Ćwierćfinały: Bagnis – Turini 6:1, 6:2; J. Souza – Hocevar 7:5, 7:6 (2); Arguello – Velotti 6:3, 3:6, 6:4; Collarini – Andreozzi 6:3, 5:7, 7:5.

Półfinały: Bagnis – J. Souza 7:5, 6:4; Arguello – Collarini 6:3, 3:6, 6:4.

Finał: Bagnis – Arguello 2:6, 6:4, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności