Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w Korei, Chinach, Rosji, Francji, Słowacji, Turcji, Maroku, Tajwanie, Brazylii i Ekwadorze.

Kanton (Guangzhou) – WTA

Pierwsza runda: Hsieh – Ormaechea 6:1, 6:2; V. King – Scheepers 2:6, 6:1, 6:3; Voskoboeva – Cetkovska 6:3, 6:1; S. Zhang – Puchkova 6:0, 7:6 (1); Puig – N. Kichenok 7:5, 7:6 (4); Kar. Pliskova – J. Larsson 6:4, 6:3; Konta – Hogenkamp 6:3, 6:2; Jovanovski – Cirstea 6:2, 6:1; Meusburger – Tsurenko 6:3, 6:4; Dolonc – U. Radwańska 7:5, 6:2; Robson – Jaksic 6:2, 6:4; S. Zheng – Kumkhun 6:7 (3), 6:3, 7:5; Babos – Lepchenko 7:6 (8), 7:5; Cornet – Govortsova 6:3, 6:1; Jie Zheng – Shvedova 6:1, 6:4; S. Peng – Peer 6:3, 6:4.

Seul – WTA

Pierwsza runda: Goerges – Doi 6:3, 7:5; Razzano – Dominguez Lino 6:1, 6:1; Dushevina – Soler-Espinosa 6:4, 6:1; Dulgheru – Han 6:0, 7:6 (0); Arruabarrena – Svitolina 7:5, 2:6, 6:4; Lee – Gavrilova 6:4, 6:1; Pavlyuchenkova – Medina Garrigues 5:7, 6:2, 6:3; Begu – Han 6:3, 6:4; Schiavone – Petkovic 6:1, 2:6, 6:4; Date-Krumm – Watson 3:6, 6:3, 6:4; A. Beck – Ozaki 3:6, 7:6 (5), 6:4; Kirilenko – Chan 6:3, 6:3; Jabeur – Burnett 7:5, 6:0; Jang – Zakopalova 6:3, 6:1; A. Radwańska – Cadantu 6:4, 6:0; Cabeza Candela – Minella 7:5, 6:4.

Sankt Petersburg – ATP

Pierwsza runda: Khachanov – Hanescu 7:6 (4), 7:6 (4); Jużny – Karatsev 6:7 (5), 6:2, 6:2; Golubev – Struff 6:7 (3), 6:3, 6:1; Fognini – Inglot 6:4, 6:4; Garcia-Lopez – Biryukov 6:4, 6:1; Istomin – Groth 6:4, 3:6, 7:5; Tursunov – Baghdatis 7:6 (3), 7:6 (3); Gimeno-Traver 6:1, 3:6, 5:3; Donskoy – Mannarino 6:1, 6:4.

Metz – ATP

Pierwsza runda: Querrey – Karlovic 4:6, 7:6 (4), 6:4; Fl. Mayer – Herbert 6:2, 7:5; Kamke – Gicquel 6:2, 6:3; K. De Schepper – Huta Galung 6:3, 6:2; Roger-Vasselin – Delbonis 6:0, 6:2; Lacko – Berrer 6:3, 1:6, 6:2; Fucsovics – Chardy 6:3, 7:6 (5); Mathieu – Sijsling 6:7 (4), 7:5, 7:6 (6).

Kaohsiung – CH

Pierwsza runda: Lu – Udomchoke 6:4, 6:1; G. Jones – R. Ram 6:3, 6:4; Lim -Russell 6:7 (3), 4:1 i krecz Amerykanina; Sekiguchi – Lee 7:6 (6), 6:4; Jeong – Peng 6:3, 7:6 (3); Huang – Na 6:0, 4:2 i krecz Koreańczyka; Moriya – Ti Chen 6:3, 6:3; J-P. Smith – Kondo 6:4, 7:5; J. Wang – Matsui 6:1, 6:4; Al. Gonzalez – Chung 7:6 (4), 6:4; N. Barrientos – Nam 6:4, 6:3; Yang – Ch-F. Wang 7:5, 6:4; J. Sock – J. Statham 6:4, 6:2; Ebden – Venus 6:3, 6:4.

Izmir – CH

Pierwsza runda: Mertens – Marie 7:5, 6:0; B. Klein – Propoggia 7:5, 2:6, 6:2; McGee – Altuna 6:3, 6:2; Lobkov – Craciun 6:1, 6:3; Gojowczyk – M. Fischer 4:6, 6:4, 7: 6(3); Cipolla – Setkic 6:4, 6:2; Sorensen – Ignatik 6:1, 6:3; Jaziri – Neuchrist 6:4, 6:4 Di Wu – Yuksel 6:2, 6:1; Basic – Basilashvili 6:4, 7:6 (7); Ilhan – Yurtacan 6:2, 6:2; Menendez – A. Krajicek 6:3, 6:4; Artunedo – Erguden 6:1, 6:1; Marchenko – Safwat 7:6 (3), 6:3; Sandgren – Rice 6:1, 6:4; Kukushkin – Zhyrmont 6:3, 6:3.

Trnava – CH

Pierwsza runda: Reister – Brizzi 6:2, 6:1; Cervenak – Lopez-Perez 6:1, 6:2; Pavlasek – Jebavy; 6:1, 4:6, 6:2; Gombos – Urbanija 6:3, 6:1; Hajek – Bellotti 4:3 i deszcz; Edmund – Campozano; Lajovic – Schoorel 6:1 i deszcz; Krajinovic – Westerhof; Al. Bedene – Cacic; An. Kuznetsov – Brunner; Van der Duim – Prikryl; S. Robert – Vagnozzi; Darcis – Ungur; Dzumhur – Sikora; J. Pospisil – Mecir; An. Martin – Mesaros.

Kenitra – CH

Pierwsza runda: De Greef – Moneke 6:3, 6:4; Olaso – Rachidi 7:5, 6:4 Burquier – T. Daniel 7:6 (5), 6:3; Rochette – M. Giner 6:4, 6:2; Guez – Ouahab 6:3, 6:0; Khaddari – Musialek 7:5, 2:6, 7:6 (4); Rola – Gigounon 7:5, 6:0; Rumyantsev – Idmbarek 4:6, 6:2, 6:0; Thiem – Samper-Montana 5:7, 6:4, 6:2; G. Granollers – Fabbiano 7:6 (3), 6:1; G. Melzer – Naso 6:0, 2:6, 6:4; Langer – Podlipnik 7:5, 6:1; Stebe – Marcora 6:2, 6:4; A. Ward – Jdi 5:7, 6:4, 6:4; A. Beck – Coppejans 6:2, 5:7, 7:5; Gabashvili – Reuter 5:7, 6:3, 2:2 i deszcz.

Quito – CH

Pierwsza runda: Mantilla – Barnett 6:0, 6:1; Dellien – Saez 6:1, 6:4; Struvay – G. Rivera 6:3, 6:2; Sant’anna – Echazu 6:2, 3:6, 7:5; V. Estrella – Endara; Olivo – M. Quintero 6:3, 6:7 (3), 7:6 (3); Trungelliti – Turini 6:7 (3), 7:6 (5), 6:4; Buchanan – Leite 6:1, 6:1; Beretta – J. Pereira 4:6, 7:6 (5), 6:4; Salamanca – Miele 6:3, 6:4; Quinzi – K. King 7:6 (6), 7:5; Londero – D. King 6:1, 6:1; G. Lapentti – J. Souza 6:7 (11), 6:2, 7:6 (5); Spir – Arguello 6:3, 7:6 (5).

Campinas – CH

Pierwsza runda: Ghem – Heras 6:0, 6:2; Monteiro – F. De Paula 7:5, 6:3; Pella – T. Alves 6:1, 6:2; Max. Gonzalez – Zampieri 6:3, 6:2; Odesnik – D. Dutra Silva; Molteni – T. Lopes; Velotti – Lama; Collarini – Krueger; Romboli – Galdos; Schwank – Kirche; Hocevar – Duran; Andreozzi – Clezar.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności