Polski Tenis

WYNIKI

KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Kawa - Szabo 6:2, 6:1; Kr. Pliskova - Trevisan 6:4, 6:4; Cristian - Jani 6:1, 6:2; Sherif - Cornet 6:2, 6:4; Bara - Friedsam 6:2, 6:3; Buzarnescu - Tomova 6:2, 6:3; Kucova - Buyukakcay 6:1, 6:1; Schmiedlova - Kuzmova 6:4, 6:2; Eala - Ormaechea 7:5, 6:2; Krunic - Naito 6:3, 5:0 i krecz Japonki; A. Bogdan - Udvardy 6:2, 6:4; Mendez - Fett 6:2, 6:2; CONCORD WTA 125K: Fręch - Marino 6:3, 7:6 (4); Dolehide - R. Anderson 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w Szwajcarii, Hiszpanii, Rosji, Australii i Brazylii.

Walencja – ATP

Pierwsza runda: Tursunov – Montanes 6:4, 6:1; Bautista Agut – K. Anderson 3:6, 7:6 (5), 6:3; M. Granollers – Tipsarevic 1:2 i krecz Serba; Fognini – Klizan 7:5, 3:6, 6:0; Janowicz – Carreno Busta 7:5, 7:6 (7); J. Sousa – Garcia Lopez 6:3, 7:5; J. Benneteau – F. Lopez 6:3, 6:1; Jużny – B. Tomic 3:6, 6:4, 4:1 i krecz Australijczyka; Almagro – Andujar 6:2, 6:3; Przysiężny – Verdasco 6:3, 7:6 (1); Falla – Simon 6:1, 6:0; Isner – Gulbis 7:6 (4), 7:6 (2); Chardy – Fl. Mayer 4:6, 7:5, 6:3; J. Nieminen – Paire 6:3, 6:3; Ferrer – Monfils 6:3, 6:2; Kohlschreiber – Haas 3:6, 6:3, 6:3.

Druga runda: Fognini – M. Granollers 6:3, 6:2; Tursunov – Bautista 6:2, 7:6 (3).

Bazylea – ATP

Pierwsza runda: Kamke – Hanescu 6:4, 6:4; Kubot – Gimeno-Traver 7:6 (6), 6:2; Federer – Mannarino 6:4, 6:2; Dolgopolov – K. De Schepper 6:4, 6:4; Baghdatis – B. Becker 7:6 (8), 6:1; Dodig – Berlocq 2:0 i krecz Argentyńczyka; Istomin – H. Zeballos 7:5, 7:6 (3); Nishikori – Chiudinelli 6:2, 6:4; Roger-Vasselin – Wawrinka 6:4, 6:3; Brands – Seppi 7:6 (3), 6:3; Karlovic – Berdych 4:6, 7:6 (4), 7:6 (2); Llodra – Gasquet 6:4, 6:2; Mathieu – Kudla 6:4, 7:5; Del Potro – Laaksonen 6:4, 6:4; V. Pospisil – Haase 6:4, 6:4; Dimitrov – Stepanek 6:3, 6:3.

Druga runda: Federer – Istomin 4:6, 6:3, 6:2; Dodig – Nishikori 6:1, 6:2.

Melbourne – CH

Pierwsza runda: J. Ward – G. Jones 6:4, 6:0; Whittington – Feeney 1:6, 6:2, 6:2; Banes – S. Robert 7:6 (6), 1:6, 6:3; Bhambri – Lemke 6:4, 6:0; Duckworth – Bolt 7:6 (2), 6:3; Venus – B. Klein 6:3, 6:4; J. Statham – Dasnieres de Veigy 6:4, 6:4; Sekiguchi – Sugita 6:2, 6:4; Ebden – Uchiyama 6:7 (3), 6:3, 6:3; Lim – M. Reid 6:3, 6:4; T. Ito – Udomchoke 6:3, 6:4; Moriya – Saville 6:4, 6:1; J. Thompson – Propoggia 6:3, 6:2; Kokkinakis – Takeuchi 6:3, 6:4; Klahn – Mitchell 7:6 (3), 6:4; Mott – Kyrgios 6:3, 7:5.

Kazań – CH

Pierwsza runda: Albot – Erguden 6:3, 6:4; Karatsev – Kiuamov 6:1, 7:5; Van der Duim – Zhyrmont 6:1, 6:4; Ilhan – Rublev 6:4, 6:7 (5), 6:4; Mat. Viola – Westerhof 6:3, 6:0; Donskoy – Ignatik 4:6, 7:6 (2), 7:5; Lajovic – Meffert 1:6, 6:2, 3:4 i krecz Niemca; Bachinger – Dubarenco 6:3, 6:2; Golubev – Muzaev 7:6 (7), 6:4; Pouille – Rumyantsev 7:6 (3), 6:4; Gerasimov – Biryukov 6:3, 4:6, 6:2; Nedovyesov – Baluda 6:1, 2:6, 6:2; Lobkov – Schoorel 2:6, 6:3, 6:1; Pashanski – Menendez 5:7, 6:4, 6:4; Puetz – Gabashvili 7:5, 6:4; Dustov – Kudryavtsev 6:3, 6:0.

Druga runda: Golubev – Van der Duim 3:6, 6:1, 6:0; Karatsev – Albot 7:6 (5), 3:6, 7:5; Lajovic – Ilhan 6:2, 2:6, 6:4; Pouille – Donskoy 6:4, 7:5.

Buenos Aires – CH

Pierwsza runda: Diez – Capdeville 6:4, 6:2; G. Hidalgo – G. Elias 6:3, 2:6, 7:6 (3); R. Dutra Silva – Molteni 7:5, 7:6 (2); Mesaros – Clezar 6:4, 6:3; Al. Gonzalez – Ghem 6:4, 4:6, 6:3; Ramirez Hidalgo – Riba 6:4, 6:7 (2), 6:3; Veic – Cachin 4:6, 6:2, 7:5; P. Cuevas – Bellucci 6:3, 6:4; F. Coria – Bagnis 7:6 (6), 6:4; Arguello – J. Souza 7:6 (5), 6:1; V. Estrella – Velotti 6:3, 6:4; P. Sousa – R. Hocevar 6:3, 6:2; Schwank – Collarini 6:2, 6:4; Andreozzi – Olivo 6:2, 6:4; Alund – Schwartzman 6:3, 6:2; Pella – Max. Gonzalez 4:6, 7:6 (4), 6:4.

Druga runda: Ramirez Hidalgo – Mesaros 6:2, 6:4; Schwank- R. Dutra Silva 6:4, 1:6, 6:4; Veic – Al. Gonzalez 6:2, 7:5; Arguello – P. Sousa 6:1, 4:6, 6:1; P. Cuevas – F. Coria 6:1, 6:3; Diez – G. Hidalgo 7:6 (4), 6:1; Alund – V. Estrella 6:2, 6:3; Andreozzi – Pella 7:5, 7:5.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności