Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Vondrousova - Osaka 6:1, 6:4; Giorgi - Kar. Pliskova 6:4, 6:2; Badosa - Podoroska 6:2, 6:3; Svitolina - Sakkari 5:7, 6:3, 6:4; Bencic - Krejcikova 1:6, 6:2, 6:3; Muguruza - Van Uytvanck 6:4, 6:1; Pavlyuchenkova - Sorribes Tormo 6:1, 6:3; Rybakina - Vekic 7:6 (3), 6:4; L. Broady - Hurkacz 7:5, 3:6, 6:3; Chardy - Karatsev 7:5, 4:6, 6:3; Khachanov - Duckworth 7:5, 6:1; Schwartzman - Machac 6:4, 7:5; Ivashka - Kukushkin 6:7 (4), 6:3, 6:3; Humbert - Kecmanovic 4:6, 7:6 (5), 7:5; Nishikori - Giron 7:6 (5), 3:6, 6:1; S. Tsitsipas - Tiafoe 6:3, 6:4; KITZBUHEL ATP 250: Rune - Travaglia 6:3, 6:4; Rinderknech - Delbonis 6:2, 6:4; Cecchinato - Albot 6:3, 7:6 (7); Vilella Martinez - Neumayer 6:7 (4), 7:5, 6:4; Mager - Novak 6:4, 6:0; Altmaier - Djere 4:6, 6:3, 6:3.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w Anglii, Japonii, Finlandii, Ekwadorze, Peru i USA.

Masters Londyn – ATP

Finał singla: N. Djokovic – Nadal 6:3, 6:4.

Finał debla: Marrero/Verdasco – B. Bryan/M. Bryan 7:5, 6:7 (3), 10:7.

Jokohama – CH

Pierwsza runda: Ebden – Basic 6:0, 3:6, 6:2; J. Wang – Sugita 6:4, 3:1 i krecz Japończyka; Moriya – M Reid 6:3, 6:2; Chiudinelli – Uchiyama 6:4, 7:5; Coric – Gigounon 6:2, 6:2; Herbert – Nishioka 6:3, 6:2; Soeda – Uchida 6:2, 6:4; Buchanan – Shiga 3:6, 6:4, 6:2; T. Ito – T. Daniel 7:5, 6:3; Kavcic – J. Ward 6:4, 6:1; Mitchell – Rola 7:6 (4), 6:4; H. Chung – D. Kosakowski 6:2, 6:1; Klahn – Huang 6:1, 6:3; Coppejans – Duckworth 6:3, 7:5; Di Wu – McGee 6:3, 5:7, 6:2; Lopez-Perez – Sekiguchi 4:6, 6:4, 6:2.

Helsinki – CH

Pierwsza runda: Ilhan – Golubev 7:5, 6:4; A. Haider-Maurer – Zhyrmont 6:3, 6:4; Berankis – Dancevic 6:3, 6:2; An. Kuznetsov – Matsukevitch 6:3, 6:3; Gerasimov – Berrer 7:6 (7), 7:5; Pouille – Adaktusson 6:2, 6:2; Struff – Crivoi 6:1, 6:1; Desein – Kubot 7:5, 6:2; Marchenko – Donskoy 7:6 (4), 6:3; Laaksonen – Brown 7:6 (4), 5:7, 6:1; Albot – Phau 6:2, 6:4; A. Pavic – Fucsovics 6:3, 6:4; M. Kontinen – Pollanen 7:6 (4), 3:6, 6:4; Lacko – D. Cox 6:1, 6:4; Bachinger – Khachanov 6:2, 6:4; J. Nieminen – Kravchuk 6:4, 6:1.

Druga runda: Gerasimov – A. Haider-Maurer 7:5, 6:1; Berankis – Desein 6:3, 6:4; An. Kuznetsov – Ilhan 7:5, 7:6 (2).

Guayaquil – CH

Pierwsza runda: Capdeville – G. Lama 6:4, 6:3; Dellien – G. Hidalgo 6:4, 6:4; Souto – P. Galdon 6:3, 6:1; Quinzi – G. Elias 6:2, 6:0; Quiroz – Reyes 6:3, 6:2; L. Mayer – Koolhof 6:4, 6:2; M. Linzer – G. Escobar 6:2, 7:6 (5); V. Estrella – R. Rodriguez 6:4, 6:2; Odesnik – Endara 7:5, 6:1; M. Cuevas – N. Barrientos 6:3, 4:6, 7:5; P. Sousa – Schwartzman 6:2, 5:7, 7:5; Duran – Neis 6:2, 2:6, 6:2; Max. Gonzalez – Kicker 3:6, 6:4, 6:4; Londero – Lorenzi 6:7 (2), 6:4, 7:6 (3); E. Gomez – M. Estevez 6:1, 6:4; G. Lapentti – Campozano 6:0, 6:1.

Druga runda: V. Estrella – Duran 6:4, 6:3; Quinzi – Dellien 6:1, 6:2; Souto – Capdeville 6:2, 6:3; M. Linzer – Odesnik 7:6 (4), 1:6, 6:4; P. Sousa – Quiroz 6:4, 4:6, 7:6 (6); L. Mayer – M. Cuevas 7:6 (5), 6:2; E. Gomez – Max. Gonzalez 6:0, 6:1; G. Lapentti – Londero 4:6, 6:2, 5:1 i krecz Argentyńczyka.

Lima – CH

Pierwsza runda: Bagnis – Vallebuona 6:3, 7:6 (5); Garin – Diez 7:5, 5:7, 6:2; R. Sanchez – Monges 6:7 (2), 7:6 (2), 6:4; Jarry – Demoliner 6:1, 6:1; Riba – Romboli 7:5, 6:1; Pella – Echazu 4:6, 6:4, 6:2; Alund – Panta 6:1, 6:1; Collarini – Varillas Patino-Samudio 6:2, 6:3; Molteni – Saavedra 6:0, 6:1; Turini – Aguilar 6:4, 6:2; Cachin – Podlipnik 6:2, 6:3; R. Hocevar – Olivo 1:6, 7:5, 6:3; Andreozzi – Ghem 6:4, 6:1; Arguello – Trungelliti 7:5, 6:4; Heras – Galdos 2:6, 6:2, 6:2; H. Zeballos – Beretta 3:6, 6:2, 6:0.

Druga runda: Pella – R. Sanchez 6:2, 6:2; Bagnis – Collarini 6:2, 7:5; Andreozzi – Turini 6:3, 6:1; Arguello – Cachin 6:2, 3:6, 6:4; R. Hocevar – Heras 6:1, 6:4; Alund – Jarry 6:3, 6:3; H. Zeballos – Molteni 7:5, 7:5; Garin – Riba 1:6, 6:1, 3:0 i krecz Hiszpana.

Champaign – CH

Pierwsza runda: Gunneswaran – Molchanov 6:4, 6:2; A. Krajicek – Neuchrist 6:4, 7:6 (5); E. Corrie – Quigley 6:3, 6:3; Nevolo – De Voest 6:4, 7:6 (2); Groth – Shabaz 7:6 (5), 4:6, 6:3; Rice – Garanganga 6:3, 6:4; Crepaldi – Smyczek 7:5, 6:2; J. Sock – Fratangelo 6:2, 4:6, 7:6 (6); S. Singh – E. King 6:3, 6:2; Kutrovsky – Al. Kuznetsov 6:4, 6:2; Milton – Wolmarans 6:4, 7:5; Smethurst – Polansky 7:6 (6), 7:6. (8); J-P. Smith – Kopinski 6:3, 7:5; Marie – Hiltzik 7:6 (5), 7:5; R. Ram – Giron 6:4, 6:2; Sandgren – Peliwo 6:0, 6:1.

Druga runda: J-P. Smith – S. Singh 6:3, 6:4; Rice – Crepaldi 5:7, 6:4, 6:4; Nevolo – E. Corrie 7:6 (3), 6:3; Groth – Marie 6:3, 6:7 (5), 6:4; Kutrovsky – A. Krajicek 5:7, 7:5, 6:2; Smethurst – Gunneswaran 2:6, 7:6 (5), 6:2; Milton – R. Ram 6:4, 6:3; Sandgren – J. Sock 7:6 (8), 6:1.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności