Polski Tenis

WYNIKI

WIMBLEDON: Świątek - Pattinama Kerkhove 6:4, 4:6, 6:3; Fręch - Schmiedlova 6:4, 6:4; Halep - Flipkens 7:5, 6:4; Anisimova - L. Davis 2:6, 6:3, 6:4; Boulter - Pliskova 3:6, 7:6 (4), 6:4; Pegula - Dart 4:6, 6:3, 6:1; Martic - Kucova 7:6 (4), 6:3; Rybakina - Andreescu 6:4, 7:6 (5); Krejcikova - Golubic 6:3, 6:4; Kvitova - A. Bogdan 6:1, 7:6 (5); Badosa - Bara 6:3, 6:2; Cornet - C. Liu 6:3, 6:3; Tomljanovic - C. Harrison 6:2, 6:2; Q. Zheng - Minnen 6:4, 6:1; Mertens - Udvardy 3:6, 7:6 (5), 7:5; Watson - Q. Wang 7:5, 6:4; Tan - Sorribes Tormo 6:3, 6:4; Molcan - Giron 6:3, 6:2, 6:4; Gasquet - McDonald 6:3, 3:6, 6:4, 6:3; Van de Zandschulp - Ruusuvuori 3:6, 6:1, 6:4, 6:4; Fritz - Gray 6:3, 7:6 (3), 6:3; Kyrgios - Krajinovic 6:2, 6:3, 6:1; Sonego - Gaston 7:6 (4), 6:4, 6:4; Tsitsipas - Thompson 6:2, 6:3, 7:5; Garin - Grenier 6:3, 6:1, 6:1; Galan - Bautista Agut walkower; L. Broady - Schwartzman 6:2, 4:6, 0:6, 7:6 (6), 6:1; Nakashima - Shapovalov 6:2, 4:6, 6:1, 7:6 (6); Brooksby - Bonzi 7:6 (3), 7:5, 6:3.
Fortuna
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w turniejach w Australii i Nowej Zelandii.

Sydney WTA

Ćwierćfinały: Kvitova – Safarova 7:6 (4), 6:2; Pironkova – Errani 7:6 (2), 6:3; Keys – Mattek-Sands 3:2 i krecz Bethanie; Kerber – Suarez Navarro 6:2, 6:4.

Półfinały: Pironkova – Kvitova 6:4, 6:3; Kerber – Keys 6:4, 6:2.

Finał: Pironkova – Kerber 6:4, 6:4.

Hobart WTA

Druga runda: Cabeza Candela – Vesnina 4:6, 6:2, 4:1 i krecz Rosjanki; Zakopalova – S. Zhang 6:1, 6:2; Stosur – Mladenovic 6:4, 2:6, 7:6 (7); Flipkens – Sanders 4:6, 7:6 (3), 7:6 (5); Niculescu – Barthel 7:6 (5), 6:1; Muguruza – Wickmayer 4:1 i krecz Belgijki.

Ćwierćfinały: Zakopalova – Riske 6:4, 7:5; Stosur – Jovanovski 6:3, 6:2; Cabeza Candela – Niculescu 3:6, 7:6 (3), 6:4; Muguruza – Flipkens 6:4, 6:3.

Półfinały: Zakopalova – Stosur 6:3, 6:2; Muguruza – Cabeza Candela 6:0, 6:1.

Finał: Muguruza – Zakopalova 6:4, 6:0.

Sydney ATP

Druga runda: S. Stakhovsky – J. Benneteau 6:3, 6:2; Matosevic – Seppi 6:3, 6:4; Tursunov – Rosol 3:6, 6:3, 6:3; Stepanek – Ramos 6:2, 7:6 (5); Del Potro – Mahut 1:6, 6:3, 6:4; B. Tomic – Kavcic 6:3, 4:6, 6:4; Istomin – Cilic 6:3, 6:4; Dolgopolov – Janowicz 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Del Potro – Stepanek 6:4, 3:6, 6:3; Tursunov – Istomin 7:6 (5), 6:2; B. Tomic – Dolgopolov 6:4, 6:3; S. Stakhovsky – Matosevic 6:4, 6:3.

Półfinały: Del Potro – Tursunov 6:4, 6:2; B. Tomic – S. Stakhovsky 6:7 (4), 7:5, 6:3.

Finał: Del Potro – B. Tomic 6:3, 6:1.

Auckland ATP

Druga runda: J. Sock – Haas 6:4, 6:4; Kohlschreiber – H. Zeballos 6:4, 6:2; Isner – Lacko 7:6 (1), 3:6, 6:2; Bautista Agut – Paire 6:3, 6:4; Lu – Klahn 6:7 (3), 6:2, 6:3; S. Johnson – K. Anderson 7:5, 6:4; Garcia-Lopez – Giraldo 6:7 (7), 6:2, 6:3; Ferrer – D. Young 6:7 (5), 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Bautista Agut – J. Sock 6:1, 6:3; Isner – Kohlschreiber 6:7 (4), 7:6 (4), 7:6 (5); Lu – S. Johnson 6:4, 6:4; Ferrer – Garcia-Lopez 6:3, 5:7, 6:4.

Półfinały: Isner – Bautista Agut 3:6, 7:6 (2), 6:4; Lu – Ferrer 6:4, 7:6 (4).

Finał: Isner – Lu 7:6 (4), 7:6 (7).

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności