Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Goffin - Cilic 6:4, 3:6, 6:0; J. Thompson - Paire 6:4, 6:7 (3), 7:6 (5); eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3; Cecchinato - Laaksonen 6:1, 6:3; Delbonis - P. Martinez 3:6, 6:3, 6:4; Popyrin - Hanfmann 3:6, 7:5, 6:4; Fabbiano - J. Sousa 7:5, 6:4; MARBELLA ATP 250: Carreno Busta - Munar 6:1, 2:6, 6:4; CAGLIARI ATP 250: Sonego - Djere 2:6, 7:6 (5), 6:4; CHARLESTON WTA 500: V. Kudermetova - Kovinic 6:4, 6:2; BOGOTA WTA 250: Osorio Serrano - Zidansek 5:7, 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w turniejach w Australii i Nowej Zelandii.

Sydney WTA

Ćwierćfinały: Kvitova – Safarova 7:6 (4), 6:2; Pironkova – Errani 7:6 (2), 6:3; Keys – Mattek-Sands 3:2 i krecz Bethanie; Kerber – Suarez Navarro 6:2, 6:4.

Półfinały: Pironkova – Kvitova 6:4, 6:3; Kerber – Keys 6:4, 6:2.

Finał: Pironkova – Kerber 6:4, 6:4.

Hobart WTA

Druga runda: Cabeza Candela – Vesnina 4:6, 6:2, 4:1 i krecz Rosjanki; Zakopalova – S. Zhang 6:1, 6:2; Stosur – Mladenovic 6:4, 2:6, 7:6 (7); Flipkens – Sanders 4:6, 7:6 (3), 7:6 (5); Niculescu – Barthel 7:6 (5), 6:1; Muguruza – Wickmayer 4:1 i krecz Belgijki.

Ćwierćfinały: Zakopalova – Riske 6:4, 7:5; Stosur – Jovanovski 6:3, 6:2; Cabeza Candela – Niculescu 3:6, 7:6 (3), 6:4; Muguruza – Flipkens 6:4, 6:3.

Półfinały: Zakopalova – Stosur 6:3, 6:2; Muguruza – Cabeza Candela 6:0, 6:1.

Finał: Muguruza – Zakopalova 6:4, 6:0.

Sydney ATP

Druga runda: S. Stakhovsky – J. Benneteau 6:3, 6:2; Matosevic – Seppi 6:3, 6:4; Tursunov – Rosol 3:6, 6:3, 6:3; Stepanek – Ramos 6:2, 7:6 (5); Del Potro – Mahut 1:6, 6:3, 6:4; B. Tomic – Kavcic 6:3, 4:6, 6:4; Istomin – Cilic 6:3, 6:4; Dolgopolov – Janowicz 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Del Potro – Stepanek 6:4, 3:6, 6:3; Tursunov – Istomin 7:6 (5), 6:2; B. Tomic – Dolgopolov 6:4, 6:3; S. Stakhovsky – Matosevic 6:4, 6:3.

Półfinały: Del Potro – Tursunov 6:4, 6:2; B. Tomic – S. Stakhovsky 6:7 (4), 7:5, 6:3.

Finał: Del Potro – B. Tomic 6:3, 6:1.

Auckland ATP

Druga runda: J. Sock – Haas 6:4, 6:4; Kohlschreiber – H. Zeballos 6:4, 6:2; Isner – Lacko 7:6 (1), 3:6, 6:2; Bautista Agut – Paire 6:3, 6:4; Lu – Klahn 6:7 (3), 6:2, 6:3; S. Johnson – K. Anderson 7:5, 6:4; Garcia-Lopez – Giraldo 6:7 (7), 6:2, 6:3; Ferrer – D. Young 6:7 (5), 6:3, 6:1.

Ćwierćfinały: Bautista Agut – J. Sock 6:1, 6:3; Isner – Kohlschreiber 6:7 (4), 7:6 (4), 7:6 (5); Lu – S. Johnson 6:4, 6:4; Ferrer – Garcia-Lopez 6:3, 5:7, 6:4.

Półfinały: Isner – Bautista Agut 3:6, 7:6 (2), 6:4; Lu – Ferrer 6:4, 7:6 (4).

Finał: Isner – Lu 7:6 (4), 7:6 (7).

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności