Polski Tenis

WYNIKI

ABU ZABI WTA 500: Bencic - Kostyuk 6:4, 7:5; S. Rogers - Kontaveit 4:6, 6:3, 4:1 i krecz Estonki; V. Kudermetova - E. Mertens 6:1, 7:5; Q. Zheng - Ostapenko 7:6 (10), 6:1; LINZ WTA 250: Tauson - Begu 6:1, 6:2; Vondrousova - Masarova 6:1, 6:1; Kalinina - Parks 6:2, 7:5; Friedsam - Errani 6:2, 6:4; Sakkari - Gracheva 6:4, 6:2; MONTPELLIER ATP 250: Fils - Bautista Agut 6:3, 6:4; Barrere - Bublik 6:4, 6:7 (12), 7:6 (3); Ruusuvuori - M. Ymer 6:4, 6:0; Davidovich Fokina - Humbert 1:6, 7:6 (2) i krecz Francuza; Sinner - Fucsovics walkower; DALLAS ATP 250: E. Gomez - Diallo 6:4, 6:7 (5), 7:6 (5); Altmaier - Svajda 6:2, 6:4; CORDOBA ATP 250: J. Sousa - Etcheverry 3:6, 7:6 (5), 6:4.
Polska Liga Tenisa

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą we Francji, Tajlandii, Australii i Panamie.

Paryż – WTA

Pierwsza runda: Zakopalova – C. Garcia 7:6 (4), 6:2; Pavlyuchenkova – Schiavone 1:6, 6:4, 6:1; Hantuchova – Erakovic 6:3, 3:0 i krecz Nowozelandki; Meusburger – Friedsam 7:5, 6:1; Cornet – Rybarikova 6:3, 5:7, 6:2; Knapp – Arruabarrena 6:4, 6:1; Petkovic – Jovanovski 6:2, 6:3; Suarez Navarro – J. Larsson 6:1, 6:4.

Pattaya City – WTA

Pierwsza runda: Lisicki – Vekic 7:5, 2:6, 6:4; S. Peng – Mayr-Achleitner 6:1, 7:6 (1); Hlavackova – Cabeza Candela 6:2, 6:4; Riske – Medina Garrigues 6:0, 6:0; S. Kuznetsova – S. Zhang 6:0, 7:6 (3); Kar. Pliskova – Mattek-Sands 6:2, 6:4; Lertpitaksinchai – Krunic 6:3, 6:3; Goerges – Kumkhum 6:4, 6:4; Dulgheru – Putintseva 6:1, 6:7 (6), 6:4; Vesnina – V. King 7:6 (7), 6:7 (5), 6:1; Zvonareva – Plipuech 6:3, 6:2; Kudryavtseva – Tomljanovic 6:4, 7:5; Date-Krumm – Muguruza 6;7 (2), 7:5, 7:6 (6); Makarova – Savchuk 3:6, 6:2, 6:4; Majeric – Hsieh 6:2, 7:6 (4); Cirstea – A. Schmiedlova 6:1, 6:3.

Burnie – CH

Pierwsza runda: J-P Smith – Mousley 7:6 (4), 6:4; Moriya – Chazal 6:4, 6:3; Udomchoke – B. Klein 7:6 (2), 3:6, 6:1; Westerhof – Propoggia 7:6 (1), 6:7 (1), 6:4; Y. Ito – Bourchier 1:6, 6:3, 6:4; M. Reid – Whittington 6:4, 6:1; Grills – D. Kelly 6:4, 7:5; Bolt – Takeuchi 6:0, 2:6, 6:2; Jenkins – Rudnev 6:3, 6:3; O’Connell – Krueger 6:2, 7:5; Duckworth – Jasika 6:0, 6:4; Matsui – Agar 6:3, 6:0; G. Jones – Vogeli 6:3, 6:1; Barton – Sekiguchi 6:2, 6:2; T. Ito – Hubble 6:4, 7:6 (4); Mitchell – Saville 6:1, 7:6 (4).

Chitre – CH

Pierwsza runda: Londero – JC Peralta 6:0, 6:0; T. Daniel – M. Quintero 6:2, 6:2; Ghem – Centella 6:1, 6:0; Odesnik – R. Ghedin 7:6 (2), 7:6 (5); Jaziri – Lizariturry 6:2, 6:0; J. Wang – D. Novikov 2:6, 6:3, 7:6 (2); G. Melzer – Demoliner 6:3, 6:4; N. Barrientos – Turini 4:1 i krecz Brazylijczyka; Buchanan – Donaldson 6:1, 6:4; Salamanca – Garcia 6:1, 6:2; H. Cunha – Garanganga 6:4, 6:0; Kosakowski – Meister 7:6 (5), 4:6, 6:2; Struvay – Endara 6:2, 7:6 (2); Trusendi – Spir 6:4, 6:1; Lorenzi – Leite 6:1, 6:2; Falla – Romboli 6:4, 6:0.

Burnie – ITF

Pierwsza runda: Eguchi – Mrdeza 6:3, 6:0; Pavlovic – Hozumi 5:7, 6:0, 7:6 (6), Sanders – Cohen 6:0, 6:0; Rajicic – Cabrera 7:6 (1), 6:2; E. Perez – Broady 7:5, 7:5; Linette – Y. Zhang 7:6 (0), 6:2; Rogowska – S. Tomic 7:5, 6:2; Kulichkova – Namigata 6:4, 6:2; Naydenova – Y. Sema 6:2, 6:1; Ferro – E. Sema 6:1, 6:2; Paolini – Kuwata 2:6, 6:4, 6:3; Patterson – T. Moore 6:4, 6:4; Gajdosova – Adamczak 6:2, 6:4; Fujiwara – Falconi 6:4, 6:3; Ar. Rodionova – Imanishi 6:3, 6:2; Y-J. Chan – Barty 4:6, 6:3, 6:4.

Puchar Davisa

Chiny – Nowa Zelandia 3:1: Di Wu – Venus 3:6, 7:6 (4), 6:2, 1:6, 6:3; Ze Zhang – J. Statham 6:7 (5), 6:3, 6:4, 6:4; Gong/Zhe Li – Daniell/Venus 3:6, 6:7 (3), 5:7; Di Wu – J. Statham 6:7 (5), 6:7 (1), 6:3, 7:5, 6:4; Z. Zhang – Venus nie rozegrano.

Kategoria: