Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000 - eliminacje: Travaglia - Majchrzak 6:4, 3:6, 6:2; Caruso - Tomic 7:6 (2), 6:0; Koepfer - Londero 6:1, 6:3.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą w ZEA, Brazylii, Meksyku, Francji, Ekwadorze i Chinach.

Acapulco – WTA

Druga runda: Cibulkova – Wickmayer 7:5, 6:2; McHale – Date-Krumm 7:5, 6:1; Tomljanovic – Duval 6:3, 6:0; Bouchard – Arruabarrena 7:5, 6:2; Erakovic – Jovanovski 6:1, 6:4; C. Garcia – Fichman 6:2, 7:5; S. Zhang – Wozniak 6:1, 6:4; Kanepi – Goerges 6:7 (4), 6:4, 7:6 (6).

Ćwierćfinały: Cibulkova – Erakovic 6:4, 7:5; S. Zhang – Tomljanovic 6:1, 5:7, 6:2; McHale – Kanepi 6:1, 2:6, 6:4; C. Garcia – Bouchard 3:6, 6:4, 6:1.

Półfinały: Cibulkova – S. Zhang 4:2 i krecz Chinki; McHale – C. Garcia 3:6, 6:2, 7:5.

Finał: Cibulkova – McHale 7:6 (3), 4:6, 6:4.

Florianapolis – WTA

Druga runda: Van Uytvanck – Ormaechea 6:2, 6:2; Zakopalova – A. Lim 6:3, 6:3; Dulgheru – T. Pereira 7:5, 6:2; Niculescu – Kovinic 6:3, 6:1; Suarez Navarro – Bertens 6:3, 7:6 (2).

Ćwierćfinały: Shvedova – Cadantu 6:3, 6:3; Zakopalova – Dulgheru 6:3, 5:2 i krecz Rumunki; Muguruza – Van Uytvanck 6:2, 6:7 (1), 6:3; Suarez Navarro – Niculescu 4:6, 6:0, 4:1 i krecz Rumunki.

Półfinały: Muguruza – Shvedova 6:2, 6:3; Zakopalova – Suarez Navarro 6:3, 3:6, 6:2.

Finał: Zakopalova – Muguruza 4:6, 7:5, 6:0.

Dubaj – ATP

Druga runda: Tsonga – N. Davydenko walkower (uraz Rosjanina); Jaziri – Devvarman 6:3, 7:5; Kohlschreiber – Seppi 6:3, 6:3; Rosol – Tursunov 6:4, 7:6 (4); Berdych – S. Stakhovsky 6:2, 6:1; Jużny – J. Ward 6:1, 7:6 (3); Federer – Stepanek 6:2, 6:7 (4), 6:3; N. Djokovic – Bautista Agut 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: N. Djokovic – Jużny walkower (kontuzja Rosjanina); Kohlschreiber – Jaziri 6:2, 6:3; Berdych – Tsonga 6:4, 6:3; Federer – Rosol 6:2, 6:2.

Półfinały: Berdych – Kohlschreiber 7:5, 7:5; Federer – N. Djokovic 3:6, 6:3, 6:2.

Finał: Federer – Berdych 3:6, 6:4, 6:3.

Sao Paulo – ATP

Druga runda: H. Zeballos – Pella 6:3, 6:4; Delbonis – Almagro 3:6, 6:3, 6:2; Montanes – J. Souza 6:4, 2:3 i krecz Joao; Haas – Starace 7:6 (2), 6:3; Monaco – Ramos 7:6 (4), 2:6, 7:5; Lorenzi – R. Dutra Silva 6:4, 6:3; Klizan – M. Granollers 6:4, 6:3; Bellucci – A. Haider-Maurer 7:6 (4), 5:7, 6:3.

Ćwierćfinały: Lorenzi – Monaco 7:6 (6), 6:7 (4), 6:4; Delbonis – Montanes 6:4, 6:3; Haas – H. Zeballos 6:3, 5:7, 6:2; Bellucci – Klizan 6:3, 6:3.

Półfinały: Lorenzi – Haas 6:3, 3:2 i krecz Niemca; Delbonis – Bellucci 6:4, 6:7 (5), 6:4.

Finał: Delbonis – Lorenzi 4:6, 6:3, 6:4.

Acapulco – ATP

Druga runda: Dolgopolov – Chardy 6:3, 6:4; K. Anderson – Querrey 7:6 (2), 6:4; Simon – D. Young 6:4, 6:3; Ferrer – F. Lopez 7:6 (1), 6:2; Karlovic – Sela 7:6 (4), 6:2; Dimitrov – Baghdatis 6:1, 6:4; Gulbis – Goffin 6:1, 3:6, 7:6 (5); A. Murray – J. Sousa 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Dolgopolov – Karlovic 6:4, 7:6 (4); K. Anderson – Ferrer 2:6, 4:2 i krecz Hiszpana; A. Murray – Simon 1:6, 7:6 (4), 6:2; Dimitrov – Gulbis 4:6, 7:6 (2), 7:5.

Półfinały: K. Anderson – Dolgopolov 6:1, 5:7, 6:4; Dimitrov – A. Murray 4:6, 7:6 (5), 7:6 (3).

Finał: Dimitrov – K. Anderson 7:6 (1), 3:6, 7:6 (5).

Guangzhou – CH

Druga runda: Bachinger – M. Reid 6:1, 7:6 (5); Venus – R. Ghedin 7:6 (3), 6:4; Machado – Huang 6:2, 6:1; Sugita – Sorensen 6:2, 6:4; M. Fischer – Neuchrist 7:6 (4), 6:2; Soeda – Di Wu 6:1, 7:6 (11); Weintraub – Moriya 6:3, 3:6, 6:1; Rola – Z. Zhang 4:6, 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Rola – Weintraub 7:6 (8), 6:4; Sugita – Bachinger 6:1, 6:4; Soeda – M. Fischer 6:3, 4:6, 7:6 (6); Venus – Machado 7:6 (1), 7:6 (13).

Półfinały: Sugita – Soeda 7:6 (5), 6:2; Rola – Venus 6:3, 6:2.

Finał: Rola – Sugita 6:7 (4), 6:4, 6:3.

Cherbourg – CH

Pierwsza runda: Dustov – A. Krajicek 6:4, 6:2; Brown – Marie 6:4, 6:2; Herbert – Michon 6:3, 6:1; G. Muller – Gicquel 6:3, 7:5.

Druga runda: Pouille – Mertl 6:4, 2:6, 7:5; K. De Schepper – Bolelli 6:3, 6:7 (4), 6:4; Berankis – Guez 6:3, 3:6, 6:2; Brown – Cipolla 6:3, 6:1; Dustov – Cecchinato 6:2, 6:2; Olivetti – Herbert 6:4, 5:7, 7:6 (7); Gombos – Millot 6:4, 4:6, 6:2; J. Pospisil – G. Muller 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Berankis – Pouille 3:6, 6:4, 6:4; Gombos – Brown 6:3, 7:6 (3); K. De Schepper – Olivetti 6:3, 6:4; Dustov – J. Pospisil 6:3, 3:6, 6:3.

Półfinały: Gombos – Berankis 7:6 (0), 3:6, 6:2; K. De Schepper – Dustov 7:6 (8), 6:4.

Finał: K. De Schepper – Gombos 3:6, 6:2, 6:3.

Salinas – CH

Druga runda: Trungelliti – G. Melzer 6:2, 6:2; Olivo – Garin 6:3, 6:4; J. Pereira – Souto 4:6, 6:4, 6:2; V. Estrella – Witten 6:4, 6:4; Salamanca – Schwank 6:4, 3:6, 7:6 (8); Londero – Dellien 6:3, 7:5; E. Gomez – An. Martin 6:2, 2:6, 7:5; Collarini – Campozano 5:7, 6:2, 6:4.

Ćwierćfinały: V. Estrella – Salamanca 6:5 i krecz Kolumbijczyka; Olivo – J. Pereira 6:4, 7:6 (3); Collarini – Londero 6:2, 6:2; E. Gomez – Trungelliti 4:6, 6:3, 7:5.

Półfinały: V. Estrella – Olivo 7:6 (3), 4:6, 6:3; Collarini – E. Gomez 6:7 (3), 7:6 (2), 6:4.

Finał: V. Estrella – Collarini 6:3, 6:4.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności