Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczą we Francji, USA, Brazylii, ZEA, Indiach, Kazachstanie i Meksyku.

Dubaj – WTA

Pierwsza runda: Safarova – Stephens 6:3, 7:5; Makarova – Kleybanova 6:4, 6:7 (3), 6:4; Suarez Navarro – Petrova 6:3, 6:2; V. Williams – Vesnina 6:3, 6:2; Cirstea – Vinci 6:4, 6:3; Cornet – Halep 6:1, 1:1 i krecz Rumunki; Jankovic – Zanevska 6:4, 6:3; A. Beck – Stosur 61:6, 6:1, 6:4 Wożniacka – Lisicki 2:6, 6:3, 6:3; Pennetta – Kanepi 7:5, 6:4; Flipkens – Kar. Pliskova 6:1, 7:5; Ivanovic – Kerber 3:6, 6:3, 7:6 (6).

Druga runda: S. Williams – Makarova 7:6 (8), 6:0.

Rio de Janeiro – WTA

Pierwsza runda: Soler-Espinosa – Pigossi 6:0, 6:1; Van Uytvanck – J. Larsson 6:4, 6:3; Burnett – Torro-Flor 7:5, 6:4; Bertens – Kovinic 7:5, 6:0; Piter – Haddad Maia 6:3, 6:3; Ormaechea – Gibbs 6:2, 6:1; Scheepers – Babos 2:6, 6:3, 6:2; Pfizenmaier – Zahlavova Strycova 2:6, 6:4, 6:3; Zakopalova – Duque-Marino 6:4, 6:4; Dominguez Lino – Schiavone 6:4, 6:4; Begu – V. King 6:4, 6:3; T. Pereira – Cadantu 6:3, 6:4; Cepede Royg – P. Goncalves 7:5, 7:6 (8); Mayr-Achleitner – Shvedova 6:4, 6:3.

Marsylia – ATP

Pierwsza runda: Kavcic – Kokkinakis 6:4, 6:2; N. Davydenko – Sijsling 6:4, 6:4; S. Stakhovsky – D. Evans 3:6, 7:6 (4), 6:4; Roger-Vasselin – A. Pavic 3:6, 7:6 (5), 7:5; Dodig – Olivetti 7:5, 6:2; Kamke – Edmund 7:5, 6:1.

Rio de Janeiro – ATP

Pierwsza runda: Klizan – Garcia-Lopez 6:4, 4:6, 7:6 (4); Bagnis – J. Souza 7:5, 2:6, 6:2; Lajovic – Volandri 6:7 (7), 6:3, 4:0 i krecz Włocha; Bellucci – Giraldo 3:6, 6:4, 6:3; Delbonis – Clezar 6:1, 6:1; Andujar – Reister 6:4, 6:3; Ramos – L. Mayer 6:2, 6:0; J. Sousa -M. Granollers 2:6, 6:3, 7:5; Dolgopolov – Almagro 2:6, 6:3, 6:0; Robredo – Carreno Busta 7:6 (5), 6:3; Monaco – H Zeballos 6:3, 6:1; P. Cuevas – Al. Gonzalez 6:7 (0), 6:1, 6:3; Fognini – Al. Bedene 7:6 (5), 0:6, 6:1; Montanes – Haase 6:1, 7:6 (4); Ferrer – Chardy 6:2, 6:3; Nadal – Gimeno-Traver 6:3, 7:5.

Delray Beach – ATP

Pierwsza runda: Mannarino – J. Sock 6:4, 6:2; F. Lopez – Querrey 4:6, 6:2, 6:3; Sela – Bogomolov 6:0, 6:2; Baghdatis – Vesely 3:6, 6:2, 6:1; K. Anderson – Smyczek 4:6, 6:1, 6:3; Gabashvili – Ebden 2:6, 6:3, 6:2; S. Johnson – Kukushkin 6:4, 6:3; L. Hewitt – Klahn 6:3, 6:1; Matosevic – Goffin 6:2, 6:4; R. Harrison – Lu 4:6, 1:0 i krecz Tajwańczyka; Haas – Odesnik 6:2, 6:1; Karlovic – Groth 7:6 (4), 6:3; R. Williams – Falla 6:3, 4:0 i krecz Kolumbijczyka; Nishikori – G. Elias 6:1, 5:7, 6:2; Isner – Russell 4:6, 7:6 (3), 6:4.

Astana – CH

Pierwsza runda: Zhyrmont – Abiyev 6:4, 6:1; Krajinovic – Bury 7:6 (0), 6:2; Golubev – Sikora 6:1, 7:6 (4); Dustov – Khachanov 6:3, 6:4; Mertl – Biryukov 6:4, 4:6, 6:4; Yevseyev – Khabibulin 4:6, 6:4, 6:1; Gerasimov – Vatutin 4:6, 6:3, 6:4; Korolev – Semjan 7:6 (3), 6:3; Cipolla – Baluda 7:6 (1), 6:2; Basilashvili – Karatsev 6:3, 3:6, 7:6 (3); Kudryavtsev – Metreveli 7:5, 6:3; Mat. Viola – Neuchrist 6:4, 7:5.

New Delhi – CH

Pierwsza runda: Chiudinelli – Soeda 6:2, 6:1; Marchenko – S. Singh 6:2, 3:6, 6:4; Safwat – Gojowczyk 7:5, 7:5; Albot – D. Cox 6:4, 6:3; Devvarman – K. Singh 6:2, 7:5; Sugita – Velotti 6:1, 7:6 (4); Ze Zhang – Yang 6:1, 6:1; Fabbiano – Myneni 7:6 (4), 7:6 (4); Michon – Menendez 6:2, 6:1; Pouille – Bhambri 2:6, 7:5, 7:5; Rola – Munoz de la Nava 6:4, 3:6, 7:6 (5); Bachinger – Diez 2:6, 7:6 (3), 7:5; Bozoljac – Ramanathan 6:2, 6:7 (5), 6:4; Di Wu – Ti Chen 6:4, 6:3; Nedovyesov – G. Granollers 7:6 (6), 6:1; Donskoy – Machado 4:6, 6:3, 6:2.

Morelos – CH

Pierwsza runda: An. Martin – Siller 6:3, 6:3; Giannessi – J. Hernandez 2:6, 6:1, 7:6 (5); R. Ram – Garanganga 6:1, 6:3; Jung – Romboli 6:2, 6:0; Salamanca – Turini 6:3, 6:1; Jaziri – E. Gomez 6:2, 6:4; Souto – N. Barrientos 0:6, 7:5, 6:1; V. Estrella – Mertens 6:3, 6:3; D. Kosakowski- Reynolds 7:6 (0), 6:4; Spir – Hank 7:6 (3), 6:7 (8), 6:1; Buchanan – Lipovsek Puches 6:3, 6:0; G. Melzer – Dellien 6:0, 6:3; H. Cunha – O’Brien 6:3, 6:2; Puetz – Patino 6:4, 6:2; Meister – Di Mauro 6:2, 6:1; G. Lapentti – Reyes-Varela 7:6 (5), 6:7 (4), 2:2 i deszcz.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności