Polski Tenis

WYNIKI

GDYNIA WTA 250: Zanevska - Parrizas Diaz 6:3, 6:2; Kucova - Gorgodze 6:7 (4), 7:6 (7), 7:6 (3); Korpatsch - Bondar 7:5, 6:3; PALERMO WTA 250: Dodin - Cristian 6:7 (6), 6:3, 6:4; GSTAAD ATP 250: Gaston - Garin 6:4, 1:6, 7:6 (11); Djere - Rinderknech 6:4, 6:7 (5), 6:4; Kopriva - M. Ymer 6:1, 6:0; Ruud - Paire 6:2, 5:7, 6:3; Walków/Zieliński - Paul/Riedi 4:6, 7:6 (3), 10:2; UMAG ATP 250: Gasquet - Dzumhur 6:3, 7:6 (7); Altmaier - Lajovic 6:2, 6:4; Ramos-Vinolas - Travaglia 6:2, 6:1; LOS CABOS ATP 250: Norrie - Escobedo 6:1, 6:1; Fritz - S. Johnson 6:4, 6:4; Isner - Bolt 6:3, 6:4; Nakashima - Thompson 6:3, 4:6, 7:6 (4).

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczyli w Polsce, Kolumbii, Maroku, USA, Turcji i Brazylii.

Katowice – WTA

Pierwsza runda: Peer – Martic 6:4, 6:4; A. Beck – Barthel 6:1, 6:4; Suarez Navarro – Van Uytvanck 6:4, 6:0; Cadantu – Wickmayer 3:6, 6:1, 6:1; Giorgi – Piter 6:0, 6:1; Vinci – Pervak 6:3, 6:3; Pironkova – Hlavackova 4:6, 7:5, 6:1; K. Kucova – Niculescu 6:1, 6:1; A. Radwańska – Kr. Pliskova 6:3, 6:2; Soler-Espinosa – Doi 6:1, 7:5; Koukalova – Linette 6:4, 6:3; Meusburger – Fręch 6:3, 6:1; Cornet – Dolonc 6:3, 6:2; Schiavone – Dushevina 6:0, 6:2; Rybarikova – Feuerstein 6:2, 7:5; Lucic-Baroni – Jaksic 6:3, 6:4.

Druga runda: A. Radwańska – Schiavone 6:4, 6:3; Peer – Pironkova 6:2, 6:1; Koukalova – A. Beck 4:6, 6:3, 6:1; Suarez Navarro – Cadantu 2:6, 6:4, 6:4; Giorgi – Vinci 6:3, 6:7 (7), 6:0; Cornet – K. Kucova 6:3, 4:6, 6:3; Meusburger – Lucic-Baroni 6:2, 6:3; Rybarikova – Soler-Espinosa 6:2, 6:0.

Ćwierćfinały: A. Radwańska – Meusburger 6:4, 6:1; Cornet – Koukalova 6:2, 0:6, 6:2; Giorgi – Peer 6:1, 6:4; Suarez Navarro – Rybarikova 6:2, 6:3.

Półfinały: Cornet – A. Radwańska 0:6, 6:2, 6:4; Giorgi – Suarez Navarro 7:6 (2), 6:4.

Finał: Cornet – Giorgi 7:6 (3), 5:7, 7:5.

Bogota – WTA

Pierwsza runda: Dominguez Lino – T. Pereira 6:2, 6:4; V. King – Majeric 6:1, 7:5; Scheepers – Knapp 6:3, 7:6 (4); A. Panova – Mladenovic 6:1, 4:6, 6:2; Khromacheva – Rogowska 6:2, 6:2; Begu – A. Schmiedlova 6:3, 6:1; Kovinic – Gibbs 4:6, 6:3, 6:0; Arruaberrena – Herazo Gonzlaez 6:1, 6:0; Irigoyen – Kudryavtseva 6:2, 4:6, 6:3; Oprandi – Maria 7:6 (7), 6:1; C. Garcia – Molinero 6;3, 6:4; Lizarazo – Vickery 7:5, 6:4; Shapatova – Pfizenamier 6:4, 2:6, 6:2; Duque-Marino – Stephens 6:3, 6:4; Ormaechea – Mayr-Achleitner 7:5, 6:1; Jankovic – M. Johansson 7:5, 7:5.

Druga runda: Dominguez Lino – Lizarazu 6:2, 6:3; Scheepers – A. Panova 6:3, 6:2; V. King – Irigoyen 6:4, 3:6, 6:0; Duque-Marino – Khromacheva 6:2, 6:4; Oprandi – Begu 6:4, 6:1; Jankovic – Shapatava 6:4, 6:3; C. Garcia – Kovinic 2:6, 6:3, 6:4; Arruaberrena – Ormaechea 6:4, 7:6 (3).

Ćwierćfinały: Scheepers – Dominguez Lino 6:2, 6:1; V. King – Duque-Marino 7:6 (4), 7:5; C. Garcia – Oprandi 6:1, 7:5; Jankovic – Arruaberrena 6:4, 6:4.

Półfinały: C. Garcia – V. King 6:2, 6:4; Jankovic – Scheepers 6:1, 7:5.

Finał: C. Garcia – Jankovic 6:3, 6:4.

Casablanca – ATP

Pierwsza runda: J. Sousa – Sijsling 6:2, 6:4; Berlocq – Gabashvili 6:4, 6:1; Carballes Baena – Goffin 6:2, 7:5; Peliwo – Volandri 7:6 (6), 6:3; Ramos – Ouahab 6:3, 2:6, 6:1; Hanescu – Khaddari 7:6 (3), 6:3; Delbonis – Simon 6:4, 6:4; Garcia-Lopez – Kukushkin 7:6 (5), 7:6 (6); Carreno Busta – Kamke 6:1, 6:2; Vesely – L. Mayer 6:4, 6:3; Montanes – K. De Schepper 6:2, 6:3; Nedovyesov – Haase 7:6 (6), 6:4.

Druga runda: Delbonis – Peliwo 6:2, 6:7 (5), 6:4; Hanescu – K. Anderson 6:4, 6:4; Carballes Baena – J. Sousa 6:7 (7), 7:6 (5), 6:2; An. Kuznetsov – Vesely 6:2, 3:1 i krecz Czecha; Garcia-Lopez – Berlocq 6:2, 7:5; Paire – Montanes 6:4, 5:7, 6:4; Carreno Busta – Nedovyesov 3:6, 6:1, 7:6 (3); M. Granollers – Ramos 6:3, 7:6 (3).

Ćwierćfinały: Delbonis – Hanescu 7:6 (5), 6:3; M. Granollers – Carreno Busta 6:7 (4), 6:3, 6:0; Garcia-Lopez – Paire 7:5, 7:6 (4); Carballes Baena – An. Kuznetsov 6:4, 6:2.

Półfinały: M. Granollers – Delbonis 6:1, 6:4; Garcia-Lopez – Carballes Baena 6:2, 6:7 (6), 6:4.

Finał: Garcia-Lopez – M. Granollers 5:7, 6:4, 6:3.

Houston – ATP

Pierwsza runda: Brown – R. Williams 6:1, 6:2; J. Sock – Karlovic 6:1, 6:4; Querrey – Bogomolov 6:4, 7:6 (6); Al. Gonzalez – Baghdatis 4:6, 6:2, 6:1; Russell – Gimeno-Traver 6:3, 7:6 (2); D. Young – R. Harrison 6:0, 6:1; B. Becker – Ramirez Hidalgo 6:1, 1:6, 6:3; L. Hewitt – Polansky 6:4, 3:6, 6:4; F. Lopez – Ginepri 7:5, 6:2; S. Johnson – Kudla 6:3, 7:6 (4); Giraldo – Ebden 6:1, 6:2; Monaco – Devvarman 7:6 (4), 6:2.

Druga runda: Querrey – L. Hewitt 6:3, 6:4; Brown – Isner 6:4, 6:7 (7), 7:6 (4); Verdasco – S. Johnson 6:0, 4:6, 6:3; D. Young – Monaco 6:7 (4), 6:4, 6:3; J. Sock – B. Becker 6:4, 6:3; Al. Gonzalez – F. Lopez 6:3, 2:0 i krecz Hiszpana; Giraldo – Robredo 6:3, 6:4; Almagro – Russell 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Verdasco – D. Young 7:6 (1), 6:1; Giraldo – Al. Gonzalez 6:3, 6:4; Querrey – Brown 6:3, 6:7 (8), 6:3; Almagro – J. Sock 6:2, 6:4.

Półfinały: Verdasco – Giraldo 6:4, 7:5; Almagro – Querrey walkower.

Finał: Verdasco – Almagro 6:3, 7:6 (4).

Mersin – CH

Pierwsza runda: Berrer – Edmund 3:6, 6:3, 6:4; Riba – Yuksel 6:4, 6:0; Reister – Diez 2:6, 6:4, 6:2; Mesaros – Fortuna 4:6, 6:4, 6:3; Ilkel – Erguden 6:2 i krecz Barisa; Mat. Viola – P. Davydenko 6:7 (0), 7:6 (0), 6:3; Al. Bedene – Reissig 7:6 (0), 6:4; Ungur – Altuna 6:2, 6:0; Gombos – Desein 7:5, 4:6, 7:5; Dzumhur – Rufin 6:4, 6:1; M. Linzer – G. Granollers 1:6, 6:3, 6:2; Fabbiano – A. Haider-Maurer 6:3, 7:6 (4); Gerasimov – Vagnozzi 7:5, 6:2; Eysseric – Grigelis 6:3, 6:7 (4), 6:3; Albot – Ilhan 3:6, 7:6 (1), 7:5; Bolelli – J. Pospisil 7:5, 7:6 (1).

Druga runda: Riba – Ilkel 6:0, 6:3; Reister – M. Linzer 6:4, 5:3; Gombos – Berrer 3:6, 6:3, 6:0; Mat. Viola – Albot 6:2, 4:6, 6:4; Fabbiano – Mesaros 6:3, 6:1; Dzumhur – Gerasimov 6:3, 7:6 (1); Al. Bedene – Eysseric 7:6 (5), 6:3; Bolelli – Ungur 1:6, 6:3, 6:4.

Ćwierćfinały: Dzumhur – Fabbiano 6:2, 6:4; Mat. Viola – Reister walkower (uraz Niemca); Riba – Gombos 1:6, 6:3, 6:1; Al. Bedene – Bolelli 7:6 (3), 6:2.

Półfinały: Dzumhur – Mat. Viola 6:1, 6:2; Riba – Al. Bedene 7:6 (7), 6:2.

Finał: Dzumhur – Riba 7:6 (4), 6:3.

Itajai – CH

Pierwsza runda: G. Elias – Londero 3:6, 6:4, 6:1; Coppejans – Collarini 7:5, 6:4; H. Zeballos – Romboli 6:1, 6:2; T. K. Wang – Souto 6:2, 6:2; Schwartman – T. Monteiro 6:4, 6:1; Pella – Schwank 6:2, 7:6 (3); Michon – Turini 6:3, 6:2; Molteni – Max. Gonzalez 7:6 (5), 4:6, 6:4; Andreozzi – Olivo 6:4, 5:7, 3:1 i krecz Renzo; Machado – J. Pereira 6:4, 6:0; J. Souza – Neis 6:3, 6:4; Ghem – T. Fernandes 6:3, 6:4; Arguello – Sant’anna 4:6, 6:3, 6:3; R. Hocevar – Walendowsky 6:4, 5:7, 6:4; Alund – Rola 6:4, 6:3; Safwat – Russi 6:1, 6:2.

Druga runda: Michon – Pella 6:1, 4:6, 6:4; J. Souza – G. Elias 3:6, 6:3, 7:5; Schwartzman – T. K. Wang 6:3, 6:3; Coppejans – H. Zeballos 1:6, 6:2, 6:3; Ghem – Alund 6:2, 6:0; Molteni – Machado 7:6 (2), 1:6, 7:6 (1); Andreozzi – R. Hocevar 6:4, 6:1; Arguello – Safwat 6:1, 6:7 (5), 6:1.

Ćwierćfinały: Molteni – Ghem 6:4, 7:5; Schwartzman – Coppejans 6:4, 6:4; J. Souza – Michon 6:0, 6:2; Arguello – Andreozzi 6:1, 6:2.

Półfinały: Schwartzman – Molteni 4:6, 6:4, 6:2; Arguello – J. Souza 7:5, 7:6 (3).

Finał: Arguello – Schwartzman 4:6, 6:0, 6:4.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności