Polski Tenis

WYNIKI

SAN JOSE WTA 250: Linette - Martic 7:5, 7:6 (5); KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Petkovic - Cristian 6:4, 6:3; Krunic - A. Bogdan 6:3, 6:3; Schmiedlova - Juvan 7:6 (7), 6:0; Mendez - Tsurenko 4:3 i krecz Ukrainki; Kawa/Voracova - E. Bogdan/Shinikova 6:1, 7:6 (5); Piter/Sherif - Krunic/Marozava 7:5, 6:4.

Tenis – wyniki

Tenisiści walczą w USA, Meksyku, Gwadelupie i Francji.

Charleston – WTA

Pierwsza runda: T. Pereira – Mayr-Achleitner 6:1, 7:6 (5); L. Davis – Pfizenmaier 6:1, 6:4; Scheepers – Riske 4:6, 6:2, 6:3; Safarova – J. Larsson 6:2, 6:3; Razzano – Goerges 6:0, 5:7, 6:2; Keys – Lucic-Baroni 7:6 (0), 7:6 (3); Shvedova – S. Zheng 6:2, 3:6, 7:5; Bencic – Kirilenko 6:1, 7:5; Cetkovska – Lepchenko 6:1, 2:6, 6:0; Tomljanovic – Voegele 6:7 (4), 6:1, 7:5; Bertens – Ormaechea 7:5, 3:6, 6:3; Kudryavtseva – McHale 6:3, 7:5; Cepelova – Oudin 7:6 (2), 6:2; Svitolina – Gajdosova 6:1, 5:7, 7:6 (5); Min – Larcher de Brito 6:3, 1:6, 6:3; Hantuchova – S. Rogers 7:5, 7:5; V. King – Glushko 4:6, 7:5, 6:3; S. Zhang – Hsieh 3:6, 7:6 (5), 7:6 (0); Dominguez Lino – Medina Garrigues 6:3, 6:2; Petkovic – Tsurenko 6:7 (2), 6:4, 6:1; V. Williams – Zahlavova Strycova 6:3, 0:6, 7:5; Vesnina – A. Schmiedlova 6:2, 6:1; Erakovic – Petrova 4:6, 6:3, 6:4; S. Peng – C. Garcia 6:2, 6:3.

Druga runda: T. Pereira – Cirstea 3:6, 6:3, 7:6 (0); Stosur – Shvedova 6:3, 5:7, 6:1; Bouchard – Kudryavtseva 6:2, 6:0; Safarova – Razzano 2:6, 6:4, 6:4; Cepelova – S. Williams 6:4, 6:4; Vesnina – Cetkovska 3:6, 6:2, 6:4; Svitolina – Stephens 6:4, 6:4; Hantuchova – Min 6:2, 6:3; Lisicki – V. King 7:5, 4:6, 6:3; S. Peng – Keys 6:1, 6:7 (3), 7:6 (4); Bencic – Erakovic 6:2, 6:1; Errani – Bertens 6:3 i krecz Holenderki; Petkovic – Dominguez Lino 6:0, 6:0; V. Williams – Scheepers 7:5, 7:5; Tomljanovic – S. Zhang 4:6, 7:6 (4), 6:3; Jankovic – L. Davis 6:0, 6:3.

Trzecia runda: Errani – S. Peng 7:6 (6), 7:6 (5); Hantuchova – T. Pereira 6:2, 6:3; Cepelova – Vesnina 7:6 (4), 3:6, 6:3; Bouchard – V. Williams 7:6 (6), 2:6, 6:4; Bencic – Svitolina 6:7 (4), 6:4, 6;1; Petkovic – Lisicki 6:1, 6:0; Jankovic – Tomljanovic 7:5, 6:1; Safarova – Stosur 3:6, 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Bouchard – Jankovic 6:3, 4:6, 6:3; Petkovic – Safarova 6:3, 1:6, 6:1; Bencic – Errani 4:6, 6:2, 6:1; Cepelova – Hantuchova 6:2, 6:1.

Półfinały: Petkovic – Bouchard 1:6, 6:3, 7:5; Cepelova – Bencic 6:4, 5:7, 7:6 (7).

Finał: Petkovic – Cepelova 7:5, 6:2.

Monterrey – WTA

Pierwsza runda: Gibbs – Hlavackova 6:3, 6:4; Jaksic – Knapp 6:3, 6:4; Kiick – Majeric 6:4, 6:3; Mladenovic – Konta 6:4, 6:2; Kar. Pliskova – Peer 6:3, 6:3; Babos – Hermoso 6:1, 6:2; Date-Krumm – Pennetta 7:5, 6:2; Vekic – Muguruza 7:6 (5), 7:6 (2); Kumkhun – D. Jakupovic 7:5, 6:0; Rybarikova – Govortsova 6:3, 3:6, 6:2; Puig – Puchkova 6:0, 6:3; Boserup – Flipkens 6:4, 1:6, 6:2; Wożniak – Zacarias 3:6, 6:0, 6:1; Wożniacka – Vandeweghe 6:3, 7:6 (4); Ivanovic – U. Radwańska 4:6, 6:3, 6:3.

Druga runda: Jaksic – Kumkhum 3:6, 7:6 (5), 7:6 (2); Date-Krumm – Babos 6:4, 6:7 (4), 6:4; Kar. Pliskova 4:6, 6:2, 6:3; Wożniacka – Mladenovic 6:3, 6:4; Boserup – Kiick 2:6, 6:2, 6:1; Puig – Gibbs 6:4, 6:2; Ivanovic – Wożniak 6:4, 6:2; Rybarikova – Morita 6:4 i krecz Japonki.

Ćwierćfinały: Date-Krumm – Puig 6:4, 6:7. (0), 6:4; Wożniacka – Kar. Pliskova 6:7 (3), 6:3, 6:3; Jaksic – Boserup 6:3, 6:0; Ivanovic – Rybarikova 6:1, 0:6, 6:2.

Półfinały: Jaksic- Date-Krumm 6:7 (5), 6:4, 6:4; Ivanovic – Wożniacka 7:6 (5), 6:4.

Finał: Ivanovic – Jaksic 6:2, 6:1.

Saint Brieuc – CH

Pierwsza runda: Puetz – Mecir 6:2, 7:5; Guez – Mektic 6:4, 6:1; Kudryavtsev – Nys 3:6, 6:3, 7:5; Berrer – Rice 6:3, 7:6 (4); Mannarino – Meffert 6:2, 6:4; Hernych – Authom 6:3, 6:0; Kravchuk – Y. Marti 7:6 (7), 3:6, 6:4; Couacaud – M. Rodrigues 6:4, 7:5; Donskoy – Lamasine 6:2, 6:2; Phau – Al. Bedene 6:4, 6:3; A. Beck – Serra 7:6 (7), 7:5; Marie – Michon 6:3, 6:4; Gicquel – Androic 5:7, 6:4, 6:4; Ouanna – Checa-Calvo 6:3, 3:1 i krecz Hiszpana; Mat. Viola – Sikora 7:5, 7:5; Burquier – Teixeira 6:4, 4:6, 6:3.

Druga runda: Berrer – Puetz 7:5, 7:5; A. Beck – Kudryavtsev 2:6, 6:3, 6:4; Hernych – Mannarino 3:6, 6:3, 6:4; Guez – Kravchuk 6:3, 6:0; Marie – Phau 6:4, 3:6, 6:4; Burquier – Mat. Viola 3:6, 6:3, 7:5; Couacaud – Gicquel 6:4, 6:3; Donskoy – Ouanna 6:2, 7:5.

Ćwierćfinały: A. Beck – Berrer 6:3, 6:0; Guez – Hernych 6:3, 6:4; Burquier – Marie 6:4, 7:5; Donskoy – Couacaud 6:3, 3:6, 7:6 (6).

Półfinały: A. Beck – Guez 2:6, 6:4, 6:4; Burquier – Donskoy 5:7, 6:3, 7:6 (3).

Finał: A. Beck – Burquier 7:5, 6:3.

Le Gosier – CH

Pierwsza runda: Trungelliti – H. Cunha 6:2, 4:6, 6:1; Munoz de la Nava – Bednarek 6:1, 6:1; Rousset – Lestienne 6:4, 3:6, 7:6 (7); Ramirez Hidalgo – Martinez 6:1, 6:1; Arnaboldi – Bemelmans 6:3, 7:5; Olivo – R. Ghedin 6:4, 6:4; Fabbiano – Grassi 2:6, 3:6, 6:1; B. Becker – Meraut 6:0, 6:2; Bachinger – Coco 6:3, 6:2; F. Martin – Mertl 6:3, 6:4; Russell – Souto 6:4, 1:6, 6:3; S. Johnson – Venus 6:3, 7:5; O. Rochus – H. Zeballos 5:7, 6:3, 6:3; K. De Schepper – Mina 7:6 (9), 6:1; Kudla – Eysseric 2:6, 6:1, 6:3; Millot – Ghem 3:6, 6:2, 6:4.

Druga runda: Munoz de la Nava – Arnaboldi 7:5, 6:4; Russell – Trungelliti 6:7 (5), 6:1, 6:4; F. Martin – Ramirez Hidalgo 6:3, 6:4; K. De Schepper – Rousset 6:3, 6:7 (4), 7:5; S. Johnson – Bachinger 6:7 (4), 7:6 (3), 6:3; O. Rochus – Millot 3:6, 6:1, 7:5; Kudla – Olivo 6:4, 6:3; Fabbiano – B. Becker 3:6, 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: S. Johnson – Kudla 6:4, 6:0; K. De Schepper – Munoz de la Nava 7:6 (7), 6:3; Russell – F. Martin 3:6, 7:6 (5), 7:6 (2); Fabbiano – O. Rochus 6:2, 7:6 (5).

Półfinały: K. De Schepper – Russell 6:7 (1), 6:3, 6:4; S. Johnson – Fabbiano 7:6 (5), 6:4.

Finał: S. Johnson – K. De Schepper 6:1, 6:7 (5), 7:6 (2).

Leon – CH

Pierwsza runda: Sugita – Crepaldi 6:3, 3:6, 6:4; Menendez – Endara 6:0, 6:4; Sorensen – Van der Merwe 6:1, 6:3; Groth – Patino 6:3, 7:6 (3); Nishioka – L. Gomez 6:7 (2), 6:2, 6:0; A. Pavic – Garanganga 6:3, 6:4; Velotti – Moriya 6:2, 3:0 i krecz Japończyka; K. King – J-P. Smith 6:3, 6:4; A. Krajicek – Gabb 6:3, 6:1; Meister – Londero 6:1, 6:3; Bogomolov – Raja 7:5, 6:3; Daniell – D. Kosakowski 7:6 (6), 6:4; Ebden – Astorga 6:3, 6:2; R. Ram – Yang 6:4, 6:4; Brown – G. Muller 7:6 (4), 7:6 (5); Herbert – Garza 6:1, 6:0.

Druga runda: Groth – Nishioka 6:3, 4:6, 6:4; Sugita – Sorensen 6:4, 6:2; A. Krajicek – Brown 6:3, 6:4; Menendez – Ebden 7:6 (7), 2:1 i krecz Australijczyka; Herbert – A. Pavic 7:6 (6), 3:6, 6:3; Velotti – Meister 7:6 (3), 6:4; R. Ram – K. King 6:2, 4:6, 7:5; Daniell – Bogomolov 6:3, 7:6. (9).

Ćwierćfinały: Groth – A. Krajicek 7:6 (5), 3:6, 7:6 (2); Menendez – Sugita 6:3, 6:7 (5), 2:0 i krecz Japończyka; R. Ram – Herbert 6:4, 6:2; Velotti – Daniell 6:1 i krecz Nowozelandczyka.

Półfinały: Groth – Velotti 5:7, 6:2, 6:3; R. Ram – Menendez 6:4, 7:6 (5).

Finał: R. Ram – Groth 6:2, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności