Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Świątek/Kubot - Ferro/Herbert 6:3, 7:6 (3); Bencic - Pavlyuchenkova 6:0, 3:6, 6:1; Rybakina - Muguruza 7:5, 6:1; Svitolina - Giorgi 6:4, 6:4; Vondrousova - Badosa 6:3 i krecz Hiszpanki; Khachanov - Schwartzman 6:1, 2:6, 6:1; Carreno Busta - Koepfer 7:6 (7), 6:3; Medvedev - Fognini 6:2, 3:6, 6:2; Nishikori - Ivashka 7:6 (7), 6:0;Humbert - S. Tsitsipas 2:6, 7:6 (4), 6:2; Chardy - L. Broady 7:6 (3), 4:6, 6:1; A. Zverev - Basilashvili 6:4, 7:6 (5); Djokovic - Davidovich Fokina 6:3, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści rywalizowali w turniejach w Hiszpanii, Francji, Włoszech i Korei Południowej.

Madryt – WTA

Pierwsza runda: Errani – Petkovic 7:5, 6:1; Muguruza – Soler Espinosa 6:7 (4), 6:3, 7:6 (2); Riske – Kanepi 6:7 (7), 6:1, 6:2; Rybarikova – A. Beck 6:2, 7:5; Arruabarrena – Pironkova 6:3, 6:4; Jovanovski – Knapp 6:1, 6:1; McHale – L. Davis 7:6 (2), 6:3; Kvitova – Cirstea 6:1, 5:7, 7:6 (4); Ivanovic – Keys 6:1, 7:6 (4); Lepchenko – Medina Garrigues 6:4, 4:6, 6:4; Stephens – Niculescu 2:6, 6:3, 6:2; Jie Zheng – Duque-Marino 7:6 (5), 6:2; Safarova – Pennetta 1:6, 6:0, 6:3; M. Sharapova – Koukalova 6:1, 6:2; Kirilenko – Mladenovic 6:4, 7:5; Schiavone – Vesnina 6:4, 6:7 (3), 6:4; Vinci – Hantuchova 6:4, 6:4; S. Williams – Bencic 6:2, 6:1; S. Peng – Nara 6:2, 6:3; Cetkovska – Voegele 6:1, 6:3; C. Garcia – Kerber 6:3, 2:0 i krecz Niemki; Na Li – Flipkens 6:1, 7:6 (7); Stosur – Cibulkova 6:4, 6:0; Pavlyuchenkova – Torro-Flor 6:4, 4:6, 6:1; Begu – S. Zhang 6:4, 7:5; A. Radwańska – Bouchard 7:6 (3), 6:2; Lisicki – Kar. Pliskova 6:2, 6:7 (5), 6:3; S. Kuznetsova – Cornet 6:3, 4:6, 6:1; Halep – Goerges 6:2, 6:0; Wożniacka – Makarova 6:2, 6:2; Jankovic – Svitolina 6:4, 6:3; Suarez Navarro – Meusburger 7:6 (6), 6:4.

Druga runda: Safarova – Rybarikova 6:1, 6:2; Na Li – Jie Zheng 6:2, 6:3; Sharapova – McHale 6:1, 4:6, 6:4; Stephens – Cetkovska 6:4, 2:6, 6:3; Stosur – Muguruza 7:5, 3:6, 6:1; Errani – Schiavone 6:3, 6:1; Kvitova – Lepchenko 2:6, 6:2, 6:1; Ivanovic – Jovanovski 6:4, 6:2; C. Garcia – Kirilenko walkower (uraz Rosjanki); Halep – Arruabarrena 6:4, 6:4; S. Williams – S. Peng 6:2, 6:3; Suarez Navarro – Riske 6:2, 6:4; Vinci – Wożniacka 6:3, 6:3; A. Radwańska – S. Kuznestova 6:3, 4:6, 7:6 (6); Lisicki – Begu 6:3, 6:4; Pavlyuchenkova – Jankovic 6:2, 5:7, 7:6 (3).

Trzecia runda: Na Li – Stephens 2:6, 6:3, 6:2; Kvitova – Safarova 6:4, 6:3; S. Williams – Suarez Navarro 6:2, 6:3; A. Radwańska – Vinci 6:1, 6:1; C. Garcia – Errani 6:2, 4:6, 6:3; M. Sharapova – Stosur 6:4, 6:3; Ivanovic – Pavlyuchenkova 6:1, 6:2; Halep – Lisicki 5:7, 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: Kvitova – S. Williams walkower (kontuzja Amerykanki); M. Sharapova – Na Li 2:6, 7:6 (5), 6:3; Halep – Ivanovic 6:2, 6:2; A. Radwańska – C. Garcia 6:4, 4:6, 6:4.

Półfinały: Halep – Kvitova 6:7 (4), 6:3, 6:2; M. Sharapova – A. Radwańska 6:1, 6:4.

Finał: M. Sharapova – Halep 1:6, 6:2, 6:3.

Madryt – ATP

Pierwsza runda: Bautista Agut – Robredo 6:4, 6:4; Chardy – Rosol 4:6, 6:3, 6:4; Garcia-Lopez – Andujar 6:2, 2:6, 6:2; J. Nieminen – Haase 6:3, 6:2; Copil – M. Granollers 6:3, 6:4; Nishikori – Dodig 6:4, 6:4; Isner – Gabashvili 7:6 (8), 6:4; Tsonga – Roger-Vasselin 6:3, 4:6, 6:3; Matosevic – Kohlschreiber 6:2, 6:2; Thiem – Tursunov 6:4, 6:2; Jużny – B. Becker 6:3, 6:4; Verdasco – Seppi 6:3, 7:6 (3); Simon – Paire 2:0 i krecz Benoit; Ramos – Mahut 6:1, 7:6 (7); F. Lopez – Delbonis 7:6 (4), 4:6, 6:2; Giraldo – L. Hewitt 7:5, 4:6, 6:2; Dimitrov – Carreno Busta 6:2, 6:4; Gulbis – Janowicz 7:6 (5), 3:6, 6:2; K. Anderson – Stepanek 3:6, 6:3, 6:4; Sijsling – Haas 3:6, 6:1, 6:4; Dolgopolov – Fognini 7:5, 4:6, 6:3; Almagro – Golubev 6:3, 6:7 (9), 7:6 (4); Monaco – J. Melzer 6:4, 6:3; Cilic – J. Sousa 6:1, 6:1.

Druga runda: Kubot – Simon 7:5, 2:6, 6:4; Ferrer – Ramos 7:6 (6), 5:7, 6:3; Raonic – Chardy 6:3, 6:3; Bautista Agut – Verdasco 2:6, 7:6 (4), 6:1; Nishikori – Garcia-Lopez 6:3, 6:1; Thiem – Wawrinka 1:6, 6:2, 6:4; Berdych – K. Anderson 6:1, 6:4; Gulbis – Dolgopolov 6:3, 6:4; Isner – Matosevic 7:6 (9), 6:7 (5), 7:5; J. Nieminen – Sijsling 6:3, 6:2; Nadal – Monaco 6:1, 6:0; Dimitrov – Copil 4:6, 6:3, 7:6 (7); F. Lopez – Jużny 3:6, 6:3, 6:4; Cilic – Mathieu 6:4, 1:6, 6:2; Giraldo – Tsonga 6:4, 6:3; A. Murray – Almagro 6:1, 1:6, 6:4.

Trzecia runda: Berdych – Dimitrov 3:6, 6:3, 6:2; Nishikori – Raonic 7:6 (5), 7:6 (5); Nadal – J. Nieminen 6:1, 6:4; Bautista Agut – Kubot 6:4, 6:2; Giraldo – A. Murray 6:3, 6:2; Gulbis – Cilic 6:3, 6:4; F. Lopez – Thiem walkower; Ferrer – Isner 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: Nadal – Berdych 6:4, 6:2; Bautista Agut – Giraldo 6:3, 6:4; Ferrer – Gulbis 7:6 (3), 6:3; Nishikori – F. Lopez 6:4, 6:4.

Półfinały: Nadal – Bautista 6:4, 6:3; Nishikori – Ferrer 7:6 (5), 5:7, 6:3.

Finał: Nadal – Nishikori 2:6, 6:4, 3:0 i krecz Japończyka.

Gimcheon – CH

Pierwsza runda: Weintraub – Moriya 6:2, 6:1; Saville – Y. Kim 6:1, 6:2; Smethurst – Yang 2:6, 7:5, 6:3; Ti Chen – Kravchuk 1:6, 6:2, 7:6 (1); Soeda – Hong Chung 6:3, 6:4; T. Ito – M. Reid 7:5, 7:5; Sugita – De Voest 6:2, 6:4; Bolt – Kutrovsky 2:6, 6:3, 6:4; Lacko – Millman 6:4, 1:6, 6:3; Chiudinelli – Mitchell 6:2, 6:4; Jung – Neuchrist 6:4, 7:6 (4); R. Ram – Wolmarans 6:7 (4), 6:3, 6:4; Groth – Hyeon Chung 4:6, 6:1, 7:6 (6); Grigelis – J-P. Smith 3:6, 6:4, 6:3; G. Muller – Kudryavtsev 6:1, 6:7 (5), 6:4; A. Krajicek – Lim 6:4, 4:6, 6:4.

Druga runda: Saville – Soeda 7:6 (2), 4:6, 6:2; Lacko – Bolt 7:5, 6:4; T. Ito – Smethurst 6:3, 7:5; Weintraub – Grigelis 7:5, 6:1; G. Muller – Ti Chen 7:5, 6:3; Groth – Jung 5:7, 7:6 (5), 6:4; R. Ram – A. Krajicek 7:5, 4:6, 7:5; Sugita – Chiudinelli 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: G. Muller – Groth 6:3, 6:4; T. Ito – Saville 6:2, 7:6 (3); Lacko – Weintraub 6:2, 6:4; Sugita – R. Ram 6:2, 7:5.

Półfinały: G. Muller – Lacko 7:5, 6:3; T. Ito – Sugita 6:2, 2:0 i krecz Yuichi.

Finał: G. Muller – T. Ito 7:6 (5), 5:7, 6:4.

Aix en Provence – CH

Pierwsza runda: Michon – M. Fischer 6:2, 5:7, 6:4; A. Beck – Vaisse 7:5, 6:4; Mertl – H. Zeballos 6:4, 5:7, 7:6 (7); Ramirez Hidalgo – Kudla 6:2, 6:4; Guez – Millot 7:6 (5), 6:2; J. Pospisil – Lopez-Perez 7:6 (4), 6:2; Samper-Montana – J. Souza 4:6, 6:4, 6:0; Bemelmans – Burquier 6:7 (3), 6:1, 6:3; Desein – G. Elias 3:6, 6:0, 7:6 (4); Olivetti – Laaksonen 4:6, 6:4, 1:0 i krecz Szwajcara; Bachinger – Obry 6:3, 5:7, 7:5; Hernych – Herbert 6:2, 1:6, 7:6 (5); Eysseric – Serra 2:6, 6:1, 6:3; Y. Marti – Gicquel 6:3, 7:5; Teixeira – Lokoli 6:3, 6:3; Schwartzman – Mat. Viola 3:6, 6:0, 6:4.

Druga runda: Samper-Montana – Desein 2:6, 6:2, 6:3; Eysseric – Mertl 4:6, 6:4, 6:3; A. Beck – Teixeira 7:5, 6:0; Ramirez Hidalgo – Michon 6:3, 6:2; Y. Marti – Bachinger 6:4, 6:4; Hernych – J. Pospisil 6:4, 5:7, 6:2; Schwartzman – Guez 7:6 (2), 7:6 (4); Olivetti – Bemelmans 7:6 (3), 6:2.

Ćwierćfinały: Ramirez-Hidalgo – Samper-Montana 7:6 (2), 6:1; A. Beck – Eysseric 6:3, 6:4; Schwartzman – Hanescu 7:6 (6), 6:7 (6), 6:4; Y. Marti – Olivetti 6:2, 7:6 (1).

Półfinały: A. Beck – Ramirez-Hidalgo 6:4, 6:1; Schwartzman – Y. Marti 6:3, 6:1.

Finał: Schwartzman – A. Beck 6:7 (4), 6:3, 6:2.

Rzym – CH

Pierwsza runda: Berankis – Trevisan 6:3, 6:0; Giustino – Fabbiano 6:4, 6:3; Donati – Albot 6:3, 6:1; Gombos – Giannessi 7:6 (2), 6:2; Max. Gonzalez – Lajovic 6:2, 6:3; T. Daniel – Quinzi 7:5, 3:6, 6:4; Ouahab – A. Haider-Maurer 4:6, 7:5, 6:2; Jaziri – Lobkov 6:3, 6:4; M. Delic – Mesaros 7:6 (2), 6:2; Starace – Caruso 6:4, 6:4; Arnaboldi – Diez 6:1, 6:0; Mecir – D. Evans 4:6, 6:1, 6:1; Cecchinato – Huta Galung 6:1, 3:6, 6:1; P. Cuevas – Lorenzi 6:2, 1:6, 6:4; Reister – Cipolla 6:2, 6:4; Volandri – Dubarenco 6:1, 6:3.

Druga runda: Max. Gonzalez – Gombos 6:3, 6:4; Cecchinato – Ouahab 6:4, 3:6, 6:3; Mecir – Arnaboldi 6:4, 3:6, 6:2; P. Cuevas – Donati 6:2, 6:4; Reister – M. Delic 6:1, 6:2; Giustino – Jaziri 6:2, 6:3; Volandri – Berankis 7:6 (5), 5:7, 6:3; T. Daniel – Starace 6:1, 6:4.

Ćwierćfinały: Cecchinato – Giustino 6:2, 2:6, 6:4; Reister – Max. Gonzalez 6:3, 4:6, 6:2; P. Cuevas – T. Daniel 6:2, 4:6, 6:4; Volandri – Mecir 4:6, 6:1, 6:1.

Półfinały: Reister – Cecchinato 6:2, 2:6, 6:4; P. Cuevas – Volandri 6:3, 6:1.

Finał: Reister – P. Cuevas 6:3, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności