Polski Tenis

WYNIKI

MONTE CARLO ATP 1000: Hurkacz - Fabbiano 6:3, 3:6, 6:3; Evans - Lajovic 6:3, 6:7 (11), 6:2; Ruud - Rune 6:2, 6:1; Bautista Agut - Fritz 6:2, 7:5; Garin - Auger-Aliassime 7:6 (3), 6:1; Caruso - Catarina 6:7 (3), 7:6 (5), 6:3; Chardy - Bublik 6:4, 0:6, 7:5; Fognini - Kecmanovic 6:2, 7:5; Sinner - Ramos-Vinolas 6:3, 6:4; Pouille - Pella 6:3, 6:4; Delbonis - Mannarino 7:5, 6:1; Cecchinato - Koepfer 6:4, 6:3; CHARLESTON WTA 250: Piter/Y. Wang - Kalashnikova/Kudryavtseva 7:6 (7), 2:6, 10:2; Tauson - Samsonova 6:3, 6:3; Rogers - McNally 6:0, 6:1; Tomljanovic - Zarazua 6:1, 6:1; Hibino - Doi 7:5, 5:7, 6:6 i krecz Misaki; L. Davis - Vandeweghe 7:6 (3), 6:4; Brengle - Vikhlyantseva 6:0, 3:6, 6:2.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w Anglii, Chinach, Niemczech i Włoszech.

WIMBLEDON 2014 – KOBIETY

Trzecia runda: A. Radwańska – Larcher de Brito 6:2, 6:0; Makarova – C. Garcia 7:5, 6:3; Wożniacka – Konjuh 6:3, 6:0; S. Peng – L. Davis 0:6, 6:3, 6:3; Zahlavova-Strycova – Na Li 7:6 (5), 7:6 (5); Smitkova – Jovanovski 4:6, 7:6 (5), 10:8; Safarova – Cibulkova 6:4, 6:2; Kvitova – V. Williams 5:7, 7:6 (2), 7:5; Bouchard – Petkovic 6:3, 6:4; Diyas – Zvonareva 7:6 (1), 3:6, 6:3; Kerber – Flipkens 3:6, 6:3, 6:2; Cornet – S. Williams 1:6, 6:3, 6:4; Halep – Bencic 6:4, 6:1; Shvedova – Keys 7:6 (7), 6:6; Ivanovic – Lisicki 4:6, 1:1; M. Sharapova – Riske 6:3, 6:0.

WIMBLEDON 2014 – MĘŻCZYŻNI

Druga runda: Janowicz – L. Hewitt 7:5, 6:4, 6:7 (7), 4:6, 6:3; F. Lopez – A. Pavic 6:4, 7:6 (4), 7:5; Giraldo – M. Granollers 4:6, 7:6 (2), 1:6, 6:1, 7:5.

Trzecia runda mężczyzn: K. Anderson – Fognini 4:6, 6:4, 2:6, 6:2, 6:1; N. Djokovic – Simon 6:4, 6:2, 6;4; Tsonga – J. Wang 6:2, 6:2, 7:5; L. Mayer – An. Kuznetsov 6:4, 7:6 (1), 6:3; Dimitrov – Dolgopolov 6:7 (3), 6:4, 2:6, 6:4, 6:1; Chardy – S. Stakhovsky 6:3, 6:7 (4), 6:3, 6:0; A. Murray – Bautista-Agut 6:2, 6:3, 6:2; Cilic – Berdych 7:6 (5), 6:4, 7:6 (6); Nadal – Kukushkin 6:7 (4), 6:1, 6:1, 6:1; Federer – Giraldo 6:3, 6:1, 6:3; Kyrgios – Vesely 3:6, 6:3, 7:5, 6:2; Raonic – Kubot 7:6 (2), 7:6 (4), 6:2; Robredo – Janowicz 6:2, 6:4, 6:7 (5), 4:6, 6:3; Nishikori – Bolelli 3:6, 6:3, 4:6, 7:6 (4), 3:3; F. Lopez – Isner; Wawrinka – Istomin.

NANCHANG – CH

Ćwierćfinały: Soeda – T-H. Yang 6:1, 6:3; Ze Zhang – Jung 7:5, 6:0; Chung – Kudryavtsev 4:3 i krecz Rosjanina; Kavcic – Matsui 7:5, 6:2.

Półfinały: Soeda – Ze Zhang 6:1, 2:6, 6:3; Kavcic – Chung 6:0, 6:1.

Finał: Soeda – Kavcic 6:3, 2:6, 7:6 (3).

PADWA – CH

Ćwierćfinały: Samper-Montana – Giannessi 6:4, 7:5; Cacic – Olivo 6:3, 6:2; Max. Gonzalez – Mat. Viola 3:6, 6:4, 6:3; Ramos – Veic 7:6 (1), 6:1.

Półfinały: Max. Gonzalez – Cacic 6:2, 6:2; Ramos – Samper-Montana 6:0, 7:5.

Finał: Max. Gonzalez – Ramos 6:3, 6:4.

MARBURG – CH

Ćwierćfinały: H. Zeballos – Schwartzman 6:3, 7:5; J. Souza – Alund 6:2, 6:3; De Bakker – Laaksonen 7:5, 6:2; A. Beck – Carballes Baena 6:4, 6:3.

Półfinały: H. Zeballos – A. Beck 6:3, 6:4; De Bakker – J. Souza 7:5, 6:3.

Finał: H. Zeballos – De Bakker 3:6, 6:3, 6:3.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności