Polski Tenis

WYNIKI

BJK CUP: Fręch - Meligeni Rodrigues Alves 6:4, 6:3; Pigossi - U. Radwańska 7:6 (9), 3:6, 6:2; Boulter - Zacarias 7:5, 6:0; Watson - Olmos 7:5, 6:1; Svitolina - Muramatsu 6:3, 6:2; Kostyuk - Naito 6:3, 6:3; Bertens - Xinyu Wang 6:2, 6:0; Xiyu Wang - Rus 6:1, 3:6, 6:2; Putintseva - Podoroska 2:6, 6:4, 6:0; Cocciaretto - Bara 6:1, 6:4; Trevisan - Buzarnescu 6:2, 2:6, 7:6 (5); L. Fernandez - Danilovic 7:5, 4:6, 6:4; Marino - Stojanovic 6:4, 7:6 (6); Ostapenko - Raina 6:2, 5:7, 7:5; MONTE CARLO ATP 1000: Rublev - Nadal 6:2, 4:6, 6:2; Ruud - Fognini 6:4, 6:3; Evans - Goffin 5:7, 6:3, 6:4; S. Tsitsipas - Davidovich Fokina 7:5 i krecz Hiszpana.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści grają w turniejach WTA i ATP oraz challengerach w Europie i USA.

BUKARESZT – WTA

Pierwsza runda: Buyukakcay – Cepede Royg 6:2, 6:3; Niculescu – Koukalova 6:3, 6:0; Arruabarrena – Ann. Beck 4:6, 6:2, 7:6 (5); Hercog – Tatishvili 6:4, 6:3; Dinu – N. Kichenok 6:0, 6:3; K. Kucova – A. Schmiedlova 6:3, 6:3; Cetkovska – Cadantu 6:3, 6:2; Kovinic – Kontaveit 6:1, 6:4; Kostova – A. Lim 3:6, 6:4, 7:5; Krunic – Al. Panova 4:6, 6:3, 6:1; Knapp – Olaru 6:1, 6:3; Soler-Espinosa – Karatantcheva 6:2, 6:1; Piter – Mitu 6:0, 1:6, 7:6 (5); Bertens – Begu 6:0, 3:6, 6:2; Halep – De Vroome 6:0, 6:4; Vinci – Dulgheru 6:2, 6:3.

Druga runda: Arruabarrena – Buyukakcay 7:5, 3:6, 7:6 (6); K. Kucova – Dinu 6:2, 6:3; Hercog – Piter 6:2, 5:7, 7:6 (4); Niculescu – Kostova 7:5, 7:5; Cetkovska – Bertens 6:4, 3:6, 7:6 (4); Kovinic – Knapp 6:4, 2:6, 6:3; Halep – Krunic 6:2, 6:4; Vinci – Soler-Espinosa 3:6, 6:2, 6:1.

Ćwierćfinały: K. Kucova – Kovinic 6:4, 1:6, 6:3; Niculescu – Hercog 6:2, 2:6, 7:6 (3); Vinci – Cetkovska 7:5, 6:3; Halep – Arruabarrena 6:3, 6:1.

Półfinały: Vinci – K. Kucova 6:1, 6:3; Halep – Niculescu 6:2, 4:6, 6:1.

Finał: Halep – Vinci 6:1, 6:3.

BAS GASTEIN – WTA

Pierwsza runda: Kar. Pliskova – Barthel 6:4, 6:4; L. Moser – Neuwirth 6:2, 6:4; Voegele – Goerges 7:6 (0), 6:2; A. Bogdan – Tomljanovic 6:3, 3:0 i krecz Chorwatki; Svitolina – Mayr-Achleitner 6:1, 6:4; S. Rogers – Kr. Pliskova 6:7 (8), 7:5, 6:4; Pfizenmaier – Torro-Flor 6:7 (5), 6:1, 6:4; Min – Garcia Vidagany 6:3, 6:2; Falconi – J. Larsson 6:3, 6:3; Giorgi – Hlavackova 6:2, 6:3; Petkovic – Cepelova 7:6 (8), 7:5; Scheepers – Duque-Marino 6:1, 6:2; Ormaechea – Jaksic 6:3, 4:6, 6:4; Meusburger – Smitkova 7:6 (9), 4:6, 7:5; Suarez Navarro – Siegemund 7:6 (3), 1:6, 6:4; Errani – Siniakova 6:3, 6:2.

Druga runda: Kar. Pliskova – A. Bogdan 6:2, 7:5; Min – Falconi 6:3, 6:3; Voegele – Svitolina 6:2, 7:5; Petkovic – Pfizenmaier 6:1, 6:3; Giorgi – Moser 6:0, 6:2; S. Rogers – Suarez Navarro 6:4, 6:0; Errani – Ormaechea 6:3, 6:0; Scheepers – Meusburger 4:6, 6:1, 6:2.

Ćwierćfinały: Min – Kar. Pliskova 6:2, 6:1; Petkovic – Voegele 6:3, 6:2; Errani – Scheepers 2:6, 6:1, 6:3; S. Rogers – Giorgi 6:1, 7:5.

Półfinały: Petkovic – Min 4:6, 6:2, 6:4; S. Rogers – Errani 7:6 (12), 6:3.

Finał: Petkovic – S. Rogers 6:3, 6:3.

BASTAD – ATP

Pierwsza runda: J. Sousa – Riba 0:1 i krecz Hiszpana; Lajovic – Montanes 6:3, 1:6, 7:6 (4); Lorenzi – Eriksson 6:2, 6:1; Hanescu – Andujar 6:4, 6:4; P. Cuevas – Chardy 6:2, 6:2; Ramos – Vesely 7:5, 6:2; Carreno Busta – Brown 6:3, 6:4; Lindell – Cervantes 6:2, 6:3; Albot – K. De Schepper 7:6 (4), 6:1; E. Ymer – Kukushkin 6:3, 7:5; Berlocq – Reister 2:6, 6:2, 6:2; Olivo – Mathieu 5:2 i krecz Francuza.

Druga runda: Lajovic – Janowicz 6:3, 1:1 i krecz Polaka; J. Sousa – E. Ymer 6:3, 7:5; P. Cuevas – Lindell 4:6, 6:2, 7:6 (2); Olivo – Robredo 7:6 (6), 6:3; Carreno Busta – Lorenzi 6:2, 6:2; Verdasco – Ramos 6:1, 7:5; Ferrer – Hanescu 6:4, 6:0; Berlocq – Albot 5:7, 6:4, 6:2.

Ćwierćfinały: P. Cuevas – Olivo 6:2, 6:4; Verdasco – Carreno Busta 7:5, 6:3; Berlocq – Ferrer 6:3, 6:3; J. Sousa – Lajovic 6:4, 6:4.

Półfinały: P. Cuevas – Verdasco 7:6 (6), 6:3; J. Sousa – Berlocq 3:6, 6:4, 6:4.

Finał: P. Cuevas – J. Sousa 6:2, 6:1.

STUTTGART – ATP

Pierwsza runda: Golubev – Petzschner 6:4, 6:1; L. Mayer – Berrer 2:6, 6:3, 7:6 (5); Delbonis – Monaco 6:4, 6:1; Gimeno-Traver – Gojowczyk 7:5, 6:3; Y. Marti – Laaksonen 7:5, 6:3; B. Becker – Paire 3:6, 6:2, 6:2; Giraldo – M. Delic 6:4, 6:2; Rosol – A. Zverev 7:6 (7), 7:6 (9); Garcia-Lopez – Cecchinato 6:4, 1:6, 7:5; Sorensen – Sijsling 6:4, 6:1; P. Davydenko – Rola 6:4, 7:6 (8); Kohlschreiber – Struff 6:4, 6:3.

Druga runda: Jużny – L. Mayer 6:1, 6:1; Delbonis – B. Becker; 6:7 (6), 6:4, 6:4; Garcia-Lopez – Y. Marti 7:6 (13), 7:5; Fognini – Golubev 6:4, 6:4; Bautista Agut – Sorensen 6:3, 1:6, 6:1; Giraldo – P. Davydenko 6:1, 6:7 (5), 6:3; F. Lopez- Gimeno-Traver 6:7 (3), 6:2, 6:3; Rosol – Kohlschreiber 7:5, 7:6 (5).

Ćwierćfinały: Bautista Agut – Garcia-Lopez 3:6, 6:4, 7:6 (1); Fognini – Giraldo 6:4, 6:3; Rosol – F. Lopez 4:6, 6:3, 7:6 (4); Jużny – Delbonis 7:6 (2), 6:2.

Półfinały: Bautista Agut – Fognini 6:3, 6:4; Rosol – Jużny 7:6 (3), 6:2.

Finał: Bautista Agut – Rosol 6:3, 4:6, 6:2.

NEWPORT – ATP

Pierwsza runda: Sela – Przysiężny 6:1, 7:6 (2); S. Johnson – C. Thompson 6:1, 6:2; Jaziri – Berankis 7:5, 6:3; Karlovic – Ginepri 7:6 (2), 6:2; T. Ito – Krueger 7:6 (7), 6:1; R. Ram – Ebden 6:2, 7:5; Groth – D. Young 7:6 (7), 6:2; Mahut – Arguello 7:6 (1), 6:4; Saville – Polansky 6:4, 6:2; S. Stakhovsky – Dustov 6:3, 6:2; A. Pavic – Copil 7:6 (0), 6:4; Mannarino – J. Wang 6:2, 6:4; Isner – Odesnik 6:3, 7:6 (6); L. Hewitt – R. Harrison 1:6, 7:5, 6:4; A. Krajicek – Smyczek 7:6 (7), 6:1; J. Sock – Al. Kuznetsov 6:4, 6:3.

Druga runda: S. Johnson – T. Ito 6:3, 2:0 i krecz Japończyka; Mahut – Saville 6:4, 6:2; Groth – Jaziri 7:6 (7), 7:6 (3); L. Hewitt – A. Pavic 6:2, 6:2; Sela – Mannarino 6:3, 6:1; J. Sock – R. Ram 7:5, 6:2; Isner – A. Krajicek 6:3, 6:3; Karlovic – S. Stakhovsky 7:5, 7:6 (3).

Ćwierćfinały: Groth – Mahut 6:3, 6:4; Karlovic – Sela 7:6 (3), 7:5; L. Hewitt – S. Johnson 6:4, 6:4; J. Sock – Isner 6:4, 7:6 (4).

Półfinały: Karlovic – Groth 6:4, 6:4; L. Hewitt – J. Sock 6:1, 6:2.

Finał: L. Hewitt – Karlovic 6:3, 6:7 (4), 7:6 (3).

SCHEVENINGEN – CH

Pierwsza runda: Goffin – Coppejans 6:1, 6:3; Krajinovic – Van Rijthoen 6:2, 6:4; Mat. Viola – T. Daniel 7:6 (7), 2:6, 6:1; A. Beck – Alund 6:2, 6:4; Nedovyesov – Middelkoop 6:2, 7:6 (5); Bellucci – Mertens 4:6, 6:1, 6:4; Schwartzman – Crivoi 6:3, 6:0; Millot – Eysseric 6:1, 3:1 i krecz Jonathana; H. Zeballos – Darcis 7:6 (5), 3:6, 6:4; Huta Galung – Westerhof 4:0 i krecz Boya; Lopez-Perez – Koolhof 6:4, 6:4; J. Souza – Rumyantsev 5:7, 6:3, 6:3; Basilashvili – Tepavac 4:6, 6:3, 7:5; M. Fischer – Burquier 5:7, 7:6 (3), 6:0; Herbert – Ignatik 5:7, 6:4, 6:1; R. Haase – Marcan 4:6, 6:3, 6:0.

Druga runda: Goffin – Krajinovic 6:4, 7:6 (5); Nedovyesov – Millot 6:4, 6:2; A. Beck – Lopez-Perez 7:6 (8), 6:2; J. Souza – Basilashvili 7:5, 6:2; H. Zeballos – Schwartzman 6:3, 3:6, 7:5; M. Fischer – Herbert 3:6, 7:5, 6:2; Mat. Viola – Bellucci 5:7, 6:1, 7:5; Huta Galung – R. Haase 7:6 (4), 7:5.

Ćwierćfinały: A. Beck – Mat. Viola 6:4, 6:4; Huta Galung – M. Fischer 6:1, 6:4; Goffin – Nedovyesov 6:4, 6:2; J. Souza – H. Zeballos 6:3, 6:3.

Półfinały: Goffin – Huta Galung 6:0, 6:1; A. Beck – J. Souza 2:6, 6:3, 6:4.

Finał: Goffin – A. Beck 6:3, 6:2.

SAN BENEDETTO – CH

Pierwsza runda: An. Martin – Mesaros 6:0, 6:3; Gombos – Naso 6:3, 6:3; Pouille – Travaglia 6:4, 6:3; Coric – Beretta 6:4, 6:1; J. Pospisil – Couacaud 7:5, 6:7 (4), 6:3; A. Haider-Maurer – Safwat 6:3, 6:2; Starace – Kubler 6:2, 2:0 i krecz Australijczyka; Michon – Androic 6:4, 6:4; Fucsovics – Molteni 6:7 (3), 6:0, 6:3; Max. Gonzalez – Smirnov 6:1, 6:0; Carballes Baena – Sabry 6:3, 6:4; Giannessi – G. Granollers 6:1, 6:1; Brkic – Samper-Montana 7:5, 7:5; Ramirez Hidalgo – Volandri 6:4, 6:2; Podlipnik – Bolelli walkower; Dzumhur – Quinzi 4:6, 6:4, 6:1.

Druga runda: Gombos – Pouille walkower; Ramirez Hidalgo – J. Pospisil 7:6 (3), 7:5; Max. Gonzalez – Starace 6:2, 6:4; An. Martin – Brkic 6:4, 6:4; Coric – Carballes Baena 7:6 (5), 4:6, 6:4; Dzumhur – Fucsovics 7:6 (1), 6:4; Michon – Podlipnik 4:6, 6:1, 6:4; A. Haider-Maurer – Giannessi 6:1, 6:3.

Ćwierćfinały: Dzumhur – Coric 6:2, 7:5; An. Martin – Ramirez Hidalgo 6:2, 6:1; A. Haider-Maurer – Michon 6:1, 6:2; Gombos – Max. Gonzalez 6:3, 5:7, 6:4.

Półfinały: A. Haider-Maurer – An. Martin 7:6 (5), 5:7, 6:4; Dzumhur – Gombos 6:4, 6:2.

Finał: Dzumhur – A. Haider-Maurer 6:3, 6:3.

PORTOROZ – CH

Pierwsza runda: D. Cox – Grigelis 6:3, 6:2; Guez – Machado 4:6, 6:1, 6:2; Gerasimov – Menendez 6:4, 6:3; Kravchuk – Radinski 6:1, 6:1; Donskoy – Otega-Olmedo 6:2, 6:1; R. Rodriguez-Pace – Diez 6:4, 5:7, 6:4; Vanni – Crepaldi 6:3, 6:2; G. Muller – E. Karlovskiy 6:1, 6:2; Bozoljac – K. Beck 4:6, 6:3, 6:4; Desein – Konecny 7:6 (6), 0:6, 6:2; Fabbiano – R. Hocevar 6:2, 6:2; Mektic – Cipolla 6;2, 6:4; Veger – Lokoli 6:4, 6:3; Kavcic – Kaplja 6:0, 6:0; Edmund – Semrajc 4:6, 7:6 (8), 6:2; Kocevar-Desman – Ternar 6:2, 6:2.

Druga runda: G. Muller – Kravchuk 7:6 (2), 6:1; D. Cox – Guez 6:2, 6:0; Desein – Bozoljac 6:3, 6:4; Edmund – Gerasimov 7:5, 6:4; Donskoy – Veger 6:1, 6:3; Fabbiano – Vanni 7:6 (4), 3:6, 6:3; Kavcic – R. Rodriguez-Pace 6:4, 6:1; Mektic – Kocevar-Desman 6:2, 7:6 (1).

Ćwierćfinały: Edmumd – Desein 6:4, 6:4; G. Muller – D. Cox 6:4, 6:3; Kavcic – Mektic 6:2, 6:4; Donskoy – Fabbiano 6:1, 6:2.

Półfinały: G. Muller – Edmund 6:7 (8), 6:3, 6:3; Kavcic – Donskoy 6:4, 6:2.

Finał: Kavcic – G. Muller 7:5, 6:7 (4), 6:1.

Kategoria:

Wyniki na żywo | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności