Polski Tenis

WYNIKI

KLUŻ-NAPOKA WTA 250: Kawa - Szabo 6:2, 6:1; Kr. Pliskova - Trevisan 6:4, 6:4; Cristian - Jani 6:1, 6:2; Sherif - Cornet 6:2, 6:4; Bara - Friedsam 6:2, 6:3; Buzarnescu - Tomova 6:2, 6:3; Kucova - Buyukakcay 6:1, 6:1; Schmiedlova - Kuzmova 6:4, 6:2; Eala - Ormaechea 7:5, 6:2; Krunic - Naito 6:3, 5:0 i krecz Japonki.

Tenis – wyniki

W tym tygodniu odbyły się turnieje WTA i ATP oraz challengery.

BAKU – WTA

Pierwsza runda: Voegele – Cadantu 6:1, 6:4; Jovanovski – Mayr-Achleitner 2:6, 7:5, 6:3; Piter – Kr. Pliskova 6:7 (4), 6:3, 6:4; U. Radwańska – Van Uytvanck 6:1 i krecz Belgijki; Parmentier – Dulgheru 6:4, 6:1; Peer – Meusburger 6:2, 6:4; Dolonc – Gaydarzhi 6:0, 6:2; Vekic – Savchuk 7:6 (6), 6:0; Mladenovic – Watson 6:2, 3:6, 6:0; Schiavone – Nara 6:2, 6:2; Eguchi – Rybarikova 6:4, 7:6 (7); Glushko – K. Bondarenko 6:2, 2:6, 7:5; Cepelova – Jafarova 6:1, 6:0; Cirstea – Jabeur 6:3, 6:3; Soler-Espinosa – Kovinic 6:2, 6:4; Svitolina – Abudaraimova 6:2, 6:4.

Druga runda: Eguchi – U. Radwańska 6:2, 6:1; Jovanovski – Piter 6:3, 6:1; Peer – Dolonc 3:6, 6:2, 6:3; Parmentier – Cepelova 7:6 (2), 6:4; Voegele – Cirstea 6:1, 6:1; Schiavone – Glushko 6:2, 7:6 (2); Mladenovic – Vekic 2:6, 6:3, 6:0; Svitolina – Soler-Espinosa 7:5, 6:2.

Ćwierćfinały: Jovanovski – Eguchi 4:6, 7:5, 6:3; Voegele – Peer 6:2, 2:6, 6:4; Svitolina – Parmentier 6:4, 6:4; Schiavone – Mladenovic 6:3, 4:6, 6:0.

Półfinały: Jovanovski – Voegele 6:2, 2:6, 6:4; Svitolina – Schiavone 3:6, 6:1, 6:4.

Finał: Svitolina – Jovanovski 6:1, 7:6 (2).

GSTAAD – ATP

Pierwsza runda: Delbonis – Brown 6:3, 6:3; Troicki – Thiem 7:6 (4), 6:4; Golubev – Cervantes 3:6, 6:3, 7:6 (4); Monaco – Hanescu 6:4, 7:5; Y. Marti – Gimeno-Traver 5:7, 7:6 (7), 7:6 (5); Bellucci – G. Melzer 6:3, 6:4; K. De Schepper – Volandri 6:3, 7:6 (3); R. Haase – Nedovyesov 6:4, 6:7 (3), 6:3; Rola – F. De Paula 6:4, 6:4; Andujar – Simon 6:2, 3:2 i krecz Francuza; Struff – A. Haider-Maurer 6:2, 1:0 i krecz Austriaka; Laaksonen – Mina 7:6 (5), 7:6 (3).

Druga runda: Monaco – Garcia-Lopez 6:2, 2:6, 6:4; Bellucci – Delbonis 6:4, 6:4; Andujar – Rola 6:3, 6:3; M. Granollers – Y. Marti 6:1, 6:4; Jużny – K. De Schepper 6:3, 6:4; R. Haase – Laaksonen 6:4, 1:6, 7:5; Troicki – Golubev 6:3, 6:4; Verdasco – Struff 3:6, 6:3, 7:6 (3).

Ćwierćfinały: Monaco – Bellucci 7:6 (1), 6:1; R. Haase – Jużny 3:6, 6:1, 6:4; Andujar – M. Granollers 7:5, 6:3; Verdasco – Troicki 6:4, 6:7 (7), 6:1.

Półfinały: Monaco – R. Haase 6:3, 7:6 (4); Andujar – Verdasco 6:3, 6:7 (2), 6:1.

Finał: Andujar – Monaco 6:3, 7:5.

UMAG – ATP

Pierwsza runda: Coric – Roger-Vasselin 6:2, 6:4; Carreno Busta – Lorenzi 4:6, 6:1, 7:5; Berlocq – An. Martin 7:6 (4), 6:3; P. Cuevas – M. Delic 4:6, 6:4, 6:4; Sijsling – Reister 7:6 (2), 6:7 (3), 6:2; Rosol – Schwartzman 6:3, 3:6, 7:6 (2); H. Zeballos – A. Pavic 6:4, 6:7 (2), 6:1; Seppi – Cecchinato 6:2, 6:7 (2), 6:1; Gabashvili – Lajovic 6:4, 6:3; Montanes – A. Zverev 6:4, 6:4; Ramos-Vinolas – Paire 7:5, 6:3; Riba – Vesely 6:7 (7), 6:3, 6:3.

Druga runda: Rosol – Riba 7:6 (4), 6:1; Cilic – Sijsling 7:5, 6:3; Carreno Busta – Berlocq walkower; Robredo – Ramos-Vinolas 6:4, 6:4; P. Cuevas – Seppi 6:3, 6:1; Gabashvili – J. Sousa 3:6, 6:4, 6:2; Coric – H. Zeballos 7:6 (4), 6:3; Fognini – Montanes 7:6 (2), 6:0.

Ćwierćfinały: Cilic – Rosol 6:0, 6:2; P. Cuevas – Gabashvili 6:3, 4:6, 6:2; Robredo – Carreno Busta 6:1, 6:4; Fognini – Coric 5:7, 7:6 (4), 6:3.

Półfinały: Robredo – Cilic 7:6 (10), 6:3; P. Cuevas – Fognini 6:3, 6:4.

Finał: P. Cuevas – Robredo 6:3, 6:4.

ATLANTA – ATP

Pierwsza runda: Querrey – S. Johnson 7:6 (3), 7:5; Sela – D. Young 6:3, 6:0; Matosevic – V. Estrella Burgos 6:0, 6:2; Istomin – R. Ram 6:1, 6:4; Smyczek – R. Harrison 6:0, 6:2; De Bakker – Diez 6:1, 6:2; Ginepri – S. Stakhovsky 7:6 (3), 3:6, 6:0; J. Sock – Al. Gonzalez 6:2, 6:4; B. Becker – Ebden 6:4, 6:2; Marchenko – J-P. Smith 6:4, 6:4; Lacko – Pasha 6:2, 7:5; Lu – Al. Kuznetsov 6:4, 6:4.

Druga runda: V. Pospisil – Marchenko 7:5, 6:3; J. Sock – Venus 6:4, 6:2; Lacko – Istomin 5:7, 6:1, 6:4; Sela – Querrey 6:2, 6:4; De Bakker – K. Anderson 6:4, 7:5; B. Becker – Lu 6:4, 6:3; Isner – Ginepri 4:6, 7:6 (5), 7:5; Matosevic – Smyczek 6:4, 7:5.

Ćwierćfinały: Isner – Matosevic 7:6 (8), 6:4; B. Becker – De Bakker 6:4, 6:2; J. Sock – Lacko 7:6 (6), 6:2; Sela – V. Pospisil 7:5, 1:6, 6:2.

Półfinały: Isner – J. Sock 7:5, 6:4; Sela – B. Becker 6:3, 3:6, 6:3.

Finał: Isner – Sela 6:3, 6:4.

ASTANA – CH

Pierwsza runda: Berankis – Rublev 6:3, 7:5; Kavcic – Khachanov 6:4, 6:2; Popko – Rice 6:3, 2:6, 7:6 (0); Chiudinelli – Lobkov 6:3, 6:0; Jaime Pulgar-Garcia – Arenas-Gualda 6:2, 6:3; Menendez – Kravchuk 3:6, 6:3, 6:2; Cipolla – Shyla 7:6 (2), 3:0 i krecz Białorusina; Ortega-Olmedo – Ti Chen 6:4, 6:2; Edmund – Ismailov 6:3, 6:2; Fabbiano – Bubka 6:7 (6), 6:2, 6:3; Lopez-Perez – Vanni 6:2, 6:3; Kukushkin – L. Huang 6:1, 6:4; Gerasimov – Biryukov 6:3, 6:2; Kudryavtsev – Yevseyev 6:2, 6:2; Molchanov – Rudnev 6:2, 6:2; Ilhan – Bozoljac 6:1, 6:0.

Druga runda: Edmund – Fabbiano 7:5, 6:1; Menendez – Ortega-Olmedo 6:3, 6:4; Berankis – Lopez-Perez 6:4, 6:4; Kavcic – Popko 6:0, 6:2; Ilhan – Molchanov 6:3, 6:3; Cipolla – Chiudinelli 6:2, 6:0; Kukushkin – Jaime Pulgar-Garcia 6:1, 6:3; Gerasimov – Kudryavtsev 7:6 (7), 6:2.

Ćwierćfinały: Ilhan – Cipolla 6:4, 7:6 (4); Berankis – Menendez 6:4, 6:4; Gerasimov – Kukushkin 4:6, 6:2, 7:6 (5); Edmund – Kavcic 6:3, 6:4.

Półfinały: Ilhan – Gerasimov 6:1, 6:2; Berankis – Edmund 5:7, 6:4, 6:0.

Finał: Berankis – Ilhan 7:5, 5:7, 6:3.

OBERSTAUFEN – CH

Pierwsza runda: Bolelli – Veic 6:1, 6:2; Hajek – Basilashvili 6:3, 6:4; Machado – Ghem 1:6, 6:3, 6:4; Mecir – Vaisse 6:3, 3:6, 6:1; Albot – Koolhof 6:1, 6:4; Diarra – G. Granollers 6:3, 6:4; Bachinger – Panfil 6:7 (5), 6:0, 6:1; Safwat – Haerteis 6:2, 7:5; A. Beck – Kapaś 6:3, 6:1; Przysiężny – Petzchner 6:1, 7:6 (5); Gojowczyk – Krawietz 7:6 (5), 6:2; Marcora – M. Fischer 6:3, 6:4; Fucsovics – Podlipnik 6:3, 6:1; Alund – Carballes Baena 7:6 (2), 6:4; Kovalik – J. Pospisil 6:0, 6:1; Berrer – Eysseric 6:0, 7:5.

Druga runda: Diarra – Przysiężny 7:6 (2), 6:4; Fucsovics – Bachinger 6:2, 6:4; Berrer – Kovalik 7:5, 7:5; Hajek – Mecir 6:4, 6:3; Gojowczyk – Alund 6:2, 7:5; Marcora – Safwat 5:7, 6:1, 6:4; Bolelli – Machado 7:5, 6:3; A. Beck – Albot 4:6, 6:2, 6:3.

Ćwierćfinały: Berrer – Fucsovics 3:6, 7:6 (5), 7:6 (4); A. Beck – Diarra 6:2, 6:0; Bolelli – Hajek 6:3, 6:2; Marcora – Gojowczyk 6:3, 6:1.

Półfinały: Bolelli – A. Beck 7:5, 1:6, 6:3; Berrer – Marcora 6:4, 1:6, 6:2.

Finał: Bolelli – Berrer 6:4, 7:6 (2).

TAMPERE – CH

Pierwsza runda: G. Lapentti – Gigounon 6:1, 6:3; Dzumhur – Pollanen 6:2, 6:1; Kristin – Westerhof 6:4, 6:1; Huta Galung – I. Arvidsson 6:2, 6:1; Lokoli – Karatsev 4:6, 6:2,6:1; Ramirez Hidalgo – T. Wang 7:6 (4), 6:2; Teixeira – Samper-Montana 6:1, 6:4; G. Elias – Heliovaara 6:1, 6:3; Pavlasek – Zopp 6:4, 6:4; E. Ymer – Van der Duim 6:0, 6:2; Sillanpaa – Desein 6:7 (4), 6:2, 6:4; R. Dutra Da Silva – R. Hocevar 6:0, 6:2; Mertens – Kivijarvi 6:3, 6:1; Goffin – Munoz de la Nava 6:3, 6:4; J. Nieminen – Quinzi 6:3, 6:2; M. Kontinen – M. Giner 6:3, 5:7, 6:3.

Druga runda: G. Lapentti – Dzumhur 6:4, 6:3; Krstin – Teixeira 7:6 (4), 6:2; Ramirez Hidalgo – G. Elias 7:6 (7), 6:4; Lokoli – Huta Galung 1:6, 6:4, 6:1; E. Ymer – Sillanpaa 6:4, 6:3; R. Dutra Silva – Pavlasek 6:2, 6:2; Goffin – M. Kontinen 6:2, 6:0; J. Nieminen – Mertens 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: G. Lapentti – Lokoli 6:4, 6:0; Goffin – E. Ymer 6:2, 6:1; Krstin – Ramirez Hidalgo 6:3, 5:7, 7:6 (3); J. Nieminen – R. Dutra Silva 6:4, 6:7 (5), 7:6 (3).

Półfinały: Goffin – Krstin 6:4, 6:2; J. Nieminen – G. Lapentti 6:3, 6:4.

Finał: Goffin – J. Nieminen 7:6 (3), 6:3.

LEXINGTON – CH

Pierwsza runda: Duckworth – Quigley 7:6 (5), 3:6, 7:5; M. Reid – Polansky 6:4, 3:6, 6:3; Buchanan – R. Williams 6:3, 3:6, 6:1; J. Ward – J. Donaldson 7:6 (4), 6:4;Millot – D. Evans 6:3, 6:2; A. Krajicek – Giron 6:4, 6:2; E. Gomez – Mitchell 4:6, 6:3, 6:3; McGee – Donskoy 6:7 (3), 6:3, 7:5; Moriya – Sarmiento 6:4, 7:5; J. Thompson – E. King 6:3, 6:4; Bemelmans – Jenkins 6:7 (5), 6:3, 7:6 (1); Copil – Collarini 7:6 (1), 6:3; Kokkinakis – Smethurst 6:2, 6:1; Odesnik – Nishioka 6:1, 6:4; Witten – Crepaldi 6:4, 3:6, 6:0; Sugita – D. Cox 6:3, 6:2.

Druga runda: Buchanan – M. Reid 4:6, 6:2, 6:3; Duckworth – J. Thompson 6:4, 6:4; Millot – E. Gomez 6:4, 6:3; J. Ward – Witten 6:4, 6:7 (5), 6:2; McGee – A. Krajicek 6:0, 6:1; Bemelmans – Sugita 7:6 (1), 4:6, 6:4; Odesnik – Moriya 6:2, 4:6, 6:4; Kokkinakis – Copil 6:4, 4:6, 6:3.

Ćwierćfinały: Duckworth – Buchanan 6:4, 6:3; Odesnik – McGee 6:3, 6:4; J. Ward – Millot 7:6 (4), 4:2 i krecz Francuza; Kokkinakis – Bemelmans 7:6 (7), 7:6 (6).

Półfinały: J. Ward – Odesnik 6:3, 6:3; Duckworth – Kokkinakis 7:6 (2), 6:3.

Finał: Duckworth – J. Ward 6:3, 6:4.

NANCHANG – CH

Pierwsza runda: Q. Wang – Duan 6:4, 7:6 (3); Lertcheewakarn – Tang 6:2, 6:4; Kremen – Tanaka 6:1, 6:1; Kolar – Adamczak 7:6 (5), 6:3; Zhu – Jang 6:3, 6:4; Kumkhum – W. Zheng 6:3, 6:3; S. Zheng – Honcova 2:6, 6:1, 6:3; Mrdeza – Minela 7:6 (8), 6:1; Y. Wang – Z. Yang 6:3, 6:1; Xu – K. Zhang 6:2, 6:2; L. Zhang – Beygelzimer 7:5, 6:2; Melnikova – Barbieri 6:2, 4:6, 7:5; S. Peng – Han 6:1, 6:3; Raina – Namigata 6:4, 2:6, 6:2; Doi – Jakupovic 6:3, 7:6 (4); Liu – J. Zheng 7:6 (5), 2:0 i krecz.

Druga runda: Q. Wang – Lertcheewakarn 6:1, 7:6 (2); S. Peng – Kremen 6:3, 6:4; Kumkhum – Melnikova 6:4, 6:1; L. Zhang – Raina 6:2, 6:1; Liu – Kolar 6:2, 6:4; S. Zheng – Xu 6:7 (5), 6:2; Doi – L. Zhu 6:2, 4:6, 6:3; Y. Wang – Mrdeza 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: S. Zheng – Doi 6:3, 7:6 (5); S. Peng – Q. Wang 6:2, 6:2; Kumkhum – Y. Wang 6:4, 7:5; Liu – L. Zhang 6:1, 4:6, 6:2.

Półfinały: S. Peng – S. Zheng 6:4, 6:7 (6), 6:3; Liu – Kumkhum 6:4, 6:1.

Finał: S. Peng – Liu 6:2, 3:6, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności