Polski Tenis

WYNIKI

TOKIO IO: Vesnina/Karatsev - Świątek/Kubot 6:4, 6:4; Vondrousova - Svitolina 6:3, 6:1; Bencic - Rybakina 7:6 (2), 4:6, 6:3; Djokovic - Nishikori 6:2, 6:0; Khachanov - Humbert 7:6 (4), 4:6, 6:3; Carreno Busta - Medvedev 6:2, 7:6 (5); A. Zverev - Chardy 6:4, 6:1; KITZBUHEL ATP 250: P. Martinez - Kovalik 6:2, 6:2; Altmaier - Mager 6:1, 6:7 (5), 6:3; Rinderknech - Krajinovic 6:4, 6:1.

Tenis – wyniki

przez maka

Tenisiści walczyli w Europie, Azji i Ameryce Południowej.

SINGAPUR – WTA

Grupa Czerwona: S. Williams – Ivanovic 6:4, 6:4; Halep – Bouchard 6:2, 6:3; Halep – S. Williams 6:0, 6:2; Ivanovic – Bouchard 6:1, 6:3; S. Williams – Bouchard 6:1, 6:1; Ivanovic – Halep 7:6 (7), 3:6, 6:3.

Grupa Biała: Wożniacka – M. Sharapova 7:6 (4), 6:7 (5), 6:2; A. Radwańska – Kvitova 6:2, 6:3; Wożniacka – A. Radwańska 7:5, 6:3; Kvitova – M. Sharapova 6:3, 6:2; Sharapova – A. Radwańska 7:5, 6:7 (4), 6:2; Wożniacka – Kvitova 6:2, 6:3.

Półfinały singla: S. Williams – Wożniacka 2:6, 6:3, 7:6 (6); Halep – A. Radwańska 6:2, 6:2.

Finał singla: S. Williams – Halep 6:3, 6:0.

Ćwierćfinały debla: Kudryavtseva/An. Rodionova – Makarova/Vesnina 4:6, 6:2, 10:6; Hsieh/Peng – Muguruza/Suarez Navarro 6:4, 6:1; Black/Mirza – Kops-Jones/Spears 6:3, 2:6, 12:10; Peschke/Srebotnik – Errani/Vinci 2:1 i krecz Włoszek.

Półfinały debla: Hsieh/Peng – Kudryavtseva/An. Rodionova 6:1, 6:4; Black/Mirza – Peschke/Srebotnik 4:6, 7:5, 11:9.

Finał debla: Black/Mirza – Hsieh/Peng 6:1, 6:0.

WALENCJA – ATP

Pierwsza runda: Lu – Garcia-Lopez 6:2, 6:3; Carreno Busta – M. Granollers 6:2, 3:1 i krecz Marcela; Klizan – Kozlov 6:3, 6:3; Robredo – Isner 7:6 (3), 6:3; Lajovic – J. Sousa 6:3, 7:6 (8); F. Lopez – Gombos 6:4, 6:4; Dolgopolov – G. Simon 6:0, 6:3; Chardy – Jaziri 6:2, 6:1; Verdasco – L. Mayer 6:4, 3:6, 6:3; K. Anderson – Kohlschreiber 6:3, 6:4; Fognini – Ramos-Vinolas 6:4, 6:2; Andujar – Berdych 6:3, 6:2; Bellucci – Jużny 7:5, 6:3; A. Murray – J. Melzer 6:3, 6:3; Ferrer – Seppi 6:3, 7:5; Bautista Agut – Giraldo 6:4, 6:4.

Druga runda: Carreno Busta – F. Lopez 6:4, 6:4; Robredo – Lu 6:2, 6:4; K. Anderson – Klizan walkower (uraz Słowaka); Andujar – Lajovic 6:3, 6:2; Chardy – Dolgopolov 3:6, 7:6 (4), 7:5; A. Murray – Fognini 6:2, 6:4; Bellucci – Bautista Agut walkower (kontuzja Hiszpana); Ferrer – Verdasco 6:3, 6:2.

Ćwierćfinały: A. Murray – K. Anderson 6:7 (3), 6:4, 6:4; Ferrer – Bellucci 6:1, 6:2; Chardy – Carreno Busta 6:1, 6:2; Robredo – Andujar 7:6 (4), 6:4.

Półfinały: A. Murray – Ferrer 6:4, 7:5; Robredo – Chardy 7:6 (7), 7:6 (2).

Finał: A. Murray – Robredo 3:6, 7:6 (7), 7:6 (8).

BAZYLEA – ATP

Pierwsza runda: D. Young – Berlocq 7:6 (5), 6:4; Nadal – Bolelli 6:2, 6:2; Herbert – Roger-Vasselin 6:3, 6:7 (5), 7:6 (3); Goffin – Thiem 7:6 (4), 6:3; K. De Schepper – Delbonis 7:6 (3), 7:5; Dodig – Chiudinelli 6:4, 6:7 (7), 6:4; B. Becker – G. Elias 6:3, 6:2; Raonic – S. Johnson 7:6 (4), 6:4; Karlovic – Rosol 7:6 (4), 6:3; Kukushkin – Wawrinka 6:4, 6:7 (1), 6:3; V. Pospisil – J. Nieminen 6:3, 6:7 (4), 6:4; Golubev – Gabashvili 6:3, 6:3; Coric – Gulbis 7:6 (2), 6:3; Istomin – Janowicz 6:1, 6:1; Federer – G. Muller 6:2, 6:1; Dimitrov – A. Zverev 2:6, 6:4, 6:2.

Druga runda: Nadal – Herbert 6:1, 6:1; Goffin – Dodig 7:6 (0), 6:4; B. Becker – Kukushkin 6:7 (3), 7:6 (4), 4:0 i krecz Kazacha; Coric – Golubev 6:4, 6:4; Karlovic – K. De Schepper 6:7 (6), 6:4, 6:3; Raonic – D. Young 6:4, 6:7 (5), 7:6 (2); Federer – Istomin 3:6, 6:3, 6:4; Dimitrov – V. Pospisil 6:2, 6:2.

Ćwierćfinały: Goffin – Raonic 6:7 (3), 6:3, 6:4; Karlovic – B. Becker 6:4, 6:4; Coric – Nadal 6:2, 7:6 (4); Federer – Dimitrov 7:6 (4), 6:2.

Półfinały: Goffin – Coric 6:4, 3:6, 6:3; Federer – Karlovic 7:6 (8), 3:6, 6:3.

Finał: Federer – Goffin 6:2, 6:2.

PUNE – CH

Pierwsza runda: R. Becker – Uchiyama 7:5, 6:1; Vardhan – Reuter 7:6 (5), 6:7 (7), 6:3; Devvarman – Kadhe 6:1, 6:3; Matsui – Ti Chen 7:6 (3), 6:4; Pavlasek – Nedunchezhiyan 6:4, 6:1; S. Singh – Travaglia 5:2 i krecz Włocha; Sugita – Ramanathan 7:5, 7:6 (4); Coppejans – P. Raja 6:4, 7:5; Myneni – F. Martin 6:2, 6:2; Gigounon – Ikramov 6:1, 6:4; Moriya – R. Ghedin 7:6 (4), 6:3; Bhambri – Huang 6:3, 6:0; Prashanth – Mukund 7:6 (6), 3:6, 6:1; Kudryavtsev – Rawat 4:6, 6:3, 6:2; Nedovyesov – Udomchoke 6:3, 6:1; Menendez – Balaji 6:4, 6:4.

Druga runda: Bhambri – Gigounon 7:5, 6:4; Kudryavtsev – Prashanth 6:0, 7:6 (5); Pavlasek – Devvarman 6:3, 7:6 (3); Nedovyesov – R. Becker 7:6 (2), 4:6, 7:6 (6); Menendez – S. Singh 6:1, 6:2; Myneni – Moriya 6:1, 6:2; Sugita – Matsui 6:4, 7:5; Coppejans – Vardhan 6:2, 3:6, 6:3.

Ćwierćfinały: Myneni – Nedovyesov 6:3, 6:4; Coppejans – Pavlasek 3:6, 6:3, 6:4; Menendez – Kudryavtsev 6:4, 6:1; Sugita – Bhambri 6:3, 6:4.

Półfinały: Sugita – Myneni 7:6 (6), 6:4; Menendez – Coppejans 7:5, 7:6 (4).

Finał: Sugita – Menendez 6:7 (1), 6:4, 6:4.

CORDOBA – CH

Pierwsza runda: Podlipnik – Brkic 6:3, 4:6, 6:1; Ramirez Hidalgo – Clezar 4:6, 6:3, 6:4; Collarini – Lipovsek Puches 6:1, 7:5; Bagnis – F. Coria 6:3, 3:6, 6:4; Max. Gonzalez – Mina 6:4, 7:6 (3); Trungelliti – Jarry 6:2, 7:5; Dellien – Molteni; J. Souza – Samper-Montana 6:1, 3:6, 6:3; Cachin – H. Zeballos 7:6 (4), 6:3; Ghem – Kubler 6:4, 2:6, 6:4; Alund – De Greef 6:3, 6:1; Al. Gonzalez – J. Hernandez 6:2, 7:5; Schwartzman – Andreozzi 6:4, 6:4; Olivo – Londero 7:5, 2:6, 7:5; Pella – M. Cuevas 5:7, 6:3, 6:4; Arguello – Lama 6:2, 6:3.

Druga runda: Bagnis – Ramirez Hidalgo 6:4, 6:4; Podlipnik – J. Souza 6:4, 6:3; Ghem – Molteni 6:4, 7:5; Al. Gonzalez – Pella 6:4, 6:3; Cachin – Alund 6:4, 6:2; Max. Gonzalez – Collarini 6:3, 3:6, 6:2; Arguello – Olivo 6:4, 7:5; Trungelliti – Schwartzman 7:6 (3), 6:3.

Ćwierćfinały: Bagnis – Podlipnik 6:3, 6:4; Max. Gonzalez – Trungelliti 6:2, 4:0 i krecz Marco; Al. Gonzalez – Ghem 6:3, 6:2; Cachin – Arguello 6:4, 6:2.

Półfinały: Al. Gonzalez – Bagnis 6:4, 3:6, 7:5; Max. Gonzalez – Cachin 6:4, 6:2.

Finał: Al. Gonzalez – Max. Gonzalez 7:5, 1:6, 6:3.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności