Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Tenis – wyniki – Azarenka wycofała się z turnieju w Montrealu

przez maka

Tenisiści grają w Kanadzie, USA, Uzbekistanie, Rumunii, San Marino i Hiszpanii.

Toronto – ATP

Trzecia runda: Tipsarevic – Cilic 6:2, 6:4; Fish – Monaco 2:6, 6:1, 6:4; Gasquet – Berdych 6:4, 6:2; N. Djokovic – Querrey 6:4, 6:4; Haas – Stepanek 2:6, 6:4, 6:1; M. Granollers – Chardy 6:1, 6:4; Isner – Kohlschreiber 6:7 (3), 6:4, 6:4.

Ćwierćfinały: N. Djokovic – Haas 6:3, 3:6, 6:3; Tipsarevic – M. Granollers 6:4, 6:4; Gasquet – Fish 5:7, 6:1, 6:2; Isner – Raonic 7:6 (9), 6:4.

Montreal – WTA

Druga runda: Kerber – Makarova 6:3, 6:3; Wożniacki – Bertens 7:5, 6:1; Paszek – Azarenka 3:3 i krecz Białorusinki (kontuzja lewego kolana).

Trzecia runda: Kvitova – Bartoli 6:1, 6:1; Safarova – Stosur 7:6 (9), 7:6 (5); Wożniak – McHale 7:6 (5), 5:2 i deszcz. Mecze przełożone na sobotę: A. Radwańska – Scheepers; Errani – Na Li; Lepchenko – Wożniacka; Paszek – Suarez Navarro; Vinci – Kerber.

Samarkand – CH

Półfinały: Lajovic – Nedovyesov 6:3, 6:4; Dustov – Balaji 6:3, 6:1.

Sibiu – CH

Ćwierćfinały: J. Sousa – A. Haider-Maurer 6:1,2:6, 6:4; Ungur – Vagnozzi 7:6 (6), 6:3; Guez – Greul 6:3, 4:6, 6:1; Hanescu – Androic 6:4, 6:2.

San Marino – CH

Ćwierćfinały: Klizan – Mektic 6:3, 6:3; Montanes – R. Dutra Silva 7:5, 6:2; Volandri – S. Robert 6:4, 7:6 (5); Bolelli – Kavcic 6:1, 7:6 (5).

Pozoblanco – CH

Ćwierćfinały: Brugues-Davi – Ignatik 7:5, 6:7 (6), 6:2; Donskoy – R. Ghedin 7:6 (4), 6:4; Ouanna – Mannarino 6:3, 6:1; Bautista – Robredo 6:2, 4:6, 7:6 (7).

Aptos – CH

Ćwierćfinały: Hernych – J. Wang 6:3, 7:6 (5); Farah – Klahn 6:4, 7:5; S. Johnson – De Voest 6:3, 6:4; Bozoljac – McClune 7:6 (4), 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności