Polski Tenis

WYNIKI

HALLE ATP 500: Humbert - Rublev 6:3, 7:6 (4); Krawietz/Tecau - Auger-Aliassime/Hurkacz 7:6 (4), 6:4; LONDYN ATP 500: M. Berrettini - Norrie 6:4, 6:7 (5), 6:3; Herbert/Mahut - Opelka/Peers 6:4, 7:5; BERLIN WTA 500: Samsonova - Bencic 1:6, 6:1, 6:3; Azarenka/Sabalenka - Melichar/Schuurs 4:6, 7:5, 10:4; BIRMINGHAM WTA 250: Jabeur - Kasatkina 7:5, 6:4; Bouzkova/Hradecka - Jabeur/Perez 6:4, 2:6, 10:8; MAJORKA ATP 250: Thompson - Andujar 2:6, 7:6 (4), 6:2; Mannarino - Struff 7:6 (3), 6:3; BAD HOMBURG WTA 250: Tig - Barthel 7:6 (4), 6:3; Siniakovva - Gracheva 6:3, 6:2; Anisimova - Kovinic 6:2, 6:1; Korpatsch - Peterson 7:5, 2:6, 7:6 (5); Doi - Danilina 6:2, 6:2; Podoroska - Guth 6:0, 6:3; Petkovic - Cirstea 6:3, 6:4.

Tenis – wyniki – Nadal po raz siódmy najlepszy

przez maka

Zawodnicy rywalizują we Francji, Niemczech, Anglii, Słowacji, Austrii i Włoszech.

Roland Garros – ATP

Finał: Nadal – N. Djokovic 6:4, 6:3, 2:6, 7:5.

Halle – ATP

Pierwsza runda: Kubot – J. Nieminen 6:4, 6:4; Stebe – Berlocq 6:3, 3:6, 7:5; Ze Zhang – Kamke 6:4, 7:6 (2); Jużny – Haase 6:3, 6:2; Kohlschreiber – Brown 7:6 (4), 7:6 (4); Raonic – Petzschner 7:5, 7:6 (1).

Londyn – ATP

Pierwsza runda: Roger-Vasselin – Korolev; Soeda – Phau; Gulbis – Bolelli; Nalbandian – V. Pospisil; Dancevic – Dodig; Bemelmans – Jaziri; Muller – Broady; Karlovic – Hewitt; Lorenzi – T. Ito; Rosol – Hanescu; Mahut – Garcia-Lopez; Baghdatis – Gil; J. Baker – Golding; Dimitrov – Reynolds; K. Anderson – J. Ward; Querrey – O. Rochus – deszcz.

Birmingham – WTA

Pierwsza runda: Czink – Tatishvili; Falconi – Cadantu; Lertcheewakarn – Doi; Lucic – South; Riske – Babos; Daniilidou – Foretz; An. Rodionova – Spears; Vesnina – Rogowska; Dushevina – Hsieh; Jovanovski – Larcher de Brito; Watson – Ormaechea; Tanasugarn – Karatantcheva; Benesova – T. Moore; Cirstea – Oudin; Jie Zheng – Tsurenko – deszcz.

Bad Gastein – WTA

Pierwsza runda: Minella – Tomljanovic 6:3, 4:3 i deszcz; Cornet – Gallovits-Hall; E. Birnerova – Gronert; Pervak – Arruabarrena-Vecino; Beygelzimer – S. Jones; Suarez Navarro – Domachowska.

Nottingham 2 – CH

Pierwsza runda: An. Kuznetsov – Ilhan 4:6, 7:6 (4), 6:4; De Voest – Udomchoke; Mannarino – Sugita; Sela – Donskoy; Russell – J. Wang; J. Levine – Menendez; K. Beck – Torebko.

Koszyce – CH

Pierwsza runda: Langer – Gojowczyk 6:1, 4:6, 6:3; Yang – Krajinovic 5:7, 6:4, 6:1; Vesely – Gicquel 3:6, 2:0 i krecz Francuza; Dzumhur – Gawron 1:6, 6:2, 6:1; Giannessi – Heliovaara 7:6 (1), 4:6, 6:3; Greul – Fabian 6:4, 6:1.

Monza – CH

Pierwsza runda: Alves – Pella 5:7, 6:1, 6:1; Max. Gonzalez – Berrer 6:4, 1:1 i krecz Niemca; Mat. Viola – Gabashvili 2:6, 6:4, 6:4; R. Dutra Silva – N. Pastor 6:2, 6:0; Alund – S. Robert 6:3, 6:4; Golubev – Junqueira 6:6 i deszcz.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności