Polski Tenis

WYNIKI

BAD HOMBURG WTA 250: Kvitova - Piter 4:6, 6:1, 6:4; Pegula - Hesse 6:1, 6:2; Cornet - Rus 6:3, 2:6, 6:1; Blinkova - Tauson 7:6 (4), 4:6, 6:2; Sorribes Tormo - Trevisan 6:4, 3:6, 6:2; Siegemund - Bhatia 2:6, 7:6 (2), 6:1; Ann Li - Zaja 6:0, 6:4; Dzalamidze/Kania-Choduń - Peterson/Sorribes Tormo 6:3, 6:3; MAJORKA ATP 250: Moutet - L. Harris 6:4, 6:2; Ruud - G. Simon 6:4, 7:6 (4); Travaglia - Pella 7:5, 7:6 (4); L. Klein - Lajovic 6:4, 7:6 (2); Sandgren - Munar 7:6 (3), 7:5; Khachanov - Pouille 7:6 (7), 3:6, 6:4.

Tenis – wyniki – Querrey pokonał Djokovicia

przez maka

Tenisiści grają we Francji, Tajwanie, Niemczech, Szwajcarii, Kolumbii, Urugwaju i USA.

Paryż – ATP

Druga runda: Ferrer – M. Granollers 6:1, 6:3; Tipsarevic – Sijsling 6:4, 7:6 (0); K. Anderson – Gasquet 7:6 (5), 4:6, 6:1; Monaco – Dimitrov 7:6 (4), 6:2; Querrey – N. Djokovic 0:6, 7:6 (5), 6:4; Simon – Hanescu 7:5, 6:3; Llodra – Isner 6:4, 7:6 (5); Almagro – Ramos 7:6 (1), 6:7 (4), 6:3; A. Murray – Mathieu 7:5, 6:3; Del Potro – Falla 6:2, 6:2; Raonic – Chardy 6:7 (4), 7:6 (4), 6:3.

Sofia – WTA

Faza grupowa: Petrova – Jie Zheng 6:3, 6:3; Kirilenko – Pironkova 6:1, 6:4; Wożniacka – Vinci 6:3, 6:1.

Tajwan – CH

Pierwsza runda: C. Garcia – Adamczak 6:3, 6:2; Khromacheva – Glatch 7:6 (6), 6:3; Diyas – S. Peng 6:2, 6:2.

Druga runda: Date-Krumm – L. Zhang 6:1, 6:2; Nara – Tanasugarn 6:3, 0:6, 6:4; Morita – Kania 6:2, 6:2; Mladenovic – Luangnam 6:1, 7:6 (6).

Genewa – CH

Pierwsza runda: K. De Schepper – Sela 6:3, 6:1; Kunitsyn – Rumyantsev 6:2, 6:2; Eysseric – Chiudinelli 7:5, 6:1.

Druga runda: Bachinger – Delbonis 4:6, 6:3, 6:4; O. Rochus – Sergeyev 6:1, 6:3.

Eckental – CH

Pierwsza runda: Kravchuk – Korolev 6:4, 6:2; Oswald – I. Minar 7:6 (10), 6:2.

Druga runda: Mertl – Mat. Viola 6:4, 6:3; Brands – Hernych 6:7 (3), 6:4 i krecz Czecha; Bemelmans – Juska 6:4, 7:6 (5); R. Ram – Krajinovic 6:4, 6:4.

Medellin – CH

Druga runda: Barrientos – Ramirez Hidalgo 6:4, 6:2; L. Mayer – Olivo 7:6 (4), 6:7 (4), 7:6 (2); J. Souza – Ghem 6:4, 6:4; Cabal – J. Silva 6:4, 6:4.

Montevideo – CH

Druga runda: Pashanski – Kavcic 6:3, 7:5; Ungur – Cervenak 6:3, 6:4; H. Zeballos – Capdeville 7:6 (5), 6:3; Felder – S. Robert 2:6, 6:3, 6:2.

Charlottesville – CH

Druga runda: Bogomolov – Krajicek 6:3, 6:4; R. Williams – S. Johnson 4:6, 6:4, 6:4; Alex Kuznetsov – Wolmarans 6:4, 7:6 (5); Klahn – Smyczek 4:6, 7:6 (9), 6:3.

Nantes – ITF

Pierwsza runda: Linette – Puig 6:4, 6:7 (3), 6:4; Kar. Pliskova – S. Zhang 6:4, 3:6, 7:5; Malek – Georges 6:4, 6:4; Jugic-Salkic – Burnett 6:4, 5:7, 6:2; Riske – Rezai 6:3, 6:4; Cetkovska – Bremond 6:3, 6:4.

Druga runda: Feuerstein – Mestach 3:6, 7:6 (7), 7:6 (4); Ormaechea – Savinykh 6:3, 6:3.

Barnstaple – ITF

Pierwsza runda: Oprandi – Danilina 7:6 (3), 6:4; Kerkhove – Webley-Smith 6:4, 6:1; Bratchikova – Katsitadze 7:5, 6:2; E. Birnerova – Elliott 4:6, 6:2, 6:2; Sibille – Bamburac 6:2, 6:3; Keothavong – Marcinkevica 6:4, 6:4; Sirotkina – Craybas 6:3, 3:6, 6:3; Vankova – Deigman 6:1, 6:2; A. Beck – Whybourn 6:4, 6:2; Koehler – Barbat 6:2, 6:2.

Kategoria:

BET kody bonusy | Bukmacherzy - ranking firm z polskim zezwoleniem | Reklama | Linki | Polityka prywatności